صفحه 7 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 91

موضوع: Defense Letter for Dual Application of your research

Senior Member

پیش فرض پاسخ : Defense Letter for Dual Application of your research

گفتن طبق ماده خاصی از THE IMMIGRATION AND REFUGEE PROTECTION ACT (IRPA) - به پیوست این رو گذاشتم

این تصمیم رو گرفتن

در این ماده فقط نوشته شده خطر برای امنیت کانادا!

از عصبانیت و ناراحتی سرم گیج میره
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    جواب اکثر سوالات با سرچ در باکس گوگل که در سایت هست، بدست میاد. مثلا:"عنوان تاپیک"+"کی ورد سرچ"

ApplyAbroad Guardian

نقل قول نوشته اصلی توسط fadaei2 نمایش پست ها
    گفتن طبق ماده خاصی از THE IMMIGRATION AND REFUGEE PROTECTION ACT (IRPA) - به پیوست این رو گذاشتم

این تصمیم رو گرفتن

در این ماده فقط نوشته شده خطر برای امنیت کانادا!

از عصبانیت و ناراحتی سرم گیج میره
    حق دارید ناراحت باشید بعد از این همه مدت... اما نا امید نباشید. توکل به خدا داشته باشید و سعیتون رو بکنید و نامه دفاعیه خوبی بنویسید. به امید خدا که پاس میشید.
    راستش من از رشته و زمینه کاری شما اطلاعی ندارم و اینکه چه موضوع حساسی بوده که روش کار کردید اگر نامتون رو بنویسید با همفکری بچه ها می تونیم بهترش کنیم انشاالله. نگران نباشید. پس به نظرم فعلا اون رو آماده کنید و تمرکزتون رو روی اون بذارید. مثبت فکر کنید تا نتیجش هم خوب باشه.
    ما آماده ایم که اگر کمکی از دستمون بر میاد انجام بدیم.
    موفق باشید

Senior Member

تا حالا کسی بوده که بدون نامه از استاد هم دیفنس لترش جواب بده؟

من میخوام وکیل بگیرم، یا حداقل با یه وکیل مشورت کنم. اگر کسی بتونه پیشنهادی برام داشته باشه ممنون میشم
    ویرایش توسط arashgold2002 : January 2nd, 2014 در ساعت 07:04 PM
    جواب اکثر سوالات با سرچ در باکس گوگل که در سایت هست، بدست میاد. مثلا:"عنوان تاپیک"+"کی ورد سرچ"

Junior Member

منم این نامه برام اومده. حالا باید ثابت کنم که کاربرذ دوگانه نداره و صرفا پژوهشیه یا باید بگم من وارد کاربردهای نظامی نمیشم؟

ApplyAbroad Guardian

نقل قول نوشته اصلی توسط namvar2012 نمایش پست ها
    منم این نامه برام اومده. حالا باید ثابت کنم که کاربرذ دوگانه نداره و صرفا پژوهشیه یا باید بگم من وارد کاربردهای نظامی نمیشم؟
    خوب این کاملا بستگی به رشته و کاری که انجام دادید یا تز آیندتون داره. در صورتی که اصلا ربطی به کاربردهای نظامی و این چیزا نداره که نباید بگید وارد کاربردهای نظامی نمیشید چون یه جورائی خودتون دارید تصدیق می کنید که می تونه کاربرد نظامی داشته باشه. پس در وهله اول شما باید روی این قضیه که اصلا کارتون ربطی به کارهای نظامی نداره مانور بدید و با دلیل و توضیح ساده آفیسر رو قانع کنید.

