صفحه 4 از 20 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 193

موضوع: دانشگاه کوینزلند و مسائل مربوطه(University of Queensland)

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

پیش فرض پاسخ : دانشگاه کوینزلند و مسائل مربوطه(University of Queensland)

سلام
    به نظر شما در جدول زیر بیام و پروژه های درسی که در طول دوران کارشناسی ارشد انجام دادم را بنویسم؟
    [IMG][/IMG]
    I spring over the spring with the spring in the spring

Junior Member

دوستان عزیز من به راهنماییتون نیاز فوری دارم. من از داشنگاه کوئنزلند و ساوت والز پذیرش دارم ولی از هیچکدوم بورسیه کامل ندارم. احتمالا هرکدومو انتخاب کنم برا شش هفت ماه اول باید قید بوری رو بزنم که هردو مساویند. ولی من خیلی دلم میخواد بدونم کدوم دانشگاه بهتره رشتم فیزیک هست . اینجا هم که خیلی خلوته...
    اگه کسی هست میتونه منو راهنمایی کنه خیلی ممنون میشم بخصوص راجع به آینده شغلی و هزینه ها و ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط minimom نمایش پست ها
    دوستان عزیز من به راهنماییتون نیاز فوری دارم. من از داشنگاه کوئنزلند و ساوت والز پذیرش دارم ولی از هیچکدوم بورسیه کامل ندارم. احتمالا هرکدومو انتخاب کنم برا شش هفت ماه اول باید قید بوری رو بزنم که هردو مساویند. ولی من خیلی دلم میخواد بدونم کدوم دانشگاه بهتره رشتم فیزیک هست . اینجا هم که خیلی خلوته...
    اگه کسی هست میتونه منو راهنمایی کنه خیلی ممنون میشم بخصوص راجع به آینده شغلی و هزینه ها و ...
    شاید فرق زیادی بین رنکینگ این دو تا دانشگاه نباشه، اما عواملی که تو تصمیم گیر یموثر هستند شهر و همینطور استادها هستند.
    تو دانشگاه کویینزلند من یک خانومی رو شنیدم که ایرانی هستند و دانشجوی فیزیک، ممکنه بیشتر باشن تعدادشون، همینطور خانومی به نام صفا شیمی-فیزیک هستند و یه اقایی هم به اسم محمود ریاضی- فزیزک می خونن، به هر حال اگه تو لیست دانشجوهای دکترا تو وب سایت اسکول نگاه کنید اسامی ایرانی رو میشه بیرون کشید و ازشون پرسید.
    دومین عامل شهر هست که سیدنی کمی گرونتر از اینجا است اما در عوض موقعیت های شغلی بیشتری داره و همینطور امکانات و جامعه ایرانی های بزرگتری، به همون نسبت شهر نا امن تریه ( التبه منظورم از نا امن یعنی صد هزار بار امن تر از تهران) چون تعداد جمعیت مهاجرین بیشتری داره نسبت به بریزبن
    اگر متاهل هستید و با همسرتون تشریف میارید سیدنی موقعیت های شغلی بیشتری داره در غیر اینصورت تفاوتی ندارن

بریزبن مردم محلی تری داره ممکنه دید محدود تری نسبت به خارجیها داشته باشن، در هر صورت جامعه ایرانی بریزبن هم خیلی بزرگه بخصوص داخل دانشگاه

می تونید سری به صفحه فیس بوک دانشجوهای ایرانی هر دو دانشگاه بزنید و اونجا سوالتون رو مطرح کنید، مال ما اسمش UQ Persian Society هست.

در ضمن بسیار هوشمندانه عمل کنید چون شما بورس ندارید ارزیابی خوبی از هزینه ها اول داشتته باشید که آیا قادر هستید به پرداخت یا خیر، اینجا برای اجاره یک اتاق در یک خانه 3، 4 خوابه یعنی با آشپزخانه و سرویس مشترک باید حداقل هفته ای 150 الی 200 دلار بپردازید، بستگی به دوری یا نزدیکی به دانشگاه، اگه دورتر خانه رو بگیرید و از اتوبوس می خواهید استفاده کنید هر مسیر 1.7 دلار مینیمم قیمتشه و هزینه غذا هم حول حوش هفته ای 50 دلار بسیار مینیمم در نظر بگیرید.

