صفحه 6 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 70

موضوع: نرم افزار Tapatalk

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نرم افزار Tapatalk

بزرگان فروم
    لطفا استفاده از TAPATALK رو دوباره مورد بررسی قرار بدید.
    ممنون

Senior Member Azumi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature

با سلام خدمت بزرگان فروم.
    این نرم افزار واقعا فروم گردی رو توی گوشی راحت می کنه. من بارها رفتم سرچ کردم اما متاسفانه دیدم که فعال نیست.
    خواهش می کنم تجدید نظر بفرمایید.
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IAU

لطفآ tapatalk را فعال کنید

مدیر گرامی!

میدانم که نمی خوانید ولی با این حال، اگر با فرض شما هم پیش برویم، در بدترین حالت بعد از نصب TapaTalk امنیت اسکریپ فروم به 95% کاهش خواهد یافت و در آینده ممکن است مقدمات هَک فروم را فراهم شود ( در صورتی که من اصلا با این موضوع موافق نیستم، علت اش هم استفاده فروم های بسیار بسیار بزرگتر از این جا مثل xda از این افزونه است )، سوال من این است اصلا تا زمانی که شما بکاپ هفتگی از دیتابیس فروم را دارید چه اهمیتی دارد یک سال بعد، دو سال بعد فروم هَک شود ؟ مگر داشتن بکاپ برای همین مواقع نیست ؟ مگر ما کاربران در اینجا چه اطلاعات حساسی داریم که دق دقه اصلی مان افشا نشدن اطلاعاتمان باشد ؟

مگر هدف این فروم فراهم کردن ابزاری برای برقراری جریان اطلاعاتی راحت تر و آسان تر میان اعضا نیست ؟

سوال :
    شما به عنوان مدیر در این چندین سال که وب خودش را با دستگاه های موبایلی همگام کرد، برای هماهنگ کردن فروم با این مهم، چه اقدام عملی ای را انجام دادید ؟

البته فکر نمی کنم Template نسخه موبایلی VB را بشود اسمش را همگام کردن گذاشت، همان طوری که سرچ VB را نمی شود یک سرچ کاملی دانست.

الا ایوحال به نظرم من شما کاربردپذیری را فدای امنیتی کردید که نسبت هزینه؛ منفعتش هیچگاه در اینجا درست نبوده.
    ویرایش توسط Simon : August 9th, 2015 در ساعت 11:04 AM دلیل: لينك به سايت با تبليغات تجاري ممنوع است.

ApplyAbroad Veteran
    alireza2475 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD graduated from SHU

پیش فرض اپ فروم برای تلفن های هوشمند

سلام دوستان.
    مدتیه این موضوع ذهن من رو به خودش مشغول کرده که آیا امکان این وجود داره که فروم یک اپ اندروید یاios داشته باشه تا در تلفن های همراه به صورت یک نرم افزار نصب بشه.
    البته می دونم تهیه اپ و نوشتن اون از صفر کار بسیار وقت گیری هست، ولی گفتم شاید مثل نرم افزار فروم که مشابهاتش موجوده، مشابه اپ هم وجود داشته باشه و فقط نیاز باشه که یک تغیررات جزئی داد.
    اگر که بشه برای فروم اپ طراحی کرد، مسلما باعث بالارفتن جایگاه و پرستیژ فروم میشه.
    ممنون میشم دوستان و مدیران نظرشون رو بگند. و البته اونهایی که در این زمینه دستی بر آتش دارند هم اعلام نظر کنند که آیا اصلن شدنیه؟!
    - لبخند، کم هزینه ترین هدیه ای است که می توانید به بشریت بدهید. لطفا دریغ نکنید.
    - مرجع پوزیشن های دکترا، عموماً در اروپا : www.findaphd.com
    - راهنمایی برای تهیه CV, Research Statement & Cover Letter
    - شاید برای پرداخت های آنلاین بتوانم به دوستان کمک کنم.

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : اپ فروم برای تلفن های هوشمند

وقتی Tapatalk هست چرا یک App جدا تعریف بشه؟ اگر همون امکان استفاده از tapatalk رو در فروم اکتیو کنند راحت روی گوشی قابل استفاده میشه.

Junior Member ali_tk آواتار ها

لطفا Tapatalk را راه اندازی کنید.

Junior Member

اینجانب نیز
    خواهشمند هستم راهکاری برای استفاده راحتتر در اسمارت فون ارائه دهید.
    -من هم مجبور هستم با دسکتاپ چک کنم
    -البته نگرانی های شما به واسطه مسئولیت قابل درک هست ولی ترس و تحجر محکوم به خاموشی است

Global Moderator

Simon آواتار ها

کاربران گرامی
    با سلام و احترام

چنانچه مایل هستید در روی گوشی های هوشمند خود
    استایلی شبیه Tapatalk مشاهده فرمایید، در پایین صفحه به جای گزینه "vB4 Default Style" گزینه "Default Mobile Style" را انتخاب نمایید.

ممنون
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    کاربران گرامی
    با سلام و احترام

چنانچه مایل هستید در روی گوشی های هوشمند خود
    استایلی شبیه Tapatalk مشاهده فرمایید، در پایین صفحه به جای گزینه "vB4 Default Style" گزینه "Default Mobile Style" را انتخاب نمایید.

ممنون
    این کار خیلی وقت پیش توسط n نفر شده و اون استایلی که با این تنظیم اعمال میشه عملا به همون ضعیفی استایل عادی هست. اگر قرار بود این استایل دیفالت درست کار کنه اصلا چه منطقی پشت طراحی نرم افزار مفصلی مثل tapatalk می تونست باشه؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)