صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 70

موضوع: نرم افزار Tapatalk

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ICT - University of Agder, Norway

پیش فرض نرم افزار Tapatalk

سلام
    یک پیشنهاد در راستای دسترسی راحت تر به فروم دارم، اون هم فعال کردن پلاگین برنامه موبایل Tapatalk برای فروم هست، برای شخص بنده که خیلی مهم هست، خیلی از دوستان هم Smartphone دارند که میتونن به سایت وقتی که خونه نیستند دسترسی پیدا کنند.
    سایتش هم http://www.tapatalk.com هست که میتونید باهاش آشنا بشین.
    شما فعالش کنید بعد ببینید چقدر استقبال میشه، به نظر من که در بعضی موارد از پی سی هم بهتر عمل میکنه.
    قبلا هم چند بار این پیشنهاد داده شده و با توجه به این که فعال کردن این پلاگین از جواب دادن به پست بنده و دوستان دیگه که درخواست دادن کمتر طول میکشه فکر نمیکنم درخواست زیادی باشه.

پیش فرض پاسخ : پیشنهادات برای بهینه سازی فروم

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_zr نمایش پست ها
    سلام
    یک پیشنهاد در راستای دسترسی راحت تر به فروم دارم، اون هم فعال کردن پلاگین برنامه موبایل Tapatalk برای فروم هست، برای شخص بنده که خیلی مهم هست، خیلی از دوستان هم Smartphone دارند که میتونن به سایت وقتی که خونه نیستند دسترسی پیدا کنند.
    سایتش هم http://www.tapatalk.com هست که میتونید باهاش آشنا بشین.
    شما فعالش کنید بعد ببینید چقدر استقبال میشه، به نظر من که در بعضی موارد از پی سی هم بهتر عمل میکنه.
    قبلا هم چند بار این پیشنهاد داده شده و با توجه به این که فعال کردن این پلاگین از جواب دادن به پست بنده و دوستان دیگه که درخواست دادن کمتر طول میکشه فکر نمیکنم درخواست زیادی باشه.
    سلام
    فعال کردن این plugin مستلزم این خواهد بود که به این سایت و application اجازه دسترسی به سرور فروم داده بشه. من هنوز از امنیت و security این نرم افزار مطمئن نیستم که روی سرور نصبش کنم.
    این هم یک نمونه از مشکلات ممکن.
    ممنون که پیشنهاد دادید.
    لطفا قوانین فروم رو بخونید و با رعایت اونها در بهبود کیفیت فروم سهیم باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad نمایش پست ها
    سلام
    فعال کردن این plugin مستلزم این خواهد بود که به این سایت و application اجازه دسترسی به سرور فروم داده بشه. من هنوز از امنیت و security این نرم افزار مطمئن نیستم که روی سرور نصبش کنم.
    این هم یک نمونه از مشکلات ممکن.
    ممنون که پیشنهاد دادید.
    بله اما فکر نمیکنم برنامه ای که پرفروش ترین برنامه آندروید باشه و تاپ 5 Appstore باشه مشکل امنیتی داشته باشه، مخصوصا اینکه اپل نظارت سنگینی روی Appstoreـش داره
    هزاران فروم معروف در دنیا دارند از این برنامه استفاده میکنند که حتی خود در زمینه های هک قدرتمند هستند ولی مشکلی ندارند.
    نمونه ای هم که آوردید من رو قانع نکرد، لینک داخل این فروم هم صحبت از رفع این مشکل احتمالی در آپدیت ها داشت.
    به نظر من اینجا مثل آزموده را آزمودن خطاست صدق میکنه.
    با تشکر از توجهتون.

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

بله اما فکر نمیکنم برنامه ای که پرفروش ترین برنامه آندروید باشه و تاپ 5 Appstore باشه مشکل امنیتی داشته باشه، مخصوصا اینکه اپل نظارت سنگینی روی Appstoreـش داره
    هزاران فروم معروف در دنیا دارند از این برنامه استفاده میکنند که حتی خود در زمینه های هک قدرتمند هستند ولی مشکلی ندارند.
    نمونه ای هم که آوردید من رو قانع نکرد، لینک داخل این فروم هم صحبت از رفع این مشکل احتمالی در آپدیت ها داشت.
    به نظر من اینجا مثل آزموده را آزمودن خطاست صدق میکنه.
    با تشکر از توجهتون.
    با سلام

لطفا این App را در خود iTunes باز کنید در جمله ی اول در توضیحات نرم افزار عذر خواهی کردن به دلیل پایدار نبودن برنامه ی خودشون و اعلام کردن که آپدیت جدید تقریبا همه مشکلات رو باید پوشش داده باشه ولی ایمیل کنید اگر هنوز مشکل دارید! برای گوشی آیفن قیمت قابل توجهی داره(3 دلار) نسبت به دیگر نرم افزار های 0.99 دلاری.

