صفحه 7 از 20 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 193

موضوع: دانشگاه کوینزلند و مسائل مربوطه(University of Queensland)

Member
    رشته و دانشگاه
    Queen's University Belfast, Electrical Enginering

پیش فرض پاسخ : دانشگاه کوینزلند و مسائل مربوطه(University of Queensland)

دوستان سوالی برام پیش اومده، استادم بهم اطلاع داد که من برای بورس این دانشگاه شورت لیست شدم، خوب این در حد احتمال برنده شدن بورس رو داره، از دید خودم شورت لیست اونایی میشن که حداقل های لازم برای برنده شدن بورس رو دارا هستند و حالا بعد از رنک اپلیکنت ها به اون هایی که بالای این لیست قرار میگیرند شروع به دادن بهترین بورس ها تا بدترینش میکنند و یه سری هم میمونند که بورس رو برنده نمیشند، این نظر من بود، اما شاید دوستان نظرات دیگه ای داشته باشند، اونایی که قبلا برای این دانشگاه اپلای کردند و شورتلیست شدند

Junior Member

سلام، من حقیقتش اطلاعی در مورد پروسه خودم ندارم. استاد من چیزی به من نمی گفت تا اینکه من نهایتا بورس رو دریافت کردم. اما برای یکی از دوستام از graduate school پرسیدم و به من مراحلی رو که شما توصیف کردید رو گفتن. بنابراین حدستون درسته چون اون شخص هم به من گفتند که هیچ چیز معلوم نمیشه تا همه اپلیکشنها از بالا به پایین مرتب بشه و بنابراین همه چیز بستگی به شرایط رقباتون در اون راند داره
    نقل قول نوشته اصلی توسط amiirali نمایش پست ها
    دوستان سوالی برام پیش اومده، استادم بهم اطلاع داد که من برای بورس این دانشگاه شورت لیست شدم، خوب این در حد احتمال برنده شدن بورس رو داره، از دید خودم شورت لیست اونایی میشن که حداقل های لازم برای برنده شدن بورس رو دارا هستند و حالا بعد از رنک اپلیکنت ها به اون هایی که بالای این لیست قرار میگیرند شروع به دادن بهترین بورس ها تا بدترینش میکنند و یه سری هم میمونند که بورس رو برنده نمیشند، این نظر من بود، اما شاید دوستان نظرات دیگه ای داشته باشند، اونایی که قبلا برای این دانشگاه اپلای کردند و شورتلیست شدند

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

سلام دوستانی که در حدود تاریخ هفته اول July نتیجه پذیرششون آمد....آیا نتیجه Scholarship آنها هم اعلام شده است یا خیر؟
    I spring over the spring with the spring in the spring

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Elnaziran نمایش پست ها
    سلام، من حقیقتش اطلاعی در مورد پروسه خودم ندارم. استاد من چیزی به من نمی گفت تا اینکه من نهایتا بورس رو دریافت کردم. اما برای یکی از دوستام از graduate school پرسیدم و به من مراحلی رو که شما توصیف کردید رو گفتن. بنابراین حدستون درسته چون اون شخص هم به من گفتند که هیچ چیز معلوم نمیشه تا همه اپلیکشنها از بالا به پایین مرتب بشه و بنابراین همه چیز بستگی به شرایط رقباتون در اون راند داره
    سلام
    بله دقیقا به شرایط سایر رقبا بستگی داره..که اگر به من باشه غولترین های رشته من دقیقا امدن در این دانشگاه و در همین دوره من اپلای کردن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    I spring over the spring with the spring in the spring

Junior Member

سلام افر من امروز صبح اومد
    UQI for life expenses and tuition fees
    برای هزینه زندگی بهم 25849 دلار دادند که پول بیمه هم باید خودم بدم
    امیدوارم از بقیه دوستان هم به زودی به دستشون برسه

سلام دوستان روال پذیرش و اسکولارشیپ این دانشگاه چه طور هس؟ به یکی از اساتید این دانشگاه که ایمیل دادم در جواب این رو نوشته...