دانشجوی فول تایم دکتری اجازه کار هفته ای بیشتر از 20 ساعت رو نداره تازه اگه بتونه کاری پیدا کنه که اصلا به همین راحتی نیست
    حالا شهریه رو هم بی خیال شیم باز هم مخارج زندگی اینجا بسیار بالاس، بر طبق ارزیابی خود دولت هزینه مینیمم زندگی در بریزبن سالی 23000 دلاره

پس من اگه جای شما بودم بررسی می کردم ببینم کدوم دانشگاه و کدوم استاد گرنت بیشتری داره و یا قول محکم تری میده و یا تعداد پروژه بیشتری داره و اون رو انتخاب می کردم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    سلام
    به نظر شما در جدول زیر بیام و پروژه های درسی که در طول دوران کارشناسی ارشد انجام دادم را بنویسم؟
    خیر ، این جدول مخصوص درجات تحصیلی ست، فوق دیپلم، لیسانس و فوق لیسانس
    پروژه ای درسی در طول تحصیل باید تو رزومه آورده بشه

Junior Member

سلام و سپاس
    1.
    منظور از این دو چیست...من برای دکتری PhDانتخاب کنم دیگه؟
    بله Mphil همون فوق لیسانس خودمونه

Junior Member

با سلام دارم فرم زیر را پر می کنم:
    EXPRESSION OF INTEREST IN

RESEARCH HIGHER DEGREE CANDIDATURE

For Potential Research Higher Degree Applicants (PhD & MPhil)
    CRICOS Provide Number 00025B

حالا سوالات:
    1.
    ببخشید در مورد این دو قسمت توضیح میدید...مثلا برای جدول برم اسم های این قسمت از سایت را قرار بدم...کار خاصی ندارد...فقط اسم های را کپی پیست کنم؟
    http://www.uq.edu.au/grad-school/scholarships-and-fees

2.
    میشه برای این قسمت یک نمونه متن قرا دهید:
    شما اگر برای بورس تاحالا خودتون شخصا اقدام نکردید و یا بورس رو نگرفتید اون جدول پایین رو باید خالی بگذارید، اونها خودشون شرایطتتون رو چک می کنن اگر امتیاز حد نصاب برای ابورسهای دیگه رو داشته باشید بهتون میگن که می تونی برای فلان بورس هم پروندتو بفرستیم، می خوای یا نه؟ اون وقت شما میگین بله
    اون دو تا تیکی که بالا زدید درسته
    د رمورد متن پایین نیازی به نمونه نیست، خیلی ساده بنویسید چرا اون دانشگاه رو انتخاب کردید؟ از استادش خوشتون اموده؟ بخاطر رنکش؟ بخاطر اینکه اونجا دوست های زیادی دارین ...چرا؟ همین ، خیلی سخت نگیرید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط monaaa1988 نمایش پست ها
    سلام
    من جولای مسترم تموم میشه. امکان اینکه برای راند دوم اقدام کنم نیست؟ و ایا مثلا پذیرش یا فاند کاندیشنال میدن؟
    یک سوال دیگه هم دارم اگر مدرک زبان اکسپایر شدهباشه اما فوق در دانشگاه انگلیسی زبان بوده باشه حتما باید دوباره امتحان بدم؟
    فارغ التحصیل از دانشگاه انگلیسی زبان فکر کنم آیلتس نمی خوان، در مورد اول اطلاعاتی ندارم، بهترین شخص school administrator که می تونه راهنماییتون کنه، ازش ایمیل بزنین بپرسین

نقل قول نوشته اصلی توسط Elnaziran نمایش پست ها
    خیر ، این جدول مخصوص درجات تحصیلی ست، فوق دیپلم، لیسانس و فوق لیسانس
    پروژه ای درسی در طول تحصیل باید تو رزومه آورده بشه
    سلام
    ممنونم
    آخ آخ خراب کردم .... من آمدم پروژه های پژوهشی را توش نوشتم و فرستادم روز 30 اپریل ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چکار کنم حالا
    ببخشید
    برای دوره کارشناسی و کارشناسی راشد اون درصد by reasearch را چی بزنم
    لیسانس: = ؟؟؟؟؟؟؟؟%
    {من 87 فارغ التحصیل شده ام و رشته عمران....پایان نامه نداشتیم اما کلی پروژه داشتیم با نام های واحدهای درسی شامل:
    پروژه سازه های فولادی
    پروژه سازه های بتنی
    پروژه راهسازی
    پروژه رسم فنی و نقشه کشی ساختمان
    پروژه نقشه برداری
    پروژه آب های زیرزمینی
    پروژه متره و برآورد}
    فوق لیسانس: = ؟؟؟؟؟؟%
    علاوه بر پروژه های درسی در ترم 1 و 2
    ترم 3 = سمینار
    ترم 3 و 4 پایان نامه

