صفحه 5 از 20 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 193

موضوع: دانشگاه کوینزلند و مسائل مربوطه(University of Queensland)

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

پیش فرض پاسخ : دانشگاه کوینزلند و مسائل مربوطه(University of Queensland)

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    سلام
    ممنونم
    آخ آخ خراب کردم .... من آمدم پروژه های پژوهشی را توش نوشتم و فرستادم روز 30 اپریل ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چکار کنم حالا
    ببخشید
    برای دوره کارشناسی و کارشناسی راشد اون درصد by reasearch را چی بزنم
    لیسانس: = ؟؟؟؟؟؟؟؟%
    {من 87 فارغ التحصیل شده ام و رشته عمران....پایان نامه نداشتیم اما کلی پروژه داشتیم با نام های واحدهای درسی شامل:
    پروژه سازه های فولادی
    پروژه سازه های بتنی
    پروژه راهسازی
    پروژه رسم فنی و نقشه کشی ساختمان
    پروژه نقشه برداری
    پروژه آب های زیرزمینی
    پروژه متره و برآورد}
    فوق لیسانس: = ؟؟؟؟؟؟%
    علاوه بر پروژه های درسی در ترم 1 و 2
    ترم 3 = سمینار
    ترم 3 و 4 پایان نامه

سپاس
    سلام
    1.
    من مدارک را ایمیل کردم به rhdadmin@civil.uq.edu.au اما همچنان خبری نیست...یعنی ایمیل دریافت شد یا چیز دیگری نزدن...آیا همینگونه است؟؟؟؟؟
    2.
    به نظر شما این قسمت را اصلاح بکنم و بفرستم...یا منتظر پاسخ آن ها باشم بعد تغییر دهم....
    I spring over the spring with the spring in the spring

Junior Member

سلام1.من مدارک را ایمیل کردم به rhdadmin@civil.uq.edu.au اما همچنان خبری نیست...یعنی ایمیل دریافت شد یا چیز دیگری نزدن...آیا همینگونه است؟؟؟؟؟2.به نظر شما این قسمت را اصلاح بکنم و بفرستم...یا منتظر پاسخ آن ها باشم بعد تغییر دهم....
    مشکلی نیس میتونی دوباره براشون سند کنی برای من هم بیش اومد تصحیح کردم و دوباره ایمیل کردم .

سلام
    ممنونم
    اما پایان نامه ارشد که 6 واحد هست از 32 واحد ؟؟؟؟؟؟ و میشه 19 درصد .....
    لیسانس: عمران-عمران-17.5
    فوق لیسانس:عمران-ژئوتکنیک-18.80
    سلام
    ok شد
    باید 2 واحد سیمنار را هم بگیرم

نقل قول نوشته اصلی توسط Elnaziran نمایش پست ها
    برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری در استرالیا یه قانونی هست که یا در دوره لیسانس یا در دوره فوق لیسانس باید به میزان 25% از کل واحدها ی گذرانده شده ، واحد های پژوهشی باشه، این برای دوره فوق لیسانس عادی ما که تز می گذرونیم کاملا مصداق داره، چون 8 واحد میشه سمینار و تز روی هم که از 32 واحد الزامی همون 25% میشه
    در مورد لیسانس من یادم رفته، ولی یادمه که زمان ما فقط 4 واحد پروژه داشتیم (فولاد و بتن و آب و راه)( بقیه پروژه هایی که شما نوشتین جزیی از واحدهای درسی بود نه واحد ریسرچ محض) خیلی هم مطمون نیستم رو حرفم. شاید هم شما درست میگین، به هر حال اصلا مهم نیست چه درصدی میشه چون شما 25% درصد فوق لیسانس رو دارین. اون برای کسانی هست که می خوان به طور مستقیم از لیسانس برن دکتری بخونن
    اگه شما معدل فوقتون بالاتر از 16 هست سعی کنین همه چیو برای همون مقطع فوق تکمیل کنید در غیر اینصورت اگه معدل لیسانستون حد نصاب رو میاره یه جوری محاسبه کنید که 25% برای لیسانستون هم بشه که بتونید از لیسانستون پذیرش دکتری رو بگیرید.
    سلام
    یعنی برای لیسانسم بزنم
    4 درصد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member

سلام
    یعنی برای لیسانسم بزنم
    4 درصد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    من فکر کنم زدم 4%، اینها خودشون وقتی می خوان مستقیم از لیسانس بیان دکترا یک سال دوره honor می گذرونن و یک پروژه بر می دارن بخاطر همون هم به هیچ وجه امکان نداره برای بچه های ایرانی که مستقیم بیان دکتری، شما که معدل فوقت هم خوبه، الان مشکل چیه؟ خوب 25% فوق رو هم داری دیگه، در ضمن باید صبور باشین، من بعد از هر ایمیلی که می زدم یک هفته طول می کشید تا جواب بیاد، کلا هم که چندین ماه ( بیشتر از 6 ماه) انتظار کشیدم. استادتون الکسه؟ تو رشته ژئوتکنیک اینجا اکثریت دانشجوها ایرانی هستن

