صفحه 8 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 91

موضوع: Defense Letter for Dual Application of your research

ApplyAbroad Guardian

پیش فرض پاسخ : Defense Letter for Dual Application of your research

نقل قول نوشته اصلی توسط namvar2012 نمایش پست ها
    با سلام
    من بعد از دو روز فکر کردن و مشورت یم پیش نویس برا نامه ای که میخام به سفارت بفرستم آماده کردم. خیلی ممنون میشم اگه کسی بخونه و نظر بده.
    فقط ی چیزی که توش موندم اینه که به من بخاطر research م تو ایران گیر دادن حالا بنظرتون موارد 2 و 3 که توضیح دادم خوبه یا نیاوردنش بهتره؟
    ممنون
    دوست عزیز من نامتون رو خوندم اما به نظر من هم چند تا اشکال اساسی داره. نامه شما در واقع مطالب رو برای آفیسر مشخص نمی کنه. یه خواننده عادی (من/آفیسر و...) بدون دونستن چیزائی که شما می دونید باید قادر باشه از این نامه دفاعیه شما متوجه بشه کار شما چی بوده و ارتباطی به سلاح و ... نداره. در واقع شما باید ساده کارتون رو بهتر توضیح بدید. چیزائی که نوشتید این خصوصیات رو نداره. پراکنده گوئی نکنید و دقیقا روی همون مطلبی که بهتون ایراد گرفتن مانور بدید و اگه پروژه دکتری شما ایرادی نداره راجع بهش چیزی نگید (جریان سری که درد نمی کنه...).

Junior Member

اول از همه بخاطر نظراتی که دادید خیلی ممنونم. من بعد از 8 بار ویرایش به نامه ای که اتچ کردم رسیدم که دیگه فکر می کنم خوب باشه. خیلی خیلی لطف میکنید اگه یه بار دیگه این نامه رو بخونید و نظر بدید. (من 5 دقیقه ی بار فروم رو چک میکنم که نطراتونو ببینم). بازم تشکر
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Member lionelmessi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chem Eng

اول از همه بخاطر نظراتی که دادید خیلی ممنونم. من بعد از 8 بار ویرایش به نامه ای که اتچ کردم رسیدم که دیگه فکر می کنم خوب باشه. خیلی خیلی لطف میکنید اگه یه بار دیگه این نامه رو بخونید و نظر بدید. (من 5 دقیقه ی بار فروم رو چک میکنم که نطراتونو ببینم). بازم تشکر
    دوست عزيز به نظرم در مورد پروژه دكترات عنوانهاي كلي بده مثلا اين grid generation اگه زير مجموعه عنوان كلي تري هست شايد به جاش اونو بنويسي بهتر باشه، البته به شرطي كه حساسيت بيشتري ايجاد نشه، بايد از اساتيد فن هم نظر بگيري، ببين رو چه عنواني حساسترن

متنت كامل از نظر گرامري تصحيح شد، در فايل اتچ اون خطوط و كلماتي كه با رنگ بنفش نوشته شده رو به نظرم بايد عوض كني، با توجه به مفهومت خودت درستش كن، من نفهميدم چي ميخواستي بگي، جملات و كلمات آبي رو هم بايد از اساتيد فن بپرسي من نميتونم نظري بدم، فقط از نظر گرامري تصحيحش كردم، بازم خواستي مطالبي اضافه كني با توجه به نظر دوستان باتجربه دست خودته، جملات قرمز هم پيشنهاده بايد اونا رو پاك كني حتما، موفق باشي
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Senior Member

مرتضی جان ببخش خودم هم که درگیر بودم نرسیدم زودتر بیام.

خسته نباشی، من که چشممام در اومده!

چهارچوب کلیش خوبه، اگر عجله نداری و میخوای از فرصتی که داری کامل استفاده کنی، من نظرم اینه که باز هم رو همین چهارچوب کار کن و اگه تونستی متن رو به کسایی که تخصصشون نزدیک هست بده تا بیشتر برای صلح آمیز بودن کارهات و زمینه کاریت "عبارت" بهت بدن. منظورم این نیست که بد هست، منظورم اینه که ممکنه بتونی باز هم ایده بگیری

من متن اصلاح شده ای که دوستمون گذاشته رو خوندم، فقط BUT رو اول جمله نیار. قبلش یه کاما بزار.

آخرین کلام هم اینکه بازم من NEW رو اضافی میدونم، گفتم شاید همونطور که من بهش حساسیت دارم، آفسر هم داشته باشه

موفق باشی
    جواب اکثر سوالات با سرچ در باکس گوگل که در سایت هست، بدست میاد. مثلا:"عنوان تاپیک"+"کی ورد سرچ"

Member lionelmessi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chem Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط fadaei2 نمایش پست ها
    مرتضی جان ببخش خودم هم که درگیر بودم نرسیدم زودتر بیام.

خسته نباشی، من که چشممام در اومده!

چهارچوب کلیش خوبه، اگر عجله نداری و میخوای از فرصتی که داری کامل استفاده کنی، من نظرم اینه که باز هم رو همین چهارچوب کار کن و اگه تونستی متن رو به کسایی که تخصصشون نزدیک هست بده تا بیشتر برای صلح آمیز بودن کارهات و زمینه کاریت "عبارت" بهت بدن. منظورم این نیست که بد هست، منظورم اینه که ممکنه بتونی باز هم ایده بگیری

من متن اصلاح شده ای که دوستمون گذاشته رو خوندم، فقط BUT رو اول جمله نیار. قبلش یه کاما بزار.

آخرین کلام هم اینکه بازم من NEW رو اضافی میدونم، گفتم شاید همونطور که من بهش حساسیت دارم، آفسر هم داشته باشه

موفق باشی
    آقا شما هم خسته نباشي واقعا، شما نامتونو فرستادي؟ چند صفحه نوشتي و آيا از وكيلي كسي كمك گرفتي؟

Junior Member

سلام بچه ها. اول از همه به خاطر نظراتتون ممنون. واقعا لطف کردین. من نامه رو به همون ایمیلی که از سفارت برام اومده بود reply کردم. درسته که؟

Junior Member

سلام بچه ها. اول از همه به خاطر نظراتتون ممنون. واقعا لطف کردین. من نامه رو به همون ایمیلی که از سفارت برام اومده بود reply کردم. درسته که؟

بله، درسته

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

دو نفر از دوستان مکانیکی که جفتشون هم ارتعاشات و کنترل ارتعاشات کار می کردند این نامه رو گرفتن و بعد از فرستادن Defense Letter کلییر شدن! من خودم این دو نفر رو نمیشناسم. اما منبع نسبتاً موثقی اخبارشون رو دنبال می کردم و بالای 90% اطمینان دارم به قضیه!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Junior Member hmonshat آواتار ها

دوستان، من یه سوال عمومی داشتم: کسی آمار داره که بطور متوسط از زمانیکه شما نامه دفاعیه رو می فرستید تا زمانیکه جواب نهایی (چه پاس و چه ریجکت) رو بدن چقدر طول کشیده؟

Senior Member

از روزی که نامه دفاع رو فرستادم (حدود 50 روز پیش)، کلا این قضیه رو فراموش کردم و سفت چسبیدم به کار و زندگی ولی الان دو سه روزه دوباره مخم رو درگیر کرده، هنوز جوابی نیومده. فقط میدونم خیلی خیلی نامردیه
    جواب اکثر سوالات با سرچ در باکس گوگل که در سایت هست، بدست میاد. مثلا:"عنوان تاپیک"+"کی ورد سرچ"

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)