صفحه 6 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 91

موضوع: Defense Letter for Dual Application of your research

پیش فرض پاسخ : Defense Letter for Dual Application of your research

نقل قول نوشته اصلی توسط raminjalali نمایش پست ها
    بچه ها
    اینکه توی نامه نوشتم، از اینکه کانادا به عنوان یک کشور دموکرات بدون هیچ اطلاعی از شخصیت من به من میگه که من سلاح می سازم ناراحتم
    و اینکه
    گفتم بعد از 6 ماه این خبر رو بهم دادید و من همه ی فرصت هام رو از دست دادم

به نظرتون باشه توی نامه یا نباشه؟

مرسی

به نظر من شما حق دارید ناراحت باشید. ولی این طوری بگید خیلی بهتره :

خوشحالم که کانادا که یه کشور دمکراتیک هست این حق رو به من داده که در صورت وجود شُبه ای از خودم دفاع کنم و بدون اطلاع کافی از شخصیت و روحیات من تصمیم سطحی نگیره. و این نشون دهنده ی پیشرفته بودن و دمکراتیک بودن این کشور هست که به همه فرصت های برابر داده می شه. چون همون طور که می دونید من به خاطر کانادا و فرصت عالی که دانشگاه کانادایی (یو بی سی) برای تحقق آرزوها و اهداف بشردوستانه ام پیدا کردم تمام فرصت های ادامه ی تحصیل در کشور مادریم و یا کشورهای دیگر رو رد کردم. از اونجایی که من با صداقت تمام بی ریا برای ویزای دانشجویی اقدام کردم امیدوارم که شما نیز با این توضیحات و شرایط من قانع شده باشید که من برای امنیت کانادا و یا تمام انسان های جامعه ی جهانی خطری نبودم نیستم و نخواهم بود.

پ.ن: مذاک ر ا ت پنج ب علا و ه ی ۱ ما رو هم سیاس کرده رو ح ا ن ی مچ ک ر ی م!!!

آهااا... اگه بتونید یه جوری هم بگید که من از حساسیت دولت کانادا روی اینکه پروژه ها و دانشجوهای حساس با خبر بودم و اگر ۱٪ خودم از حساس بودن و دو گانه بودن پروژه ام آگاه بودم مطمئن باشید برای ویزا اقدام نمی کردم با از دست دادن فرصت های تحصیلی دیگه با زندگیم قما ر نمی کردم.
    Nothing lasts forever in the cold November rain.

ApplyAbroad Guardian

ممنونم واقعاً - خیلی برام این کار قابل ارزش بود
    شما خودتون بعد از نوشتن نامه ی دفاعیه پاس شدید؟
    خواهش می کنم. خیر. من همسرم اقدام کرده بودن و رشتشون کاملا بی خطر بود . کامنتتون رو که دیدم و با توجه به اینکه می دونم چقدر انتظار سخته سعی کردم کمکی کرده باشم. یکمی بیشتر روش کار کنید به نظرم میتونه خیلی بهتر بشه و پاس بشید به امید خدا.

یک سوال می پرسم شاید بی ارزش باشه، اما تو موقفعیت من کوچکترین چیزا برای آدم بولد میشه :دی
    سوالم اینه که نامه ی استادم رو انتهای نامه ی خودم توی یک فایل پی یس اف بذارم، یا جدا جدا :دی
    مرسی

ApplyAbroad Senior Veteran
    sahar_2013 آواتار ها

یک سوال می پرسم شاید بی ارزش باشه، اما تو موقفعیت من کوچکترین چیزا برای آدم بولد میشه :دی
    سوالم اینه که نامه ی استادم رو انتهای نامه ی خودم توی یک فایل پی یس اف بذارم، یا جدا جدا :دی
    مرسی
    من فکر می کنم جدا جدا بزارین بهتره، شانس مورد توجه قرار گرفتنش بیشتر می شه.
    همواره به آینده فکر کن، هنوز کتاب هایی برای خواندن، غروب هایی برای تماشا کردن و دوستانی برای دیدن وجود دارند.

در مورد این تفاهمی که امروز انجام شد بالاخره، توی نامه ام چیزی ننویسم که بابا تموم شد شما هم یه کم شُل بگیر به ما؟ هوم؟

Senior Member

در مورد این تفاهمی که امروز انجام شد بالاخره، توی نامه ام چیزی ننویسم که بابا تموم شد شما هم یه کم شُل بگیر به ما؟ هوم؟
    نه بابا! اصلا به سیاست ربطش نده! تمرکز متنت رو صرفا بذاز رو شفاف سازی رشتت!

نه. چونکه اون ها مثل ما اصلا در جریان مسائل سی/ا/سی ایران و کشور خودشون نیستند و اصلا اخبار و مو به مو و به روز دنبال نمی کنن. من توی این تاپیک ندیدم کسی با عنوان کردن مسائل سی/ا/سی نامه اش رو نوشته باشه و به نظر من با عنوان کردنش(که این ها به تفاهم رسیدن و......) یه جورایی به اون ها نشون می دید شما غیر معمول توی این مسائل درگیر هستید. یه جوان آمریکایی یا کانادایی اصلا نمی دونه سی/ا/ست رو چه طوری می نویسن. و در عوض ما٬ دقیقا برعکس اون ها هستیم. نمی دونن توی ایران بچه ۵ ساله توی جمع جک درباره ی مسئولین سی/ا/سی می گه.