فکر کنم برای دسترسی بهتر توسط گوشی ها و دیگر Tablet ها از راه های رایگان و مطمئن تری استفاده بشه. مثلا اگر توسط گوشی فروم به نمایش درآمد نحوه نمایش فروم برای اون دستکاه بهینه تر به نمایش دربیاد. اینطوری به هیچ نرم افزاری هم اجازه ی دسترسی به سرور داده نشده.

یا هم به دنبال اینگونه نرم افزارها باشیم:

Forums

Review:

Forums.app is the only app that doesn't need to ask a forum admin to install their silly plug-in just because you mister want to use a third party iPhone app.

با تشکر از پیشنهاد شما
    در مورد نحوه استفاده از فروم اینجا را حتما مطالعه کنید.
    پیش از استفاده از فروم حتما قوانین و مقررات را مطالعه بفرمائید.
    در صورت تمایل به همکاری در مدیریت فروم در این موضوع اعلام آمادگی نمایید.

Junior Member

سلام به مديران محترم سايت Applyabroad.
    برنامه Tapatalk، برنامه اى هست مخصوص دسترسى راحت تر و سريع تر به فروم ها توسط گوشى هاى موبايل اندروييدى، آيفون، نوكيا، بلكبرى و همچنين آيپاد، تبلت هاى اندروييدى و آيپد. خواهش من اينه كه مديران محترم امكان پشتيبانى فروم از اين برنامه رو فراهم كنن تا من و دوستان ديگه راحت تر بتونيم از اين فروم توسط گوشى ها و تبلت هاى بالا استفاده كنيم. براى فعال كردن Tapatalk روى فروم، مسئول سايت بايد يك Plugin رايگان رو از سايت www.tapatalk.com دانلود كنن كه مراحل دقيقش رو تو سايتش نوشته.كاربرانى كه گوشى آيفون يا تبلت آيپد دارن، برنامشو ميتونن از http://itunes.com/app/tapatalk بخرن. كسانى هم كه دستگاهشون رو Jailbreak(هك) كردن ميتونن از لينك زير دانلودش كنن: http://srv11.nl2.filedude.com/getN/B...اربرانى هم كه گوشى اندروييدى دارن ميتونن برنامشو از فروشگاه اندروييد بخرن:https://market.android.com/details?i...rch_resultيا از لينك زير دانلود كنن:http://www.filestube.com/t/tapatalk+android در حال حاضر من با اين برنامه از چند فروم فارسى استفاده ميكنم و كار باهاش خيلى راحته. برنامه مشابه اى هم هست كه عملكرد Tapatalk رو داره به نام ForumRunner. هر دو خوبن و پيشنهاد ميكنم مديران فروم رو براى هر دو برنامه فعال كنن. چندتا عكس از Tapatalk گذاشتم تا با محيط كارش آشنا بشين.

ویرایش توسط se2deh : September 9th, 2011 در ساعت 12:09 PM

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

نقل قول نوشته اصلی توسط se2deh نمایش پست ها
    سلام به مديران محترم سايت Applyabroad.
    برنامه Tapatalk، برنامه اى هست مخصوص دسترسى راحت تر و سريع تر به فروم ها توسط گوشى هاى موبايل اندروييدى، آيفون، نوكيا، بلكبرى و همچنين آيپاد، تبلت هاى اندروييدى و آيپد. خواهش من اينه كه مديران محترم امكان پشتيبانى فروم از اين برنامه رو فراهم كنن تا من و دوستان ديگه راحت تر بتونيم از اين فروم توسط گوشى ها و تبلت هاى بالا استفاده كنيم. براى فعال كردن Tapatalk روى فروم، مسئول سايت بايد يك Plugin رايگان رو از سايت www.tapatalk.com دانلود كنن كه مراحل دقيقش رو تو سايتش نوشته.كاربرانى كه گوشى آيفون يا تبلت آيپد دارن، برنامشو ميتونن از http://itunes.com/app/tapatalk بخرن. كسانى هم كه دستگاهشون رو Jailbreak(هك) كردن ميتونن از لينك زير دانلودش كنن: http://srv11.nl2.filedude.com/getN/BcKHXQEoV28zDjI4UplVBSo8BGdoXY2V/Tapatalk-v1.12.2-Spegeliphone.ipaكاربرانى هم كه گوشى اندروييدى دارن ميتونن برنامشو از فروشگاه اندروييد بخرن:https://market.android.com/details?id=com.quoord.tapatalkpro.activity&feature =search_resultيا از لينك زير دانلود كنن:http://www.filestube.com/t/tapatalk+android در حال حاضر من با اين برنامه از چند فروم فارسى استفاده ميكنم و كار باهاش خيلى راحته. برنامه مشابه اى هم هست كه عملكرد Tapatalk رو داره به نام ForumRunner. هر دو خوبن و پيشنهاد ميكنم مديران فروم رو براى هر دو برنامه فعال كنن. چندتا عكس از Tapatalk گذاشتم تا با محيط كارش آشنا بشين.
    با سلام

قبلا به این موضوع رسیدگی شده هست. در صفحه قبل میتونید این مورد را مشاهده کنید.

