صفحه 6 از 20 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 193

موضوع: دانشگاه کوینزلند و مسائل مربوطه(University of Queensland)

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

پیش فرض پاسخ : دانشگاه کوینزلند و مسائل مربوطه(University of Queensland)

با سلام خانم مهندس Elnaziran
    بابت راهنمایی های شما در این چند وقته کمال تشکر را دارم
    ببخشید بعد از حدود دو هفته امروز ایملی از ظرف
    rhdadmin
    دریافت کردم که بیان شده است من مرحله اول را گذارنده و باید دو فرم را پر کنم....فرم مهم آن است که چون از ایران هستم باید یک فرم تحریم ها را تکمیل کنم که در این زمینه چند سوال به پیوست بیان می گردد...

*توجه:
    من برای دکتری عمران-ژئوتکنیم اقدام کردم
    موضوع پروپوزال من تحلیل لرزه ای اندرکنش خاک و سازه است
    soil-structure interaction
    که در زمینه ژئوتکنیک-سازه-زلزله کاربردد دارد و خواهد داشت
    بحث عددی + ازمایشگاهی با میزلرزه است

[IMG][/IMG]
    1.
    آیا درست نوشتم؟
    [IMG][/IMG]
    2.
    اصلا متوجه نمیشم چی میگه و چی می خواهد؟؟؟
    [IMG][/IMG]

3.
    ببینید همانطور که عرض کردم کار من در مورد اندرکنش لرزه ای خاک و سازه است و بدرد مهندسین عمران-ژئوتکنیک و زلزله می خورد؟؟؟ حال چگونه تکمیل کنم این قسمت را
    [IMG][/IMG]

سپاس
    I spring over the spring with the spring in the spring

توجه: پیشغام داد سیستم شما حداکثر 4 تا عکس در هر پست باید بدید به همین دلیل سوال 4 را اینجا آوردم...

4.
    فکر کنم این قسمت را باید کلا خالی بذارم...درسته؟؟؟؟
    [IMG][/IMG]

با سلام و خسته نباشید
    **تاریخ پست الان: یکشنبه ساعت 8 صبح*****

در ادامه بررسی ایمیل دریفاتی از این دانشگاه برای اپلای چند سوال دارم

1.
    بیان شده است:

* 3+ years industry experience

Australian institution ranking for comparison:

· Institution/s not listed in QS Top Universities 2014

· Institution/s not listed in QS Civil Engineering 2014 list

· Institution/s not listed in The Times Top Universities 2014

· Institution/s not listed in the The Times Top 50 Engineering & Technology 2014

منظورشون چی بوده است؟؟؟
    2.
    در این عکس احتمالا
    CEP Continuing Education Program
    است حالا S1 چیست؟؟؟؟
    [IMG][/IMG]
    3.
    در عکس بالا فکر کنم به 20% با دید منفی نگاه شده است؟؟؟؟
    4.
    ببخشید در دیکشنری آمده است:
    honors classes/courses
    a special course of study for students who want to take classes at a high level
    حالا منظورش این تعریف دیکشنری بوده سات یا نه؟؟؟من گواهی شاگرد اولی لیسانس و فوق لیسانس را فرستادم....شاید منظورش همین گواهی ها است...کلا هدفش از
    IIA
    1st class
    چی بوده در لیسانس و فوق لیسانس به ترتیب؟!؟!؟!؟!؟
    [IMG][/IMG]
    سپاس

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++
    ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++
    با سلام فراوان و مجدد
    فرم اولیه اپلای آنلاین ارسال شد .. حال فرم ثانویه و نهایی اپلای برای من ایمیل شده است تا پر و آنلاین نمایم....در پیوست فرم شماره 2 اپلای بیان شده است که:
    Can you please provide further information/evidence on your publications that I was unable to verify on the web. Please refer to the email below this one.

من دو تا مقاله داشتم
    1.
    تربیت مدرس که نامه اکسپت دارم
    و در فرم اپلای برام نوشته است:
    http://mcej.modares.ac.ir/author.index
    ISSN: n/a – not confirmed - in Ulrich's: no - Peer-reviewed: 0
    2.
    کنگره بین المللی عمران تبریز
    برام نوشته است
    http://10icce.ir/en/
    no details on accepted papers

به نظر شما چگونه توضیح دهم که اولی قراره تو پاییز یا زمستان چاپ بشه
    و
    دومی هم برگذار شده است ولی کنگره های ایرانی که ارائه آنلاین مقالات ندارنند؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ویرایش توسط sasansas : May 17th, 2015 در ساعت 08:05 AM

Junior Member

سلام
    من برای یکی از اساتید این دانشگاه ایمیل زدم که زمینه کاری من و شما یکی هست و می خوام برای دانشگاه شما مدارکم ارسال کنم می تونم دانشجوی شما باشم.
    ایشون هم بعد از یک روز جواب ایمیل را دادن .. البته خود استاد جواب نداده و توسط research admin پاسخ داه شده که (Thank you for your recent enquiry about research studies in the School of Agriculture and Food Sciences at The University of Queensland. I have been asked to respond to your email by Professor