من فکر کنم زدم 4%، اینها خودشون وقتی می خوان مستقیم از لیسانس بیان دکترا یک سال دوره honor می گذرونن و یک پروژه بر می دارن بخاطر همون هم به هیچ وجه امکان نداره برای بچه های ایرانی که مستقیم بیان دکتری، شما که معدل فوقت هم خوبه، الان مشکل چیه؟ خوب 25% فوق رو هم داری دیگه، در ضمن باید صبور باشین، من بعد از هر ایمیلی که می زدم یک هفته طول می کشید تا جواب بیاد، کلا هم که چندین ماه ( بیشتر از 6 ماه) انتظار کشیدم. استادتون الکسه؟ تو رشته ژئوتکنیک اینجا اکثریت دانشجوها ایرانی هستن
    سلام مهندس
    پس شما هم عمران هستید...خیلی بزرگوارید که منو کمک میکنید...واقعا ممنونم..حقیقتش من تنها راهنمام همین سایت اپلایابراد است و دسترسی به افراد دیگری ندارم..واقعا ممنونم از دیروز گیج بودم باید چکار کنم... حالا مهندس من آمدم تمامی درسهایی که تو کارنامه بخش واحد عملی دارند را {غیر از تبیت بدنی 1 و 2} با هم جمع کردم شد 16 تقسیم بر 146
    میشه
    11 درصد؟؟؟؟ نظر شما چیست...بهرحال عملی هستند واحد نظری شون را حساب نکردم؟؟؟!!!

مجدد سلام
    ببخشید
    1.
    آیا این زمان براساس نکته خاصی هست یا من همینحوری نوشتم درسته؟
    http://uupload.ir/files/y630_2015-05-05_11-17-08.jpg
    2.
    واقعیت را اینجا زدم؟؟؟ آیا برداشت بد می کنند:
    http://uupload.ir/files/zwdp_2015-05-05_11-17-21.jpg

Junior Member

مجدد سلام
    ببخشید
    1.
    آیا این زمان براساس نکته خاصی هست یا من همینحوری نوشتم درسته؟
    http://uupload.ir/files/y630_2015-05-05_11-17-08.jpg
    2.
    واقعیت را اینجا زدم؟؟؟ آیا برداشت بد می کنند:
    http://uupload.ir/files/zwdp_2015-05-05_11-17-21.jpg
    خیلی مهم نیست، سخت نگیرید، مهم استاده! اشکالی نداره اسم چند تاشون رو بنویسین، به هر حال رزومتون رو میدن به تک تکشون به تریتب اولویتی که شما مشخص کردید و دیگه اکیه، تاریخ درسته یعنی خیلی اهمیتی نداره
    نمره زبانتون که عالیه، دیگه چی می خواید؟ کیس با کیس فرق داره بخصوص وقتی رشته ها متفاوت میشه به هیچ وجه نمیشه نسخه یکسان پیچید برای همه که مثلا اگه x تا مقاله داشته باشی بورس می گیری و در غیر اینصورت خیر، تا نفرتسین و تست نکنید نمی تونید بفهمید که جواب می گیرید یا خیر

Junior Member

سلام دوست عزیز تبرک می گم بهتون
    موفق باشید
    ممکن هست رشته تون و نمره زبان و تعداد مقالات و سایر شرایطی که باعث شد این دو بورس را بگیرید را بیان کنید
    البته در صورتی که امکانش هست
    ممنون
    سلام، دوستان باید بگم که UQ به من دو بورس داد، یکی که همراه نامه پذیرشم هم اومد، یعنی تو یک ایمیل، بورس tuition fee بود از نوع UQI که یعنی من از پرداخت هزینه دانشگاه معاف هستم. بعد من منتظر نامه بورس هزینه زندگی یعنی living allowance بودم که استادم قبلاً بهم قولش رو داده بود، اما خیلی هم زمان نداشتم که پذیرشم رو امضا و قبول کنم، دو ماه تا زمان شروع ترمم باقی مونده بود. بخاطر همون ایمیل زدم به استادم و پرسیدم که می تونم آیا رو کار دانشجویی یا RA حساب کنم یا نه؟
    بعد از 10 روز و سه بار ایمیل زدن، استادم جواب داد که منظورت رو من نمی فهمم، بعد فهمیدم که نامه اون بورسم دست خود استاد بوده و نمی دونسته که خودش باید برام بفرسته، تاریخ نامه بورس هزینه زندگیم که خود School پرداخت می کرده مال یک ما قبل از تاریخ نامه پذیرشم بود
    تجربه ام رو گفتم که شما اشتباه منو مرتکب نشین، خدا می دونه چقدر تو اون 10 روزبالا پایین کردم، حساب کتاب کردم که چطور هزینه ها رو تامین کنم یا بی خیال همون پذیرش و بورس نصفه بشم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam6713 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز تبرک می گم بهتون
    موفق باشید
    ممکن هست رشته تون و نمره زبان و تعداد مقالات و سایر شرایطی که باعث شد این دو بورس را بگیرید را بیان کنید
    البته در صورتی که امکانش هست
    ممنون
    من در پست بالا نوشتم، هیچ فرمولی برای این قضیه وجود نداره! کسانی هستن با چندین مقاله که نتونستن بورس بگیرن و کسانی هم که بدون مقاله خاصی بورس گرفتن، رشته به رشته فرق داره، پروپوزال مهمه و خیلی آیتم های دیگه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)