Junior Member

با سلام
    من بعد از دو روز فکر کردن و مشورت یم پیش نویس برا نامه ای که میخام به سفارت بفرستم آماده کردم. خیلی ممنون میشم اگه کسی بخونه و نظر بده.
    فقط ی چیزی که توش موندم اینه که به من بخاطر research م تو ایران گیر دادن حالا بنظرتون موارد 2 و 3 که توضیح دادم خوبه یا نیاوردنش بهتره؟
    ممنون
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Senior Member

با سلام
    من بعد از دو روز فکر کردن و مشورت یم پیش نویس برا نامه ای که میخام به سفارت بفرستم آماده کردم. خیلی ممنون میشم اگه کسی بخونه و نظر بده.
    فقط ی چیزی که توش موندم اینه که به من بخاطر research م تو ایران گیر دادن حالا بنظرتون موارد 2 و 3 که توضیح دادم خوبه یا نیاوردنش بهتره؟
    ممنون
    نامور جان :

- new به نظرم اضافیه
    , new computational method and analysis is the main goal in this field

من باشم بازم روی گذشته صلح آمیزم بیشتر تاکید میکنم

Member lionelmessi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chem Eng

با سلام
    ممنون
    دوست عزيز نامه شما داراي بعضي مفاهيم گنگ هستش و همچنين داراي اشكالات گرامريه، بايد با يه آدم حرفه اي روش بحث كنيد، خيلي جاهاش نامفهوم بود، كار زيادي نميبره فقط پيش يه آدم حرفه اي بريد، نگرانش نباش و فقط روش تمركز كن، به نظرم حق با شماست و جاي هيچ نگراني هم نداره اما نامت بي تعارف بگم خوب نيست، برو پيش يه آدم حرفه اي نامتو طوري بنويس كه كاملا واضح باشه، والا من برام بعضي جاهاشم نامفهوم و گنگ بود، يه كم با آرامش بنويسش، استرس شما در سرتاسر نامه معلومه،‌ دوست خوبم اگر من جاي اون افسره باشم نامتو ادامه نميدم و چه بسا .....، بي پرده گفتم ببخشيد ولي بايد اينطوري بگم كه كمكي كرده باشم، بخدا حيفه پروژت كاملا يه پروژه عادي بوده، يكم ديگه روش وقت بذاري درست ميشه

يه سري چيزا من به ذهنم ميرسه شايد درست هم نباشه ولي بعضي جاها هي گفتي كه "از عنوان معلومه / از نتايج معلومه / واضحه كه" به نظر من اينارو يه طور ديگه بگو كه اولا از موضع خوبي باشه (بابا اون آدم نفهم چه ميفهمه كه شما ميگي از عنوان معلومه) و دوما كاملا توضيحت واضح باشه، هي نگو "برو خودت ببين"، از موضع بجايي بگو كه مثلا با اطمينان ميگي و در عين حال توضيح خوبي هم براش داري،‌ توضيحي كاملا قانع كننده، سخته ميدونم ولي ميتوني، تو مطمئنا با اين پروژت پاسي رو ميگيري (شك نكن) چون به نظر فقط روي يه مدل رياضياتي تمركز كردي، بي تعارف بگم با اين نامه مطمئن نيستم كه بتوني پاسي بگيري، با عجله نوشتي، يه كم سر فرصت بنويس،‌ شرمنده اينطوري گفتم دوست دارم كه ايشالا پاسي رو بگيري و مطمئن باش ميگيري،‌ موفق باشي

رشته و دانشگاه
    Chem Eng

دوستان تا حالا كسي شده كه به پروژش تو كانادا گير داده باشن؟ يه بار پرسيدم دوستان جواب دادن ولي چيزي پيدا نكردم ، تو نامه هايي كه اومده چيزي در اين مورد نيست؟ اصلا پروژه PhD تون هيچ چيز خاصي نداشته؟ ممنون ميشم نامه هايي كه براتون اومده رو اينجا بذاريد، با تشكر از لطف شما
    ویرایش توسط lionelmessi : January 2nd, 2014 در ساعت 11:45 PM

رشته و دانشگاه
    Chem Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط aypar نمایش پست ها
    برای شروع آدرس وب سایتهای که میشه لیست شرکتهای تحریمی رو دراورد اینجا میزارم:
    Special Economic Measures (Iran) Regulations
    Iran Watch - Tracking Iran's mass destruction weapon capabilities
    Unofficial version of the Regulations Amending the Special Economic Measures (Iran) Regulations
    با سلام، آيا كل چيزايي كه بايد نگرانش باشيم همينا هستن؟ يا مواد و شركتهاي ديگه اي هم هست؟ با تشكر از راهنمايي شما

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)