صفحه 7 از 7 نخستنخست 1234567
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 70

موضوع: نرم افزار Tapatalk

Junior Member ali_tk آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نرم افزار Tapatalk

من حس میکنم یه دلیلی که اپلای ابراد امسال خیلی تو بحثهای ویزا و کلیرنس توی حاشیه بود همین گروه‌های تلگرامی بود. چون کار باهاشون واقعا راحت تر از فروم اومدن بود. به نظرم اگر Tapatalk راه افتاده بود اپلای ابرود در مقایسه با اونها رونق بیشتری داشت.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_tk نمایش پست ها
    من حس میکنم یه دلیلی که اپلای ابراد امسال خیلی تو بحثهای ویزا و کلیرنس توی حاشیه بود همین گروه‌های تلگرامی بود. چون کار باهاشون واقعا راحت تر از فروم اومدن بود. به نظرم اگر Tapatalk راه افتاده بود اپلای ابرود در مقایسه با اونها رونق بیشتری داشت.
    ربطی نداره این خیلی وقته که social network ها ماهیت فروم ها رو به لجن کشیدن از تب فیسبوک هم شروع شد شما تو تلگرام شاید یک تاپیک جامع داشته باشی با کلی پست که توش نمیتونی جستجو کنی اصلا و همش هم جنبه تبلیغات داره. این شبکه ها هم کم کم به تاریخ می پیونده. فروم های تخصصی می مونند با کاربرهای بدون حاشیه
    دلیل نصب نشدنش هم اینه:
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad نمایش پست ها
    سلام
    فعال کردن این plugin مستلزم این خواهد بود که به این سایت و application اجازه دسترسی به سرور فروم داده بشه. من هنوز از امنیت و security این نرم افزار مطمئن نیستم که روی سرور نصبش کنم.
    این هم یک نمونه از مشکلات ممکن.
    ممنون که پیشنهاد دادید.
    من هم این موضوع رو تایید می کنم ادمین هایی که از امنیت سر در میارن سمتش نمیرن دلیل نمیشه به خاطر راحتی امنیت رو نادیده گرفت

نقل قول نوشته اصلی توسط timehunter نمایش پست ها
    ربطی نداره این خیلی وقته که social network ها ماهیت فروم ها رو به لجن کشیدن از تب فیسبوک هم شروع شد شما تو تلگرام شاید یک تاپیک جامع داشته باشی با کلی پست که توش نمیتونی جستجو کنی اصلا و همش هم جنبه تبلیغات داره. این شبکه ها هم کم کم به تاریخ می پیونده. فروم های تخصصی می مونند با کاربرهای بدون حاشیه
    دلیل نصب نشدنش هم اینه:

من هم این موضوع رو تایید می کنم ادمین هایی که از امنیت سر در میارن سمتش نمیرن دلیل نمیشه به خاطر راحتی امنیت رو نادیده گرفت

دوست عزیز شما که اومدید از پست سال 2011 نقل قول کردید هیچ ایده ای دارید تاپاتالک از اون موقع تاحالا چقدر رشد کرده ؟؟ و چقدر انجمن های با یوزر میلیونی هستند که از این پلاگین استفاده میکنند بدون هیچ مشکلی ؟؟

این لجن کشیده شدن و این ادبیات هم نمیدونم جریانش چیه اول اینجا انجمن تخصصی هست و اگر تضعیف شده باشه هم سایر برنامه های مجازی نقش چندانی در این مورد نداشته اند چون تخصصی نیستن
    تکنولوژی که خودش رو اپدیت نکنه محکوم به شکسته حالا شما دوست دارید اسمش رو بزار به لجن کشیدن!! اون انجمن های فوق بزرگ هم به اهمیت یوزر های موبایل پی بردن مثل xda یا استک اورفلو اومدن نرم افزار موبایل خودشون رو دادن بیرون یا تاپاتاک رو ساپورت میکنن .. کلن این مقاومت در مورد تکنولوژی نتیجه خوبی نداره ... یاد زمان مقاومت در مورد وایرلس افتادم روز خوش

سلام برنامه ای برای تاپتالک ندارید ؟؟

الان انجمن های بزرگی مثل پرشین تولز و پی سی ورلد و ir-tci در حال استفاده هستن و توشون روزی یک میلیون تراکنش مالی بین کاربرا انجام میشه مشکلی هم پیش نمیاد
    The world is not in your books and maps, it’s out thereGandalf /Hobbit
    The Road goes ever on and on -- Down from the door where it began ,,,Now far ahead the Road has gone -- And I must follow, if I can ,, Pursuing it with eager feet -- Until it joins some larger way ,,, Where many paths and errands meet --And whither then? I cannot say **** Bilbo baggins , lord of the rings by JRR TOLKIEN

Junior Member ali_tk آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط timehunter نمایش پست ها
    دلیل نصب نشدنش هم اینه:

نه دوست عزیز به نظرم.‌حرف شما همونجوری جلوه میکنه که احتمالا حرف مدیرعامل نوکیا موقعی که داشته می‌گفته «گوشی‌های اندرویدی کف روی آبن و بعد یه مدت از بین می‌رن» و متاسفانه اینطور نشد. اگر این گروه‌ها رو تاحالا ندیدید باید بگم تبلیغات توشون ممنوعه و حرف‌هایی که توی این گروه‌ها زده می‌شه اتفاقا به نظرم کاملا با اپلای ابرود برابری می‌کنه. اگرچه سازوکار جستجو و دسته‌بندی انجمن رو نداره ولی شما حساب کن چقدر کار کردن با موبایل اهمیت داره که کاربر با وجود سختیش می‌ره عضو اون میشه. و روزانه اونجا ۱۰ تا پست می‌ذاره که حداقل چندتاش مفیده. ضمن اینکه هر سوال شما توی هر زمینه‌ای در کمتر از چند دقیقه جواب داده می‌شه. خوب مقایسه کنید با اپلای ابرود. توی هر انجمنی صدها پست بی پاسخ هست.علتش چیه به نظر خودتون؟ به نظرتون تپاتاک چه تاثیری میتونه داشته باشه. حالا من نمی‌گم الزاما تپاتاک، اصلا یه اپلیکیشن موبایل برای فروم.
    توی یکی از این گروه‌ها دیتابیسی تهیه شد مثل نتایج پذیرش اپلای ابرود.-به عنوان یه کاربر قدیمی فروم که حداقل بخش نتایج پذیرش رو تو همه این سال‌ها دقیق می‌خوندم چون برام مهم بود میگم- ارزش این یه اکسل نتایج پذیرش ۲۰۱۶ شون از همه این چندین و چند سال اپلای ابرود بیشتر بود.
    حالا شما بگو کف روی آب و...

Junior Member irmacfa آواتار ها

دوستان ای کاش فعال سازیش کنید انصافا برای این انجمن نیازمنده

لطفا این پلاگین رو روی سایت فعال کنید بیش از 100 هزار انجمن در سراسر جهان از این پلاگین استفاده میکنند
    مطمئن باشید بازدید بشدت افزایش پیدا میکند ...

یعنی از xda developer هم سکیورترید!

Junior Member irmacfa آواتار ها

سلام خواهشا این پلاگین رو برای این انجمن نصب کنیم ؟

Member dalhosie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران

سلام ظاهرا این بحث خیلی وقته فراموش شده و به نتیجه ای هم نرسیده.
    ولی مدیر های انجمن اگر لطف کنن در این زمینه تجدید نظر کنن هم برای بسیاری از کاربرها استفاده آسونتر میشه هم قطعا در بازدید سایت تاثیر میذاره.

صفحه 7 از 7 نخستنخست 1234567

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)