سپاس

Junior Member

سلام
    ممنونم
    آخ آخ خراب کردم .... من آمدم پروژه های پژوهشی را توش نوشتم و فرستادم روز 30 اپریل ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چکار کنم حالا
    ببخشید
    برای دوره کارشناسی و کارشناسی راشد اون درصد by reasearch را چی بزنم
    لیسانس: = ؟؟؟؟؟؟؟؟%
    {من 87 فارغ التحصیل شده ام و رشته عمران....پایان نامه نداشتیم اما کلی پروژه داشتیم با نام های واحدهای درسی شامل:
    پروژه سازه های فولادی
    پروژه سازه های بتنی
    پروژه راهسازی
    پروژه رسم فنی و نقشه کشی ساختمان
    پروژه نقشه برداری
    پروژه آب های زیرزمینی
    پروژه متره و برآورد}
    فوق لیسانس: = ؟؟؟؟؟؟%
    علاوه بر پروژه های درسی در ترم 1 و 2
    ترم 3 = سمینار
    ترم 3 و 4 پایان نامه

سپاس
    برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری در استرالیا یه قانونی هست که یا در دوره لیسانس یا در دوره فوق لیسانس باید به میزان 25% از کل واحدها ی گذرانده شده ، واحد های پژوهشی باشه، این برای دوره فوق لیسانس عادی ما که تز می گذرونیم کاملا مصداق داره، چون 8 واحد میشه سمینار و تز روی هم که از 32 واحد الزامی همون 25% میشه
    در مورد لیسانس من یادم رفته، ولی یادمه که زمان ما فقط 4 واحد پروژه داشتیم (فولاد و بتن و آب و راه)( بقیه پروژه هایی که شما نوشتین جزیی از واحدهای درسی بود نه واحد ریسرچ محض) خیلی هم مطمون نیستم رو حرفم. شاید هم شما درست میگین، به هر حال اصلا مهم نیست چه درصدی میشه چون شما 25% درصد فوق لیسانس رو دارین. اون برای کسانی هست که می خوان به طور مستقیم از لیسانس برن دکتری بخونن
    اگه شما معدل فوقتون بالاتر از 16 هست سعی کنین همه چیو برای همون مقطع فوق تکمیل کنید در غیر اینصورت اگه معدل لیسانستون حد نصاب رو میاره یه جوری محاسبه کنید که 25% برای لیسانستون هم بشه که بتونید از لیسانستون پذیرش دکتری رو بگیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Elnaziran نمایش پست ها
    برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری در استرالیا یه قانونی هست که یا در دوره لیسانس یا در دوره فوق لیسانس باید به میزان 25% از کل واحدها ی گذرانده شده ، واحد های پژوهشی باشه، این برای دوره فوق لیسانس عادی ما که تز می گذرونیم کاملا مصداق داره، چون 8 واحد میشه سمینار و تز روی هم که از 32 واحد الزامی همون 25% میشه
    در مورد لیسانس من یادم رفته، ولی یادمه که زمان ما فقط 4 واحد پروژه داشتیم (فولاد و بتن و آب و راه)( بقیه پروژه هایی که شما نوشتین جزیی از واحدهای درسی بود نه واحد ریسرچ محض) خیلی هم مطمون نیستم رو حرفم. شاید هم شما درست میگین، به هر حال اصلا مهم نیست چه درصدی میشه چون شما 25% درصد فوق لیسانس رو دارین. اون برای کسانی هست که می خوان به طور مستقیم از لیسانس برن دکتری بخونن
    اگه شما معدل فوقتون بالاتر از 16 هست سعی کنین همه چیو برای همون مقطع فوق تکمیل کنید در غیر اینصورت اگه معدل لیسانستون حد نصاب رو میاره یه جوری محاسبه کنید که 25% برای لیسانستون هم بشه که بتونید از لیسانستون پذیرش دکتری رو بگیرید.
    سلام
    ممنونم
    اما پایان نامه ارشد که 6 واحد هست از 32 واحد ؟؟؟؟؟؟ و میشه 19 درصد .....
    لیسانس: عمران-عمران-17.5
    فوق لیسانس:عمران-ژئوتکنیک-18.80

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)