صفحه 1 از 10 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 91

موضوع: Defense Letter for Dual Application of your research

Senior Member aypar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    physics- photonics

پیش فرض Defense Letter for Dual Application of your research

سلام
    با توجه به اینکه اخیرا تعداد منتظران ویزا که به خاطر تحصیلاتشون در رشته خاص و یا سوابقشون نامه دفاعیه ازشون خواسته میشه زیاد شده، فکر کنم ایجاد موضوع جدید با عنوان Defense Letter for Dual Application of your research
    ایده خوبی باشه و به این دوستان وآیندگان کمک خوبی باشه
    با تشکر

رشته و دانشگاه
    physics- photonics

پیش فرض پاسخ : Defense Letter for Dual Application of your research

برای شروع آدرس وب سایتهای که میشه لیست شرکتهای تحریمی رو دراورد اینجا میزارم:
    Special Economic Measures (Iran) Regulations
    Iran Watch - Tracking Iran's mass destruction weapon capabilities
    Unofficial version of the Regulations Amending the Special Economic Measures (Iran) Regulations

منم برای کمک کردن حاضرم
    در مورد خودم هم بگم که من 18 ماه منتظر ویزا بودم و بعد از 18 ماه همین نامه رو دریافت کردم
    با کمک دوستان نامه رو جواب دادم و خوشبختانه پاس شدم
    الان هم خوشحال میشم به دوستانی که به این مشکل میخورن کمک کنم
    به زودی هم یه سری نکات در مورد چگونگی نوشتن جوابیه اینجا قرار میدم.

Junior Member

با تشكر از aypar جان كه اين تاپيك را ايجاد كرد
    لطفا بچه هايي كه اين نامه را دريافت كردن و مي كنن، يه مختصري از رشته و شرايطشون، دانشگاهشون و مدت زمان انتظارشون اينجا بزارن و اينكه نهايتا پاس شدن يا نه!

از بچه هاي انلاين تا حالا كسي اين نامه را دريافت نكرده، درسته؟

Junior Member

من بعد از یک سال و یک ماه انتظار اونم بعد از پیگیری های زیاد این نامه رو دریافت کردم. رشته ام فیزیک بوده دانشگاه شهید بهشتی و کانادا هم قراره دکترای مهندسی شیمی بخونم. تقریبا 10 روزی میشه که این نامه رو دریافت کردم و البته همون 4 روز اول جواب رو فرستادم و تا الان که یک هفته از فرستادن دفاعیه میگذره هنوز جوابی دریافت نکردم...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fifijoon نمایش پست ها
    من بعد از یک سال و یک ماه انتظار اونم بعد از پیگیری های زیاد این نامه رو دریافت کردم. رشته ام فیزیک بوده دانشگاه شهید بهشتی و کانادا هم قراره دکترای مهندسی شیمی بخونم. تقریبا 10 روزی میشه که این نامه رو دریافت کردم و البته همون 4 روز اول جواب رو فرستادم و تا الان که یک هفته از فرستادن دفاعیه میگذره هنوز جوابی دریافت نکردم...
    اميدوارم همين روزا ايميل پاس دريافت كنين
    به شما هم به موضوع تز كاناداتون گير دادن يا كاراي اينجا؟
    فيزيك و مهندسي شيمي خيلي بهم ارتباطي ندارن؟ممكنه تغيير رشتتون براشون شك برانگيز باشه!!؟
    و اينكه ميشه بفرمايين چه پيگيري هايي انجام دادين؟ يعني شما مداركتون واسه سفارت تو تهران فرستاده بودين ديگه نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar1987 نمایش پست ها
    اميدوارم همين روزا ايميل پاس دريافت كنين
    به شما هم به موضوع تز كاناداتون گير دادن يا كاراي اينجا؟
    فيزيك و مهندسي شيمي خيلي بهم ارتباطي ندارن؟ممكنه تغيير رشتتون براشون شك برانگيز باشه!!؟
    و اينكه ميشه بفرمايين چه پيگيري هايي انجام دادين؟ يعني شما مداركتون واسه سفارت تو تهران فرستاده بودين ديگه نه؟
    نه من مدارکمو آنکارا فرستاده بودم دقیقا یک هفته بعد از بسته شدن سفارت. چندین بار استادم ایمیل زد به سفارت و قسمت اینترنشنال دانشگاه برام خیلی پیگیری کرد و همینطور نماینده پارلمان.
    من رشتم فیزیک بوده ولی تزی که قراره کانادا انجام بدم در رابطه با تز فوق لیسانسم هست. تو ایمیل به رشته لیسانس، فوق لیسانس و دکترا هر سه با هم اشاره شده...

