صفحه 12 از 20 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 193

موضوع: دانشگاه کوینزلند و مسائل مربوطه(University of Queensland)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه کوینزلند و مسائل مربوطه(University of Queensland)

سلام دوستان

ببخشید یه سوال داشتم. من تاریخ 9 جولای برای اسکالرشیپ ثبت نام کردم و ددلاینش 8 جولای بود. استاد گفت که شروع گرفتن دانشجوش QR1 (Jan 2017) .از مرکز پذیرش دانشگاه ایمیل زدن و گفتن که من تو دپارتمان پذیرش شدم و من ازش پرسیدم که کی جواب اسکالرشیپ میاد ولی جواب داد که من برای QR3 (july 2017) در نظر گرفته میشم. سوالم اینه که استاد بخواد میتونه اینو تغییرش بده؟ من همش یه روز بعد از ددلاین ثبت نام کردم!

ممنون

Junior Member

با سلام.
    بچه ها از این دانشگاه برای شما ایمیلی اومده مبنی بر اینکه اعلام نتایج اسکالرشیپ دو هفته دیرتر از موعد مقرر خواهد بود به خاطر تغییر ساختار اسکالرشیپ دولت؟
    ممنون میشم پاسخ بدید

Junior Member

سلام
    کسی نتیجه اسکولارشیپ uq گرفته؟ می دونید اعلام شده یا نه؟ آخه قرار بود تا ۱۴ اکتبر اعلام کنند ولی مثل این که خبری نیست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط n_ghanbari نمایش پست ها
    سلام
    کسی نتیجه اسکولارشیپ uq گرفته؟ می دونید اعلام شده یا نه؟ آخه قرار بود تا ۱۴ اکتبر اعلام کنند ولی مثل این که خبری نیست
    این ایمیلی بود که از طرف دانشگاه برای من هفته پیش اومد. شاید فراموش کردن برای شما هم بفرستن

Dear Scholarship Candidate,

The UQ Graduate School write to advise that due to impending changes within the structure of Government funded scholarships, the outcome of the 2017 Round 1 scholarship will be delayed by two (2) weeks. Please note that official notification about your admission and scholarship application will be announced by close of business Monday 31st October 2016.

For your reference, kindly note the following timeframe changes:

Official notification about your admission and scholarship application by 31 Oct 2016
    Response to offers required by 4 Nov 2016

We apologise for the inconvenience and appreciate your understanding.

Kind regards,

Junior Member

ولی من هفته پیش ایمیل زدم پرسیدم نتایج کی اعلام میشه. جواب دادن که تایید میکنیم اپلیکیشن شما در مراحل پایانی ارزیابی است و به زودی تماس میگیریم. چیزی در مورد تاخیر در اعلام نتایج نگفتن. عجیبه.

ولی من هفته پیش ایمیل زدم پرسیدم نتایج کی اعلام میشه. جواب دادن که تایید میکنیم اپلیکیشن شما در مراحل پایانی ارزیابی است و به زودی تماس میگیریم. چیزی در مورد تاخیر در اعلام نتایج نگفتن. عجیبه.
    گفتن تا 31 اکتبر همه جوابارو میدن.

سلام
    استادم به من ایمیل داد و تبریک گفت که به طور "غیر رسمی" اسکولارشیپ رو گرفتم. متاسفانه در مورد نوعش که سوال کردم (به خصوص بحث پوشش دادن بیمه) گفت با پرس و جویی که انجام داده بهش گفتن دیگه بورس IRPS وجود نداره و شکل بورس ها کلا تغییر کرده. در نتیجه احتمال زیاد، بورسی که گرفتم OSHC رو ساپورت نمی کنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tourism & Hospitality Management at The University of Queensland

سلام دوستان من به یه استاد رشتمون توی این دانشگاه ایمیل دادم برای ترم فال اینو برام فرستاد
    Dear Hamid,

I would most certainly consider supervising you, especially if you would be interested in contributing in either my research relating to Airbnb or my research into environmental sustainability in tourism.

The problem may be financial assistance. It is apparently very difficult now to get a scholarship at UQ as an international student. You will need to get advice on the financial matter from the UQ Graduate School directly, I cannot help with this.

I am in the process of applying for grant funding. If that grant would be funded I would have available scholarship money from July 2017 onwards. But the probability is low given that they are only awarding up to 17 of those grants across all disciplines across all of Australia.
    بنظرتون به UQ Graduate School باید چه ایمیلی بدم؟ ممنون میشم زود جواب بدین؟

سلام دوستان
    آیا صحت داره چنانچه یک متقاضی مقطع دکترا برای راند دومِ امسال نتونه پذیرش بگیره، خود بخود برای راند شماره یکِ سال بعد دیگر حائز شرایط نیست؟
    ممنون
    پیام خصوصی قابل طرح در انجمن ممنوع
    رسالت یک انجمن آگاهی بخشی و اطلاع رسانیست | پیام خصوصی قابل طرح در انجمن نافی این مهم است

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    https://telegram.me/joinchat/D-JhQEF5QaHEl0VC5_ntAw

جدید ترین خبری که من در یافت کردم در خصوص اعلام نهایی بورس دانشگاه کوینزلند:

I regret to advise that at this moment in time the UQ Graduate School is still not in a position to issue offers of admission and scholarship for 2017. This is because there have been very recent changes to the research funding received by university’s from the Australian Government. At UQ this has meant a whole revision of our scholarship and fee structure and a number of major policy and procedure rewrites.
    Please be assured that we are working as fast as we can to update all areas at our end, and as soon as this exercise is complete an offer of admission and scholarship can be released to you. An estimated timeframe on this is early December.
    Apologies for the delay and any inconvenience this may cause you, and many thanks in advance for your patience and understanding on this matter.

این ایمیلی بود که در پاسخ به ایمیل بنده در خصوص لطفا بفرمایید زمان اعلام نتایج کی هست داده بودن.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)