صفحه 17 از 20 نخستنخست ... 7891011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 193

موضوع: دانشگاه کوینزلند و مسائل مربوطه(University of Queensland)

پیش فرض پاسخ : دانشگاه کوینزلند و مسائل مربوطه(University of Queensland)

سلام به همه دوستان. نمی دونم که این تاپیک مناسبی برای این پست من هست یا نه.
    من دانشجوی دکتری UQ هستم و یک سال و اندیه که با همسر و دخترم توی Brisbane زندگی می کنیم. این سایت و دوستان قدیمی خیلی سخاوتمندانه ما رو راهنمایی کردن. در مقابل ما هم تصمیم گرفتیم تا حد ممکن به دانشجوهایی که با خانواده و بچه به اینجا میان کمک کنیم تا اونا هم بعدا به بقیه کمک کنن (این شرط اجباریه )
    پیک آپ فرودگاه، یه اتاق با سرویس مشترک، کمک توی پیدا کردن خونه، رفرنس شدن، دادن اطلاعات لازم و تا حد امکان نشون دادن شهر از کاراییه که ما می تونیم انجام بدیم.
    برای صحبت در مورد جزییات با من تماس بگیرین.
    به امید موفقیت برای همگی
    ویرایش توسط uq_brisbane : October 18th, 2017 در ساعت 04:34 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد-برق مخابرات-دانشگاه امیرکبیر

سلام به دوستان عزیز
    بچه ها کسی می دونه این بورس UQRT بورس جزو Government scholarship /Financial support حساب میشه یا Other organisation scholarship/financial support؟؟
    منظورم اون بخشیه که باید تو Funding for stay تو online visa باید بزنیم. کدوم تیک رو باید بزنیم؟

سلام دوستان
    یک موردی که تو راهنمای اپلای اومده و نگرانم کرده بحث روزمه است. طبق سایت دانشگاه
    https://graduate-school.uq.edu.au/wh...culum-vitae-cv
    یک سری موارد رو گفته تو رزومه بیاورید. موردی که من در موردش سوال دارم
    Description of most significant publications
    Include a short description (maximum 200 words each) for each of the three asterisked publications, explaining their significance in the field and why they have made an important contribution.
    اینه که دوستانی که اپلای کردن برای این دانشگاه اون رو در رزومه خودشون رعایت کردن و نیاوردن اون نکته منفی تلقی می شه برای ما جهت بررسی در رقابت اسکولارشیپ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام
    نه مهم نیست فک می کنم منم تو رزومم همچین چیزی ننوشته بودم
    نگران نباش
    نقل قول نوشته اصلی توسط tahghighisi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یک موردی که تو راهنمای اپلای اومده و نگرانم کرده بحث روزمه است. طبق سایت دانشگاه
    https://graduate-school.uq.edu.au/wh...culum-vitae-cv
    یک سری موارد رو گفته تو رزومه بیاورید. موردی که من در موردش سوال دارم
    Description of most significant publications
    Include a short description (maximum 200 words each) for each of the three asterisked publications, explaining their significance in the field and why they have made an important contribution.
    اینه که دوستانی که اپلای کردن برای این دانشگاه اون رو در رزومه خودشون رعایت کردن و نیاوردن اون نکته منفی تلقی می شه برای ما جهت بررسی در رقابت اسکولارشیپ؟

Junior Member

اگر در رزومه که تو سایت آپلود می کنیم بخش های دیگه ای غیر از اینایی که توس سایت گفته داشته باشه مشکلی که پیش نمیاد؟ یا دقیق مثل تمپلتی که خواستند نباشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نه اونقدی مهم نیست فکر می کنم. من که اینارو رعایت نکرده بودم.مهم اینه استاده اکی بده و پروپوزال خوبی بنویسی
    نقل قول نوشته اصلی توسط massood نمایش پست ها
    اگر در رزومه که تو سایت آپلود می کنیم بخش های دیگه ای غیر از اینایی که توس سایت گفته داشته باشه مشکلی که پیش نمیاد؟ یا دقیق مثل تمپلتی که خواستند نباشه

Junior Member

سلام دوستان. چند تا سوال راجع به پذیرش در دانشگاه کوینزلند دارم. ممنون میشم توضیح بدین.