شما اتفاقا یه جوری بگید که اصلا در جریان مسائل سیاسی نیستید کاملا سرتون توی درس و مشق بوده!
    Nothing lasts forever in the cold November rain.

Junior Member

مرسی

به نظرم هر ۲ رو تو ی فایل بزاری بهتره طرف رو مجبور نمیکنی که خسته شه ۲ تا فایل باز کنه و اینکه نه اصلان از سیاست چیزی وست نیار

Senior Member

امیدوارم رامین جلالی عزیز ویزاش به زودی اوکی بشه. الان داشتم جدول سال قبل و کسایی که بازه زمانی زیادی منتظر بودن رو مرور میکردم دیدم یکی از کاربرها yr8426 اینکار رو انجام داده و تونسته ویزا بگیره، خوندن پستهای آخرش میتونه مفید باشه. خصوصا این: (حالا نمیشه حتما تایید کرد نوشته ها رو ولی به هر حال یه نمونه جواب داده هست)

نقل قول نوشته اصلی توسط yr8426 نمایش پست ها
    و اما نامه و جوابش. اول بگم که جوابیه ای که تهیه شد حاصل تلاش 10 روزه 5-6 نفر آدم با تخصص های مختلف بود. خودم که تمام این 10 روز داشتم روش کار میکردم. آخر سر حدود 1500 کلمه شد و سه صفحه. و به جایی رسید که از این بهتر دیگه نمیشد فکر کنم. یک بار کلا از اول نوشته شد 10 بار تغییرات کلی کرد و بارها تغییر جزئی. اینا رو میگم که بدونید که یه جواب همینجوری علکی نفرستید و خوب وقت بذارید واسه نامه.
    و اینکه من فکر میکردم هر چی زودتر بفرستم بهتره چون نشون میده که من برای ساختن دروغ وقتی نیاز ندارم. ولی الان معتقدم به اندازه ای که لازمه وقت بذارید تا به جایی برسی که دیگه مطمئن باشی از این بهتر نمیشه. زود و دیرش مهم نیس مهم اینه که کامل باشه.
    و اینکه من و گروه دوستام سه چهار روز فقط داشتیم ایده میدادیم و هیچی نمینوشتیم. این خیلی مهمه که تا اونجا که میشه ایده داشته باشید تا خوباشو انتخاب کنید. از هر کسی که میشناسید ایده بگیرید. اگه از 10 ایده تا 9 تاش مسخره باشه ولی اون یکی که ممکنه نامه تو بهبود بده ارزششو داره.
    دیگه اینکه به نظر من نامه باید محکم و در عین حال محترمانه باشه. نامه از موضع ضعف و یا تهاجمی کارو خراب میکنه. تا اونجا که میشه خلاصه ولی کامل باشه. منظم باشه و کامل معلوم باشه کجا چی میخوای بگی و به کجا میخوای برسی.
    تا اونجایی که میشه مطلب جدیدی ارائه ندید تا موارد جدید به موارد مورد بررسی اضافه نشه ولی مهم هست که از ترس اینکه زمان طولانیتر نشه از ارائه موارد مستدل خودداری نکنید.
    لیست موارد تحریمی که تو پست های قبلی گذاشتم رو سرلوحه قرار بدید در ارائه مدارک و پاسخ به سوالات و ارائه رزومه و ... و بدانید و آگاه باشید که دوستان قبلی که ازشون سوال شده بود از این لیست خبر نداشتن پس قدر آن را بدانید که مدرکیست بس معتبر و مهم. به من گفته بودن که تو سایپا کاراموز بودی که تحریمه. توی لیست تحریمای استرالیا اسم سایپا هست و نزدیک بود که من با ایده تحریم بودن جلو برم در حالیکه طبق این لیست کانادا شرکت رینگ سایپا و نه گروه خودروسازی سایپا تحریمه که کاراموزی من ربطی بهش نداشته و من با این ایده به خوبی تونستم استدلال کنم مبنی بر دوری از هر مورد حساس. و یا اینکه دانشگاه امیرکبیر توی این لیست تحریم نیست. در حالی که نمیدانستید
    جواب اکثر سوالات با سرچ در باکس گوگل که در سایت هست، بدست میاد. مثلا:"عنوان تاپیک"+"کی ورد سرچ"

Senior Member

برای من هم اومد خیلی لطف میکنین اگر هر نظر و پیشنهادی که دارین رو مطرح کنین
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    جواب اکثر سوالات با سرچ در باکس گوگل که در سایت هست، بدست میاد. مثلا:"عنوان تاپیک"+"کی ورد سرچ"

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)