Thank you for your interest.
    You have an impressive resume and your background makes you a possible candidate to join my research group .
    Unfortunately I am not in the position to offer you a postgraduate scholarship at the moment.
    Please check the UQ Graduate School website which outlines all details of the application process and requirements for postgraduate studies at UQ, including the requirement that overseas postgraduate candidates have to pay tuition fees and possible scholarships for international applicants.

Please note that I am prepared to support your expression of interest, if you decide to submit an application.

با تشکر

Junior Member

سلامabolfazl6678

expression of interest رو برای دانشگاه بفرست و اسم این استاد هم توی جدول ابتدای صفحه دوم بگزار. اگر خوششون اومد برات یک ایمیل می زنند که مدارک مورد نیاز برای apply کردن رو برات می فرستند که پروپوزال، نمره زبان و ریزنمرات جز اونهاست. نمره زبان که از طریق همون موسسه که امتحان رو دادید باید براشون فرستاده بشه. ریزنمرات رو هم باید خودتون پست کنید. وقتی بدستشون رسید و براشون ok بود. نامه پذیرش رو براتون می فرستند. برا من خود تحصیلات تکمیلی مدارکم رو برا اسکلارشیپ فرستادند. خودشون از این مرحله به بعد خیلی کمک می کنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط ir913 نمایش پست ها
    سلامabolfazl6678

expression of interest رو برای دانشگاه بفرست و اسم این استاد هم توی جدول ابتدای صفحه دوم بگزار. اگر خوششون اومد برات یک ایمیل می زنند که مدارک مورد نیاز برای apply کردن رو برات می فرستند که پروپوزال، نمره زبان و ریزنمرات جز اونهاست. نمره زبان که از طریق همون موسسه که امتحان رو دادید باید براشون فرستاده بشه. ریزنمرات رو هم باید خودتون پست کنید. وقتی بدستشون رسید و براشون ok بود. نامه پذیرش رو براتون می فرستند. برا من خود تحصیلات تکمیلی مدارکم رو برا اسکلارشیپ فرستادند. خودشون از این مرحله به بعد خیلی کمک می کنند.
    شرمنده اینو می پرسم expression of interest دقیقا چی هس؟ فرم خاصی هس که باید از سایت دانشگاه بگیرم؟ میشه بیشتر توضیح بدید؟

با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl6678 نمایش پست ها
    شرمنده اینو می پرسم expression of interest دقیقا چی هس؟ فرم خاصی هس که باید از سایت دانشگاه بگیرم؟ میشه بیشتر توضیح بدید؟

با تشکر
    به آدرس http://www.uq.edu.au/grad-school/apply-2-documentation که توضیحات کامل در مورد چگونگی اپلای کردن نگاه بکن. موقعی که من برای position اپلای کردم. بعد از مصاحبه ای که استادم باهام داشت گفتند expression of interest رو بفرستید. الان چون شما استادتون position اعلام نکرده از همین طریقی که وب سایت نوشته اقدام کنید. احتمالا توی این مراحل ابتذایی expression of interest رو نخواد. خوشبختانه شما تونستید سخت ترین مرحله که پیدا کردن استاد هست رو پشت سر بگذارید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ir913 نمایش پست ها
    به آدرس http://www.uq.edu.au/grad-school/apply-2-documentation که توضیحات کامل در مورد چگونگی اپلای کردن نگاه بکن. موقعی که من برای position اپلای کردم. بعد از مصاحبه ای که استادم باهام داشت گفتند expression of interest رو بفرستید. الان چون شما استادتون position اعلام نکرده از همین طریقی که وب سایت نوشته اقدام کنید. احتمالا توی این مراحل ابتذایی expression of interest رو نخواد. خوشبختانه شما تونستید سخت ترین مرحله که پیدا کردن استاد هست رو پشت سر بگذارید.
    سلام ممنونم... راستش اون فرم رو تکمیل کردم و برای مسئول پذیرش دانشکده فرستادم و به استاد هم گفتم که فرستادم و ایشون گفت که
    This is the correct process.

I will reply to the School, when they contact me.

ولی دیگه خبری ازشون نشد.!!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)