و روش اپلای کردن در دانشگاه را مرحله به مرحله توضیح داده است.. این معنی خاصی که ندارد؟
    فقط امده راهنمایی کرده.. و استاد نگفته که من را به عنوان دانشجو می خواد ی نه؟
    ممنون

Junior Member

نه فعلا، اما تو همون راهنمایی اگه دقت کنین یه فرمه که باید تکمیل کنین و اونجا شما مشخص می کنین که به ترتیب با سه تا از استادهای اونجا دوست دارید کار کنی. می تونید فقط اسم یکیشون رو بذارید می تونید هر سه تا پر کنید. بعد ادمین اسکول فرم شما رو به ترتیب اولویت می فرسته برای استاد و بعد استاد با شما مکاتبه خواهد کرد.
    چون استاد هنوز مطمئن نیست که شما شرایط لازم رو دارید یا خیر، ارجاعتون داده به ادمین که خودتون هم چک کنید ببینید همه شرایط رو دارید یا خیر، بعد ادمین بفرسته برای استاد و اون بررسی کنه

با سلام به همه دوستان، ضمن آرزوی موفقیت برای همه ایرانی هایی که برای ادامه تحصیل در حال تلاش هستند. من در یک دو راهی سخت گیر کرده ام، به کمک فکری و تجربی همه شما عزیزان نیاز دارم.

من فوق لیسانس مدیریت صنعتی از دانشگاه علوم و تحقیقات تهران با معدل 18.5، دارای 16 مقاله آی اس آی با ایمپکت های خوب و 4 مقاله در ژورنالهای نمایه شده در اسکاپوس، داوری در ژورنالهای آی اس آی، تجربه تحقیقاتی خوب، توصیه نامه از اساتید بسیار بسیار معروف در سطح جهانی در زمینه تحقیقاتی خودم، و در کل فکر می کنم که رزومه قوی را شکر خدا توانسته ام تهیه کنم. چند روز قبل بعد از 4 راند مصاحبه از دانشگاه VU University Amsterdam هلند بصورت فول فاند برای مقطع دکترا پذیرش گرفتم. حالا از طرف این دانشگاه تحت فشار هستم که زودتر جوابشون را بدهم که آیا آفر اونها را قبول م کنم یانه.

اما مساله این است که من برای دانشگاه UQ هم اپلای کردم، با یکی از استادهای اونجا جوینت شدم، یکبار هم با من مصاحبه کرد و قبول کرد که استاد راهنمای من بشه و کلی از پروپزال من خوشش اومده (به گفته خودش). موضوع تحقیق من هم کاملا مورد نیاز استرالیا است. الان مشکل اینجاست که 1- جواب ادمیشن دانشگاه را گفتند قبل از 10 جولای اعلام می کنند، 2- بشرط گرفتن ادمیشن دانشگاه، جواب اسکولارشیپ را تا 10 آگوست اعلام می کنند، 3- تازه چون ایرانی هستم و ایران هم تحت تحریم، اپلیکیشن من باید به امور خارجه اونها هم بره و تایید بشه، 4- بشرط خوب بودن تمام مراحل قبلی، به دلایل پزشکی من از گرفتن ویزا میترسم، منظورم اینه که من سال 91 غده تیروئیدم را که سمّی شده بود جراحی کرده و درآوردم و الان قرص لووتیروکسین مصرف می کنم.

شاید حس من اشتباه باشه ولی نمیدونم چرا UQ و کشور استرالیا را نسبت به VU و زندگی در هلند یا بهتر بگویم اروپا بیشتر دوست دارم. حالا سوال من اینه که چکار کنم، جواب رد به هلندیِ بدم و صبر کنم برای UQ یا فکر می کنید شانس من با توجه به توضیحاتی که دادم کم باشه و بهتره به هلند برم. لطفاً نظرتون را ارائه بدهید.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir0072000 نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان، ضمن آرزوی موفقیت برای همه ایرانی هایی که برای ادامه تحصیل در حال تلاش هستند. من در یک دو راهی سخت گیر کرده ام، به کمک فکری و تجربی همه شما عزیزان نیاز دارم.

من فوق لیسانس مدیریت صنعتی از دانشگاه علوم و تحقیقات تهران با معدل 18.5، دارای 16 مقاله آی اس آی با ایمپکت های خوب و 4 مقاله در ژورنالهای نمایه شده در اسکاپوس، داوری در ژورنالهای آی اس آی، تجربه تحقیقاتی خوب، توصیه نامه از اساتید بسیار بسیار معروف در سطح جهانی در زمینه تحقیقاتی خودم، و در کل فکر می کنم که رزومه قوی را شکر خدا توانسته ام تهیه کنم. چند روز قبل بعد از 4 راند مصاحبه از دانشگاه VU University Amsterdam هلند بصورت فول فاند برای مقطع دکترا پذیرش گرفتم. حالا از طرف این دانشگاه تحت فشار هستم که زودتر جوابشون را بدهم که آیا آفر اونها را قبول م کنم یانه.

