صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 70

موضوع: نرم افزار Tapatalk

Member
    رشته و دانشگاه
    pharmD,UMSU

پیش فرض نرم افزار Tapatalk

سلام دوستان،امکانش هست براتون که این انجمن رو توی نرم افزا رTapatalk که از بهترین نرم افزار های انجمن گردی برای موبایل هست ثبت نام کنید؟یا اگه کردین،بگین چطور میشه پیداش کرد،چون من هرچی سرچمیکنم پیدا نمیکنم این انجمن رو

Banned

پیش فرض پاسخ : نرم افزار Tapatallk

نقل قول نوشته اصلی توسط zaniarbrk نمایش پست ها
    سلام دوستان،امکانش هست براتون که این انجمن رو توی نرم افزا رTapatalk که از بهترین نرم افزار های انجمن گردی برای موبایل هست ثبت نام کنید؟یا اگه کردین،بگین چطور میشه پیداش کرد،چون من هرچی سرچمیکنم پیدا نمیکنم این انجمن رو
    به نظرم پیشنهاد خوبی هست و در صورت عملی شدن آن، بازدیدکننده های سایت و دسترسی به آن راحت تر خواهد شد. با توجه به اینکه 2 سال پیش، نظر ادمین که خودشان در این زمینه ها متخصص هستند، بر این بوده که plugin موردنظر از نظر امنیتی هنوز جواب پس نداده، این احتمال وجود دارد که هنوز نظر ایشان روی آن منفی باشد. ولی خب این احتمال هم هست که در نسخه های جدیدتر این plugin مشکلات امنیتی آن برطرف شده باشد و نظر ایشان در حال حاضر روی آن مثبت باشد. با توجه به اینکه ادمین گرامی در حال حاضر، درگیر ارتقای سرور فروم و برطرف کردن برخی مشکلات ایجاد شده پس از آن هستند از نظر زمانی ممکن است به این درخواست شما دیر پاسخ داده شود. بنابراین من پیشنهاد شما را به ایشان منتقل می کنم تا سر فرصت یک بررسی دوباره ای از نظر امنیت نسخه های جدید این plugin و امکان پذیر بودن نصب آن روی سرور انجام دهند و در صورتی که پاسخ مثبت بود به شما اطلاع می دهم.

موفق باشید

یک نگاهی به این لینک بندازید و میبینید که این نرم افزار مشکلاتی داره. همچنین vBulletin رسما اون رو پشتیبانی نمیکنه. نسخه جدید vBulletin یکسری امکانات موبایل خودش داره که اگر قیمتش مناسب باشه خریداری میکنم و نصب میکنم.
    من خودم هم سایت رو از روی تلفن و زیاد نگاه میکنم و مایل هستم که دسترسی بهتر بشه. ولی تا به حال راه حل خوبی پیدا نکردم. مخصوصا اینکه ما از قالبهای فارسی شده استفاده میکنیم که معمولا خیلی خوب روی مبایل کار نمیکنه.
    شما میتونید برای امتحان در پایین صفحه "Mobile Style" رو به جای "vB2 Default style" انتخاب کنید و ببینید چی میشه!

در ضمن طبق آمار سایت، تعداد کسانی که از iOS و Android یه سایت وصل میشن اینقدر کم هست که ریسکهای جانبی نصب چنین pluginهایی رو توجیح نخواهد کرد.

مرسی.
    لطفا قوانین فروم رو بخونید و با رعایت اونها در بهبود کیفیت فروم سهیم باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad نمایش پست ها
    یک نگاهی به این لینک بندازید و میبینید که این نرم افزار مشکلاتی داره. همچنین vBulletin رسما اون رو پشتیبانی نمیکنه. نسخه جدید vBulletin یکسری امکانات موبایل خودش داره که اگر قیمتش مناسب باشه خریداری میکنم و نصب میکنم.
    من خودم هم سایت رو از روی تلفن و زیاد نگاه میکنم و مایل هستم که دسترسی بهتر بشه. ولی تا به حال راه حل خوبی پیدا نکردم. مخصوصا اینکه ما از قالبهای فارسی شده استفاده میکنیم که معمولا خیلی خوب روی مبایل کار نمیکنه.
    شما میتونید برای امتحان در پایین صفحه "Mobile Style" رو به جای "vB2 Default style" انتخاب کنید و ببینید چی میشه!