با تشکر از همکاری شما.
    در مورد نحوه استفاده از فروم اینجا را حتما مطالعه کنید.
    پیش از استفاده از فروم حتما قوانین و مقررات را مطالعه بفرمائید.
    در صورت تمایل به همکاری در مدیریت فروم در این موضوع اعلام آمادگی نمایید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط maziyarsh نمایش پست ها
    با سلام

لطفا این App را در خود iTunes باز کنید در جمله ی اول در توضیحات نرم افزار عذر خواهی کردن به دلیل پایدار نبودن برنامه ی خودشون و اعلام کردن که آپدیت جدید تقریبا همه مشکلات رو باید پوشش داده باشه ولی ایمیل کنید اگر هنوز مشکل دارید! برای گوشی آیفن قیمت قابل توجهی داره(3 دلار) نسبت به دیگر نرم افزار های 0.99 دلاری.

فکر کنم برای دسترسی بهتر توسط گوشی ها و دیگر Tablet ها از راه های رایگان و مطمئن تری استفاده بشه. مثلا اگر توسط گوشی فروم به نمایش درآمد نحوه نمایش فروم برای اون دستکاه بهینه تر به نمایش دربیاد. اینطوری به هیچ نرم افزاری هم اجازه ی دسترسی به سرور داده نشده.

یا هم به دنبال اینگونه نرم افزارها باشیم:

Forums

Review:

Forums.app is the only app that doesn't need to ask a forum admin to install their silly plug-in just because you mister want to use a third party iPhone app.

با تشکر از پیشنهاد شما
    والا پایدار بودن یا نبودن یک نرم افزار فکر نکنم ربطی به امنیت سایت و مدیریت پیدا کنه و دلیلی بر غیرفعال کردنش باشه
    اجباری هم بر استفاده یوزرها از این نرم افزار نیست و هرکس خوشش نیومد میتونه استفاده نکنه!
    یعنی فایرفاکس هم که میخواد شما بهش اشکالاتش رو ایمیل بزنید و بعضا ناپایدار هم هست نباید استفاده بشه؟!
    توی این مدتی هم که من دارم از این برنامه استفاده میکنم هیچ مورد خاص و آزاردهنده ای در این برنامه مشکل ساز نبوده.
    قیمت خرید برنامه هم باز هم یکی از مواردی هست که هرکی دوست داشت پرداخت میکنه و کسی که بهای این برنامه رو میده لابد راضی هست و براش ارزش داره، اینم دیگه از اون نگرانی ها بود!
    اتفاقا قیمت بالاتر این برنامه نشان از پرکاربردتر بودن داره و این که بقول خودمون برنامه خفن تری هست!
    حالا دیگه جریان Jailbreak و RootAccess هم به کنار، فکر نکنم درصد زیادی در ایران بهای این نرم افزار ها رو بدن.

البته پیشنهاد شما هم بسیار خوب و جالبه که البته نیازمند کار خیلی بیشتری هست و مطمئنا به این زودی ها برای یک فروم رایگان محقق نخواهد شد، و در صورت اجرا شدنش هم باز هم دلیلی بر نفی یک برنامه تخصصی برای اینکار نیست.
    مثالش هم زیاده، فیـــس بــــــک هم رابط کاربری موبایل داره هم اپلیکیشن، همینطور جی پلــاس و گوگل و هزاران سایت پربازدید.
    من فکر میکنم یک مقاومت بیهوده در جلوی فعالسازی این نرم افزار توسط مدیریت فروم وجود داره که تا حدودی قدیمی هم هست و شاید قبولش احساس ناخوشایندی در مدیریت به وجود بیاره که مثلا اقتدارش کمرنگ شده یا هرچیز دیگه.
    میتونیم یه نظر سنجی هم بذاریم براش
    فکر میکنم درخواست فعال سازی این پلاگین توسط کاربرهای متعدد درخواست زیادی نباشه و حقشون هم باشه و صدالبته به پربازدیدتر شدن سایت هم کمک کنه.
    خود من دقیقا به همین دلیل دیر به دیر موفق میشم به سایت سر بزنم و حسرت این رو میخورم که نمیتونم از این فروم در همه جا (به علت شرایط شخصی) استفاده کنم و شاید در برنامه زندگی و آینده من هم تاثیر منفی داشته باشه.
    با تشکر از توجه شما که تحسین برانگیزه، خیلی جاها حتی زحمت جواب دادن هم به خودشون نمیدن.
    ویرایش توسط saeed_zr : September 17th, 2011 در ساعت 12:29 PM

