صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 32 , از مجموع 32

موضوع: فرهنگ فنلاند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرهنگ فنلاند

سلام و با تشكر از راهنمايي هاي بي دريغ شما دوستان عزيز
    من وقتي اين نكات رو راجع به فرهنگ فنلاند خوندم أشك شوق ريختم چون واقعا عذاب كشيدم هميشه از رفتار ظاهرا مهربون اطرافيانم اما ضربه هاي پنهاني و ...ديگه خودتون بهتر مي دونيد ، حالا چند سوال برام پيش اومده ممنون ميشم جواب بدن دوستاني كه چند سال هست كه اونجا زندگي مي كنند :
    ١- به نظرتون اين زير آب زني كه اينجا تو محل كار و اطرافيانمون هست ، اونجا هم هست ؟
    ٢- و اينكه برادرم تو استرالياست و مي گه اونجا جووناش أهل دانشگاه نيستند ، فنلاند چطور تو دانشگاهاش بيشتر خارجي اند ؟
    ٣- از اونجايي كه ما قراره تو خوابگاه يا خونه هاي دانشجويي زندگي كنيم احتمالا بيشتر با خارجي ها سر و كار داشته باشيم تا فنلاندي ها ، درسته ؟
    ٤- به نظرتون بهتره با فنلاندي هاي اطرافون وارد رابطه بشيم يا با خارجي ها ي مهاجر مثل خودمون ؟
    اصلا ميشه با فنلاندي ها وارد رابطه دوستي شد ؟
    ٥- چون تو مطالب خوندم كه مثلا بعضي جاها مثل سونا رو با فنلاندي ها براي بار اول بريد واسم سوال شد كه آيا ميشه مثلا از يك فنلاندي درخواست كرد كه با هم بيا سونا بريم يا حتي واسه قدم زدن ، غذا خوردن يا پيك نيك بريم ؟
    ٦- من با همسرم هستم و دوست دارم براي مثال با يه زوج فنلاندي وارد رابطه نزديك بشيم و تجربيات اونها رو داشته باشيم ، از دوستان مي خوام نظرات و راهنمايي هاشون رو در اختيار ما قرار بدن ، چطور ميشه رابطه برقرار كرد با فنلاندي ها ؟

با سپاس فراوان
    با آرزوي بهترين موفقيت ها براي همه شما جوان هاي ايراني

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : فرهنگ فنلاند

دوستان گرامی
    با سلام

لطفاً از ارسال پست های نامرتبط و خلاف قوانین فروم، خودداری نمایید. این تاپیک تا رسیدگی به پست های خلاف ارسال شده، قفل می گردد.

لطفاً یک بار دیگر مقررات فروم را مطالعه فرمایید.
    ممنون از همکاری شما
    مدیریت فروم ApplyAbroad

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)