صفحه 18 از 20 نخستنخست ... 891011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 193

موضوع: دانشگاه کوینزلند و مسائل مربوطه(University of Queensland)

پیش فرض پاسخ : دانشگاه کوینزلند و مسائل مربوطه(University of Queensland)

نقل قول نوشته اصلی توسط JE67 نمایش پست ها
    با تشکر از راهنماییهاتون.
    مسلما بدون مقاله که شما نمیتونی رو همچین دانشگاهی فکر کنی. استاد به من گفت اپلای کن . اپلای کردم ولی فقط اسم پروپوزال خواست. هیچ جا هم نخواست که خودشو اپلود کنم. حالا به نظر شما بعدن باید بفرستم یا ممکنه من موقع اپلای اشتباه کرده باشم؟
    والا من دقیقا یادم نیس موقع آپلای پروپوزال آپلود کردم یا نه ولی اینو کامل یادمه که پروپوزال واسه استادم فرستادم و اون خوند بعد گفت آپلای کن ، حالا بقیه دوستان اگه یادشون هست میتونن بگن که موقع آپلای پروپوزال آپلود کردن یا نه

فکر کنم موقع اپلای کردن گزینه ای که مختص پروپوزال باشه که اپلود کنی نبود. ولی تو یک مرحله که فکر کنم مراحل اخر بود می تونستی هر مدرکی که داشتی اپلود کنی من تو اون مرحله پروپوزال رو فرستادم.

نقل قول نوشته اصلی توسط miladdddddddd نمایش پست ها
    والا من دقیقا یادم نیس موقع آپلای پروپوزال آپلود کردم یا نه ولی اینو کامل یادمه که پروپوزال واسه استادم فرستادم و اون خوند بعد گفت آپلای کن ، حالا بقیه دوستان اگه یادشون هست میتونن بگن که موقع آپلای پروپوزال آپلود کردن یا نه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chem. Eng. --- Ferdowsi Uni. Mashhad (M.Sc.)

پروپوزال رو باید برای استاد بفرستید. بعد اگه استاد خوشش اومد میگه اپلای کن. توی پروفایل دانشگاه نیازی به پروپوزال نیست. در واقع خود استاد توی نامه جداگانه موضوع پروپوزالت رو با یه سری ریکام در موردت میفرسته به کمیته پذیرش و اسکالرشیپ.

نقل قول نوشته اصلی توسط JE67 نمایش پست ها
    با تشکر از راهنماییهاتون.
    مسلما بدون مقاله که شما نمیتونی رو همچین دانشگاهی فکر کنی. استاد به من گفت اپلای کن . اپلای کردم ولی فقط اسم پروپوزال خواست. هیچ جا هم نخواست که خودشو اپلود کنم. حالا به نظر شما بعدن باید بفرستم یا ممکنه من موقع اپلای اشتباه کرده باشم؟

Junior Member alex2014 آواتار ها

سلام دوستان

من این صفحه رو مطالعه کردم
    https://graduate-school.uq.edu.au/scholarships

اینها هنوز پابرجا هستن ؟ما میتونیم برای uqgss اقدام کنیم(برای مقطع دکتری)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط uq_brisbane نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان. نمی دونم که این تاپیک مناسبی برای این پست من هست یا نه.
    من دانشجوی دکتری UQ هستم و یک سال و اندیه که با همسر و دخترم توی Brisbane زندگی می کنیم. این سایت و دوستان قدیمی خیلی سخاوتمندانه ما رو راهنمایی کردن. در مقابل ما هم تصمیم گرفتیم تا حد ممکن به دانشجوهایی که با خانواده و بچه به اینجا میان کمک کنیم تا اونا هم بعدا به بقیه کمک کنن (این شرط اجباریه )
    پیک آپ فرودگاه، یه اتاق با سرویس مشترک، کمک توی پیدا کردن خونه، رفرنس شدن، دادن اطلاعات لازم و تا حد امکان نشون دادن شهر از کاراییه که ما می تونیم انجام بدیم.
    برای صحبت در مورد جزییات با من تماس بگیرین.
    به امید موفقیت برای همگی
    سلام
    وقتتون بخیر
    ببخشید مزاحم میشم. بنده از دانشگاه UQ پذیرش گرفتم و با همسرم قصد اومدن به بریزبین رو داریم
    یک سری سوال خدمتتون داشتم. ممنون میشم راه تماسی بفرمایید که از مشاوره شما استفاده کنم.
    ممنون از لطفتون

دوستان سلام

یک سوال داشتم. uq بیشتر به مقاله اهمیت میده یا معدل لیسانس؟ یا معدل ارشد؟ اگه تعداد مقالات 8 تا کیو وان با ای اف های مختلف و 6 تا کیو دو و سه داشته باشم و ارشدم معدل 17 باشه، معدل (13) لیسانس جبران میشه؟

Junior Member

دوست گرامی تا شما اپلای نکنید نمیشه کسی بهتون بگه جبران میشه یا نه. چیزی که هست کویینزلند مقاله براش مهمه و مقالات شما اینطوری که گفتی خیلی خوبه. شما استاد گیر اوردی اپلای کن. چون شما بالاخره که باید اپلای کنی پس فرقی هم نداره چون معدل رو که نمیشه دیگه تغییر داد. یادمه یکی چند سال قبل از موناش با همین حدود مقاله با معدل 12.5 لیسانس بورس گرفت رشته شیمی فکر کنم بوده. توفروم نتایج استرالیا سال 2014 یا 2015 فکر کنم باشه کامنت هاش.

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh63413 نمایش پست ها
    دوستان سلام

یک سوال داشتم. uq بیشتر به مقاله اهمیت میده یا معدل لیسانس؟ یا معدل ارشد؟ اگه تعداد مقالات 8 تا کیو وان با ای اف های مختلف و 6 تا کیو دو و سه داشته باشم و ارشدم معدل 17 باشه، معدل (13) لیسانس جبران میشه؟

سلام دوستان
    يه خواهشي داشتم، از بچه هاى كويينزلند اگه كسى دكتراى مكانيك هستن يا تو ساختمون advanced engineering. كار ميكنن، ممنون ميشم به من پيام بدن، يه سوال خيلي خيلي خيلي مهم دارم و اگه اين لطف رو در حقم بكنيد واقعا ممنونتون ميشم، خيلي كارم فوريه

دوستان سلام

یه سوال: من برای راند دوم 2019 اپلای کردم. خواستم بپرسم از اونجایی که تو سایت اعلام شده هر زمانی میتونیم مدرک جدید به اپلیکیشن اضافه کنیم، آیا امکانش هست که اگر مقاله‌ای بعد از تاریخ ددلاین چاپ کردیم، فایل مقاله رو بعنوان مدرک اضافه کنیم تا در نظر گرفته بشه؟

دوستان سلام

اخیرا کسی برای مقطع دکترا این دانشگاه اقدام نکرده؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)