والا پایدار بودن یا نبودن یک نرم افزار فکر نکنم ربطی به امنیت سایت و مدیریت پیدا کنه و دلیلی بر غیرفعال کردنش باشه
    اجباری هم بر استفاده یوزرها از این نرم افزار نیست و هرکس خوشش نیومد میتونه استفاده نکنه!
    یعنی فایرفاکس هم که میخواد شما بهش اشکالاتش رو ایمیل بزنید و بعضا ناپایدار هم هست نباید استفاده بشه؟!
    توی این مدتی هم که من دارم از این برنامه استفاده میکنم هیچ مورد خاص و آزاردهنده ای در این برنامه مشکل ساز نبوده.
    قیمت خرید برنامه هم باز هم یکی از مواردی هست که هرکی دوست داشت پرداخت میکنه و کسی که بهای این برنامه رو میده لابد راضی هست و براش ارزش داره، اینم دیگه از اون نگرانی ها بود!
    اتفاقا قیمت بالاتر این برنامه نشان از پرکاربردتر بودن داره و این که بقول خودمون برنامه خفن تری هست!
    حالا دیگه جریان Jailbreak و RootAccess هم به کنار، فکر نکنم درصد زیادی در ایران بهای این نرم افزار ها رو بدن.

البته پیشنهاد شما هم بسیار خوب و جالبه که البته نیازمند کار خیلی بیشتری هست و مطمئنا به این زودی ها برای یک فروم رایگان محقق نخواهد شد، و در صورت اجرا شدنش هم باز هم دلیلی بر نفی یک برنامه تخصصی برای اینکار نیست.
    مثالش هم زیاده، فیـــس بــــــک هم رابط کاربری موبایل داره هم اپلیکیشن، همینطور جی پلــاس و گوگل و هزاران سایت پربازدید.
    من فکر میکنم یک مقاومت بیهوده در جلوی فعالسازی این نرم افزار توسط مدیریت فروم وجود داره که تا حدودی قدیمی هم هست و شاید قبولش احساس ناخوشایندی در مدیریت به وجود بیاره که مثلا اقتدارش کمرنگ شده یا هرچیز دیگه.
    میتونیم یه نظر سنجی هم بذاریم براش
    فکر میکنم درخواست فعال سازی این پلاگین توسط کاربرهای متعدد درخواست زیادی نباشه و حقشون هم باشه و صدالبته به پربازدیدتر شدن سایت هم کمک کنه.
    خود من دقیقا به همین دلیل دیر به دیر موفق میشم به سایت سر بزنم و حسرت این رو میخورم که نمیتونم از این فروم در همه جا (به علت شرایط شخصی) استفاده کنم و شاید در برنامه زندگی و آینده من هم تاثیر منفی داشته باشه.
    با تشکر از توجه شما که تحسین برانگیزه، خیلی جاها حتی زحمت جواب دادن هم به خودشون نمیدن.
    دوست عزیز دلیل مخالفت من با نصب این نرم افزار قدیمی بودن و یا ترس از کم شدن اقتدار نیست! مسائل تکنیکی سایت هم چیزی نیست که با نظر سنجی انجام بشه. من تحصیلاتم (دکتری) رو در computer science تموم کردم و مدت زیادی در این زمینه کار کردم. اتفاقا همین الان دارم روی مرورگرهای وب روی تلفنهای موبایل توی یکی از معتبرترین شرکتهای تولید کننده موبایل کار میکنم. از چند و چون خیلی از این نرم افزار ها اطلاع دارم و با مشکلات امنیتی که اینجور نرم افزارها میتونن اینجاد کنن آشنا هستم.
    بعد از آخرین باری که فروم هک شد، من اجرای نرم افزارهای غیر لازم روی سرور رو به حداقل رسوندم تا مشکلات امنیتی کمتر بشه. به همین دلیل هر گونه نرم افزاری تا وقتی 100% لازم نباشه و یا اینکه از امنیتش اطمنان پیدا نکنم روی سرور نصب نخواهم کرد.

به هر حال ممنون از اینکه پشنهاد دادید و پیگیری کردید.

سلام
    چرا امکان استفاده از فروم بوسيله اپليکيشن هاي tapatalk يا forumrunner وجود نداره؟؟؟؟
    چرا اين قابليت رو اضافه نميکنيد ؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamsarfaraz نمایش پست ها
    سلام
    چرا امکان استفاده از فروم بوسيله اپليکيشن هاي tapatalk يا forumrunner وجود نداره؟؟؟؟
    چرا اين قابليت رو اضافه نميکنيد ؟؟؟؟؟
    بارها به این موضوع جواب دادیم. لطفا جستجو کنید اول.

صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)