اما مساله این است که من برای دانشگاه UQ هم اپلای کردم، با یکی از استادهای اونجا جوینت شدم، یکبار هم با من مصاحبه کرد و قبول کرد که استاد راهنمای من بشه و کلی از پروپزال من خوشش اومده (به گفته خودش). موضوع تحقیق من هم کاملا مورد نیاز استرالیا است. الان مشکل اینجاست که 1- جواب ادمیشن دانشگاه را گفتند قبل از 10 جولای اعلام می کنند، 2- بشرط گرفتن ادمیشن دانشگاه، جواب اسکولارشیپ را تا 10 آگوست اعلام می کنند، 3- تازه چون ایرانی هستم و ایران هم تحت تحریم، اپلیکیشن من باید به امور خارجه اونها هم بره و تایید بشه، 4- بشرط خوب بودن تمام مراحل قبلی، به دلایل پزشکی من از گرفتن ویزا میترسم، منظورم اینه که من سال 91 غده تیروئیدم را که سمّی شده بود جراحی کرده و درآوردم و الان قرص لووتیروکسین مصرف می کنم.

شاید حس من اشتباه باشه ولی نمیدونم چرا UQ و کشور استرالیا را نسبت به VU و زندگی در هلند یا بهتر بگویم اروپا بیشتر دوست دارم. حالا سوال من اینه که چکار کنم، جواب رد به هلندیِ بدم و صبر کنم برای UQ یا فکر می کنید شانس من با توجه به توضیحاتی که دادم کم باشه و بهتره به هلند برم. لطفاً نظرتون را ارائه بدهید.

سلام دوست عزیز
    ببینید این سیاست استاد های استرالیا هست که اول با روی خوش با شما برخورد می کنند که شما فکر کنید ایشون شما را صد درصد می خواد و همه چیز از نظر ایشون اوکی هست ولی در واقع استاد های استرالیا چند نفر را با هم وارد فرایند پذیرش می کنند (البته خیلی جاهای دیگه دنیا هم همینطوره) و در اصطلاح جایی نمی خوابند زیرش آب بره بنابراین من خیلی خلاصه کنم حرفم را پذیرش شما صد درصد که چه عرض کنم 50 درصد هم نیست حالا هر چقدر هم استاد با شما خوب باشه. می تونی از این قضیه که میگم خیلی راحت اطمینان پیدا کنی یدونه ایمیل دیگه بده به استادت با یک اسم دیگه و بهش بگو می خوایی زیر دستش درس بخونی ببین جوابش چیه.
    پس بهتره ند را بچسبی و نسیه را ول کنی من اگه جای شما بودم صد درصد هلند را اکی می کردم

نقل قول نوشته اصلی توسط masihrashidi نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    ببینید این سیاست استاد های استرالیا هست که اول با روی خوش با شما برخورد می کنند که شما فکر کنید ایشون شما را صد درصد می خواد و همه چیز از نظر ایشون اوکی هست ولی در واقع استاد های استرالیا چند نفر را با هم وارد فرایند پذیرش می کنند (البته خیلی جاهای دیگه دنیا هم همینطوره) و در اصطلاح جایی نمی خوابند زیرش آب بره بنابراین من خیلی خلاصه کنم حرفم را پذیرش شما صد درصد که چه عرض کنم 50 درصد هم نیست حالا هر چقدر هم استاد با شما خوب باشه. می تونی از این قضیه که میگم خیلی راحت اطمینان پیدا کنی یدونه ایمیل دیگه بده به استادت با یک اسم دیگه و بهش بگو می خوایی زیر دستش درس بخونی ببین جوابش چیه.
    پس بهتره ند را بچسبی و نسیه را ول کنی من اگه جای شما بودم صد درصد هلند را اکی می کردم

ممنون از جوابت
    لطفا به این نکته توجه کنید من را یکی از اساتیدم که با این استاده توی UQ رفیق صمیمی هست معرفی کرده که ایشون هم قبول کرده سوپروایزرم بشه.

با سلام به دوستان، سه روز قبل از دانشگاه UQ ادمیشن برای دوره PhD مدیریت در Business School را گرفتم. حالا باید منتظر جواب Scholarship این دانشگاه در راند جولای بمونم.

دوستان آیا کسی اطلاع داره چه زمانی جواب این Scholarship را معمولا اعلام می کنند. خیلی برام مهمه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir0072000 نمایش پست ها
    با سلام به دوستان، سه روز قبل از دانشگاه UQ ادمیشن برای دوره PhD مدیریت در Business School را گرفتم. حالا باید منتظر جواب Scholarship این دانشگاه در راند جولای بمونم.

دوستان آیا کسی اطلاع داره چه زمانی جواب این Scholarship را معمولا اعلام می کنند. خیلی برام مهمه؟
    Hi Sir,
    http://www.uq.edu.au/grad-school/scholarships-and-fees

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)