در ضمن طبق آمار سایت، تعداد کسانی که از iOS و Android یه سایت وصل میشن اینقدر کم هست که ریسکهای جانبی نصب چنین pluginهایی رو توجیح نخواهد کرد.

مرسی.
    با سلام
    اگر ممکن است یکبار دیگر نصب ورژن جدید پلاگین tapatalk رو بررسی بفرمایید چون این مشکلات در لینکی که قرار دادید مربوط به دو سال پیش است و مطمئناً بسیاری از اشکالات اولیه آن برطرف شده است، از طرف دیگر اپ tapatalk جزء معروف ترین اپ های اندروید و آی او اس است و تعداد زیادی از فروم های معروف خارجی و ایرانی نظیر موبایلستان، پی سی ورلد، پرشین تولز و ... اقدام به نصب آن کرده اند. قطعاً با نصب این پلاگین و با توجه به درصد قابل توجه کاربران دارای تلفن های هوشمند، بازدید سایت افزایش می یابد و دسترسی به آن برای کاربران بسیار راحت تر می شود.
    با تشکر

پیش فرض فعال سازی نرم افزار Tapatalk

مدیر گرامی مهرداد عزیز،

من با اینکه تاپیک مشابه در این باره داشتیم، تاپیک دیگری ایجاد نمودم تا این تاپیک حتما دیده شده و انشا... پاسخ بگیرد و عملیاتی شود.
    فروم های فارسی بسیاری داریم که در حال حاضر از این نرم افزار برای بهتر شدن رابط کاربری و در دست رسی پذیری آسان تر از طریق اسمارت فون ها و تبلت ها استفاده می کنند به عنوان مثال فروم پی سی ورلد هیچ کدام هم مورد امنیتی و ... گزارش ننموده اند. از طرفی تعداد فروم های غیر ایرانی که از این پلاگین نیز استفاده میکنند نیز بی شمار است. تاپیک قبلی استارتش در سال 2011 خورد و تا کنون به نتیجه ای باید و شاید نرسید، در آن زمان نگرانی درباره امنیت این پلاگین بود که اکنون با گذشتن 3 سال از این موضوع و پیوستن فروم های بسیار بزرگی همچون XDA این نگرانی باید مرتفع شده باشد.

من پیشنهاد ام این است، با توجه به اینکه حداقل 20% ترافیک این فروم با توجه به گروه کاربران می تواند از تبلت ها و تلفن های هوشمند باشد، لطفا دوباره شرایط را بررسی نموده و در صورت امکان این پلاگین را به صورت پایلوت نصب و فید بک ها را بررسی نمایید.

با احترام.

برای اطلاعات بیشتر می توانید به لینک های زیر مراجعه کنید :

http://www.tapatalk.com/activate_tap...ugin=vbulletin
    http://www.tapatalk.com/faq.php
    https://support.tapatalk.com/threads...he-forum.17288

Junior Member taichichuan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Real State And Construction Managment - KTH

پیش فرض پاسخ : فعال سازی نرم افزار Tapatalk

بنده هم پست بالا رو تاييد و از مديران فروم خواهان اين كار هستم كه به بهتر شدن آن كمك فراواني مي كند.

پیش فرض پاسخ : فعال سازی نرم افزار Tapatalk

اگه دوستان مدیر لطف کنند این کار را انجام بدهند که عالی میشه! با گوشی و تبلت به سختی میشه مطالب را دنبال کرد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نرم افزار Tapatalk

با عرص سلام و خسته نباشید
    مدیریت محترم اگر اجازه دهند که فروم از طریق TapaTalk در اختیار قرار بگیرد خیلی عالی می شود و کمک شایانی به بچه ها می شه ! چون بعضا ساعت ها پشت کامپیوتر نشستن آزاردهنده است .
    با سپاس .

پیش فرض پاسخ : با کسانی که یک موضوع رو چندین بار در انجمن‌های مختلف تکرار می‌کنند چه کنی

با سلام

اگر امکان دسترسی به فروم از طریق Tapatalk فراهم بشه خیلی عالی میشه.

ممنون

پیش فرض پاسخ : نرم افزار Tapatalk

لطفا tapatalk ساپورت کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)