Junior Member

سلام..

من مدارک‌ام رو آگوست 2012 برای سفارت کانادا پست کرده بودم و بیشتر از یازده ماه برای جواب‌شون منتظر مونده بودم. حدود دو ساعت پیش بهم ایمیل زدند که رشته‌ات کاربرد دوگانه داره و 15 روز فرصت داری تا نامه‌ای بنویسی و ما رو متقاعد کنی که خطرناک نیستی. می‌تونید در این رابطه کمک‌ام کنید؟ اگه کسی شرایط مشابهی داشته و با این نامه تونسته pass request بشه، خیلی ممنون میشم اگه بتونه نامه‌اش رو به عنوان یک نامۀ موفق بهم بده تا برای نوشتن نامۀ خودم ازش ایده بگیرم. اگر هم نکاتی به ذهنتون می‌رسه که در نوشتن‌اش کمک‌ام کنه، خواهش می‌کنم بهم بگید.

رشته و دانشگاه
    physics- photonics

نقل قول نوشته اصلی توسط neda4488 نمایش پست ها
    سلام..

من مدارک‌ام رو آگوست 2012 برای سفارت کانادا پست کرده بودم و بیشتر از یازده ماه برای جواب‌شون منتظر مونده بودم. حدود دو ساعت پیش بهم ایمیل زدند که رشته‌ات کاربرد دوگانه داره و 15 روز فرصت داری تا نامه‌ای بنویسی و ما رو متقاعد کنی که خطرناک نیستی. می‌تونید در این رابطه کمک‌ام کنید؟ اگه کسی شرایط مشابهی داشته و با این نامه تونسته pass request بشه، خیلی ممنون میشم اگه بتونه نامه‌اش رو به عنوان یک نامۀ موفق بهم بده تا برای نوشتن نامۀ خودم ازش ایده بگیرم. اگر هم نکاتی به ذهنتون می‌رسه که در نوشتن‌اش کمک‌ام کنه، خواهش می‌کنم بهم بگید.
    اگه ممکنه بفرمایید رشته تحصیلتون چی هست ؟ کجا درس خوندین؟ در چه مقطعی هستید؟ در ایمیلتی که براتون فرستادن چی گفتن؟ یعنی به چه علت این نامه رو ازتون خواستن؟ آیا سابقه کار در جای بخصوصی داشتید؟
    تز کاریتون در کانادا در چه موضوعی هست؟

Junior Member

سلام. از اونجایی که رشته ی همه با هم و همینطور مواردی که تو نامه اشاره شده فرق داره فک نمیکنم بشه از نامه ی کسی کلا استفاده کرد. اگه به رشتتون اشاره شده تو نامه بازم به نظرم کارتون خیلی راحتتره چون خیلی کلیه و شما میتونید با اشاره به اون قسمت از رشتتون که field of interest تون هست اونا رو قانع کنید. در ضمن گرفتن یه نامه از استاد کاناداتون برای ساپورت فکر مینم که خیلی میتونه مفید باشه...

نقل قول نوشته اصلی توسط neda4488 نمایش پست ها
    سلام..

صفحه 1 از 10 12345678910 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)