1. شانس گرفتن پذیرش بعد از اینکه استاد اعلام علاقه کنه سوپروایزتون کنه؟

2. واسه ثبت نام اسکالرشیب کی باید اقدام کرد؟ و چه نوع بورسی ما میتونیم ثبت نام کنیم؟

3. چقد طول میکشه از اغاز پروسه اپلای تا گرفتن ویزا؟ کلا گرفتن خود ویزا چقدر طول داره؟

4. هنگام اپلای فقط اسم پروژه را میخان. آیا درخواست پروپوزال هم میکنن بعدا؟

با تشکر

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط JE67 نمایش پست ها
    سلام دوستان. چند تا سوال راجع به پذیرش در دانشگاه کوینزلند دارم. ممنون میشم توضیح بدین.

2. واسه ثبت نام اسکالرشیب کی باید اقدام کرد؟ و چه نوع بورسی ما میتونیم ثبت نام کنیم؟

3. چقد طول میکشه از اغاز پروسه اپلای تا گرفتن ویزا؟ کلا گرفتن خود ویزا چقدر طول داره؟

با تشکر
    سلام
    1- استادا همیشه یه بررسی اولیه میکنن شما رو. اگر در نهایت استادی به شما بگه که اپلای کنی میتونی مطمئن باشی که پذیرش دانشگاه رو میگیری. همیشه بحث سر گرفتن اسکالرشیپ هست. باید حداقل های گرفتن اسکالرشیپ رو حتما داشته باشید به همراه چندتا مقاله.
    2- دوتا راند اسکالرشیپ هست که ددلاین هاشون مشخصه. تا قبل از اون تاریخ باید اپلای کنید. اپلای ادمیشن و اسکالرشیپ همزمان هست. توی سیستم دانشگاه فقط کافیه بگید که دوست دارید برای اسکالرشیپ لحاظ بشید. خودشون شما رو برای هراسکالرشیپی که شرایطش رو داشته باشید بررسی میکنن.
    3- توی همون جدول دانشگاه همه تاریخ ها از جمله تاریخ اعلام نتایج مشخصه. از لینک زیر ببینید:
    https://graduate-school.uq.edu.au/scholarships
    4- قبل از اپلای حتما باید پروپوزالتون اماده باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط JE67 نمایش پست ها

با تشکر
    جواب های سوالاتو کامل پوریا داد فقط من یه نکته اضافه میکنم که با شرایط خودت بسنجی و بعدا اقدام کنی ، تجربه ای که من از تو این 3-4 سال به دست آوردم اینه که دانشگاه های استرالیا 1000 برابر ایران مقاله محورن و داشتن مقاله حرف اول و آخر را تو گرفتن اسکلارشیپ میزنه من خودم با معدل لیسانس 13 ولی 7 تا مقاله ISI تونستم از این دانشگاه که رنک 50 دنیاست پذیرش و بورس بگیرم، بجز مقاله استادت و اینکه چقدر اسم و رسم داره هم خیلی تعیین کنندست تو پروسه گرفتن بورس، کلا بنظر من اگه مقاله هایی که داری از 4-5 تا کمترن کنار استرالیا به جاهای دیگه فک کن و زیاد رو این کشور حساب نکن، بازم میگم اینا تجربه های شخصی منه و شاید من اشتباه کنم ، ولی در کل واسه استرالیا باید رزومه پژوهشی خیلی قوی داشته باشی و یا اینکه استاد یه آدم کله گنده باشه و کامل پشتت باشه
    موفق باشی

Junior Member

با تشکر از راهنماییهاتون.
    مسلما بدون مقاله که شما نمیتونی رو همچین دانشگاهی فکر کنی. استاد به من گفت اپلای کن . اپلای کردم ولی فقط اسم پروپوزال خواست. هیچ جا هم نخواست که خودشو اپلود کنم. حالا به نظر شما بعدن باید بفرستم یا ممکنه من موقع اپلای اشتباه کرده باشم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)