صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 18 , از مجموع 18

موضوع: معرفی دانشکده های حقوق کشور آمریکا

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Law, University of Fribourg, Switzerland

پیش فرض پاسخ : معرفی دانشکده های حقوق کشور آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط saeidaravand نمایش پست ها
    سلام

سوالم اينه كه آيا كارآموز وكالت بودن يا وكيل پايه يك بودن تأثيري در رزومه براي دانشگاه هاي آمريكا دارد ؟؟؟. و اين تأثير تا چه حد است ؟

به ويژه از كارآموزها و وكلايي كه تجربه موفق دارند خواهش ميكنم راهنمايي بفرمايند .!
    قطعا تاثیر داره به میزان زیاد. بیشتر دانشگاه های آمریکا به سابقه ی مرتبط حقوقی برای پذیرش دادن اهمیت زیادی می دهند.

Junior Member

سلام
    من ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه بوعلی دارم مغرب هر دو مقطع 15/99 هست!!! علاوه بر رساله ارشد به کار تحقیقاتی برای بانو انجام دادن اونم بصورت یه رساله و کتاب در اومد درد اونجا ؛ 4 سال سابقه کار مرتبط حقوق دارم و یکسال وکالت ، مدرک زبان الله ندارم ولی اگر زبان رو هم رو هم بگیرم ، شانس برای دانشگاه های امریکا دارم ؟؟؟؟؟؟ برای فول فاند چطور نوع دانشگاهی که عالی یا متوسط باشه مهم نیست !!@@@

Junior Member

سلام برای ادامه تحصیل دکترای حقوق در امریکا باید اینجا مدرک ارشد چه گرایشی رو داشته باشیم ؟؟ چون بسیاری از گرایش های حقوقی ما با بقیه کشورها همخونی نداره. بهترین گرایش ارشد برای ادامه تحصیل و موقعیت شغلی درخارج از ایران کدومه؟؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme66 نمایش پست ها
    سلام برای ادامه تحصیل دکترای حقوق در امریکا باید اینجا مدرک ارشد چه گرایشی رو داشته باشیم ؟؟ چون بسیاری از گرایش های حقوقی ما با بقیه کشورها همخونی نداره. بهترین گرایش ارشد برای ادامه تحصیل و موقعیت شغلی درخارج از ایران کدومه؟؟
    برای تحصیل دکترای حقوق در آمریکا 95 درصد دانشگاه ه هاش از شما می خوان که از همان آمریکا مدرک LLM داشته باشید.

این سوال از اون سوال های کلّی ای هست که هیچ جواب واحدی برای اون وجود نداره , بهترین گرایش رو علاقه ی خود شما تعیین می کنه دوست عزیز دنبال آیه یا حدیث یا یه چیزی شبیه آن نباشید که بگه بهترین رشته فلان است.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidmey نمایش پست ها
    سلام
    من ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه بوعلی دارم مغرب هر دو مقطع 15/99 هست!!! علاوه بر رساله ارشد به کار تحقیقاتی برای بانو انجام دادن اونم بصورت یه رساله و کتاب در اومد درد اونجا ؛ 4 سال سابقه کار مرتبط حقوق دارم و یکسال وکالت ، مدرک زبان الله ندارم ولی اگر زبان رو هم رو هم بگیرم ، شانس برای دانشگاه های امریکا دارم ؟؟؟؟؟؟ برای فول فاند چطور نوع دانشگاهی که عالی یا متوسط باشه مهم نیست !!@@@
    شانس پذیرش که دارید قطعا. اما مغمولا آمریکا فول فاند نمی کنه مگر اینکه یه اسکالرشیپ ای بگیرید مثل Fullbright که خب رقابت براش خیلی بالاست. البته تا حدی مثلا تا 1/3 یا در بعضی موارد تا نصف من دیدم که اسکالرشیپ داده اند. خیلی به فکر فول فاند پیشنهاد می کنم نباشید توی آمریکا مگر اینکه یه رزومه ی خارق العاده ای داشته باشید که رزومه ی شما اینطور به نظر نمی رسه.

Junior Member

سلام من در ایالات connecticut امریکا مستقر ام و (به همراهه همسرم )، قصده ادامه تحصیل برا حقوق دارم کسی از این ایالت پذیرش گرفت که بتونه راهنماییم کنه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    UCLA: BA, Business Economics | Harvard: JD, Law

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar_law نمایش پست ها
    سلام من در ایالات connecticut امریکا مستقر ام و (به همراهه همسرم )، قصده ادامه تحصیل برا حقوق دارم کسی از این ایالت پذیرش گرفت که بتونه راهنماییم کنه؟
    پذیرش رشته حقوق در آمریکا تقریبا استاندارده و فرقی‌ نداره کدوم ایالت هستی‌. اگر فقط تو کانکتیکات میخی‌ بمونی البته سخته، چون تعداد دانشکده‌های حقوقش کمه، و از توشون فقط Yale جای رفتن داره که اون هم تقریبا قبولی گرفتنش محاله. توصیه می‌کنم کمی‌ تحقیق کنی‌ تو همین سایت (میتونی‌ نوشته‌های قبلی منو بخونی که توضیح دادم در مورد مدرک‌های مختلف و روند پذیرش).

سلام دوستان
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    رزومه:
    ۲۴ سالمه ترم ۲ کارشناسی علوم قضایی مجردم معدل ۱۹.۵۰
    دارم خودم رو برای مدرک زبان سال بعد آماده میکنم و براوردم نمره بالای ۱۰۰ تافل هست
    مقاله ندارم (ولی میتونم روش کار کنم)
    ..
    من بین ۲ راهی هستم دوستان لطفا راهنمایی کنید..
    👇
    ۱- برای ارشد بخونم و رتبه خوب بیارم و یه دانشگاه خوب مثل تهران یا بهشتی تجارت بین الملل بخونم و این رتبه و دانشگاه رزومه م بشه برای اپلای آمریکا (پلن بعدی کانادا)
    ۲_ از الان رو مقاله کار‌کنم و در ژورنال های مختلف مقالات خوبی ارائه بدم و رزومه‌مقالمو خوب کنم و بعد از کارشناسی اقدام به اپلای آمریکا (کانادا) کنم

من با مدیر ایزی اپلای مشورت کردم در این مورد ایشون گزینه ۲ رو‌ پیشنهاد دادن، نظر شما چیه دوستان؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)