صفحه 9 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 91

موضوع: Defense Letter for Dual Application of your research

پیش فرض پاسخ : Defense Letter for Dual Application of your research

من با اینکه applicationام رو withdraw کردم اما بالاخرا دو سه روز پیش نتیجه اومد و ریجکت شدم. برای من این مورد تیک خورده بود:
    Being a danger to the security of Canada
    به هر حال مدت زیادیه دوباره تو شریف درسم رو دارم میخونم، اما خیلی نامردیه که اونور بهت بگه تروریست، کشور خودت هم بهت بگه خائن و پاسپورتت رو ضبط کنه.
    به هر حال مرسی از این فروم خیلی کمکم کرد.
    خدافظ

Senior Member

در آخرین روز سال کابوس وار 92، به صورت قطعی ریجکت شدم. موقع آماده کردن نامه دفاع یه چیزایی آماده کرده بودم که بعدا اینجا میزارم شاید به درد کسی بخوره.

زمینه کاری من چه در ایران و چه اونجا خوردگی خطوط لوله نفت و گاز هست، اینکه جلوگیری از خوردگی خطوط لوله چطور میتونه امنیت کانادا رو به خطر بندازه خیلی جالبه، میخواستم در جوابشون دوباره موضوع کاریمو توضیح بدم و بگم که هر بچه 5 ساله ای هم میفهمه زمینه کاریم بر علیه امنیت کسی نمیتونه باشه، در ادامه هم بنویسم این کار شما مثل اینه که در یک جنگ مناطق مسکونی رو هم بمباران بکنین و در پایان هم ایمیل رو به خیلی از خبرگزاریها و خبرنگارها فوراورد کنم. ولی با خودم کلنجار میرم که فایده ای نداره و فقط اعصاب خورد برام میمونه

تا کسی تو این موقعیت قرار نگیره متوجه نمیشه که چقدر به آدم فشار وارد میشه

ضمنا دانشگاه و استادم خیلی در زمینه پذیرش و فاند باهام راه اومدن و یه بار از سپتامبر برای ژانویه دیفر کردن، مجددا برای سپتامبر 2014 دیفر کردن، (البته در مورد فاندم گفته بودن تا 1 آوریل منتظر میمونن که قبل اون تاریخ نامه ریجکت نهایی اومد)، ضمن اینکه استاد موقع دفاع هم خیلی ساپورت کرد

یه نکته جالب دیگه اینه که من در 5 سال گذشته در ایران در شرکتی کار میکنم که مدیرعامل و سهام دارهای عمده ش شهروند کانادا هستن
    ویرایش توسط fadaei2 : April 5th, 2014 در ساعت 09:00 PM
    جواب اکثر سوالات با سرچ در باکس گوگل که در سایت هست، بدست میاد. مثلا:"عنوان تاپیک"+"کی ورد سرچ"

Junior Member

منم ریجکت شدم. فقط میتونم بگم بی انصافی بود! من زمینه کاریم تو ایران کاملا پژوهشی بود اینو خودم خوب میدونم که هدف ریجکت بود نه اینکه واقعا خطری برا امنیت کانادا باشم.

Junior Member

سلام. این تاپیک چه خوبه. میشه برای پیشگیری (که البته بهتر از درمان هست) از این تاپیک کمک گرفت.

دوستان یه کمکی به بنده بکنن تا من به یه جمع بندی برسم و از این برزخ بیام بیرون. سوالای من اینه:

1) تز دکترای سوپروایزر من مربوط به کرنش صفحات گرافیتی داخل راکوتر هسته ای بوده. ایشون استاد راهنمای پروژه کارشناسی من هستن و باهاشون مقاله دارم. ایشون در انگلستان درس خوندن. با سرچ اسمشون در گوگل این مطلب بدست میاد. سفارت اسم سوپروایزر در ایران رو میپرسه. طبیعتاً در اپلیکیشن دانشگاه و Recommendation هام این مشخصه که چه کسی سوپروایزرم بوده. آیا شرایط ایشون برای من مشکل ایجاد میکنه؟ اگر آره، میشه کسی دیگه رو به عنوان سوپروایزر نام برد؟ سفارت نمیره با دانشگاه چک کنه که چه کسی استاد راهنمای من بوده توی دوره لیسانس؟

2) سفارت در مورد لیست مقالات میپرسه. من با این استاد راهنمام 3 تا مقاله دادم. یکیش انگلیسیه و چاپ شده و قابل پیگیری هست. دو تای دیگه مقاله کنفرانسی فارسی هست و جایی ثبت نشده که بشه پیگیری کرد. فقط در رزومه ای که برای دانشگاه فرستادم عنوان کردم. مقاله ها همه یه ربط قابل توجه ای به توربین گاز دارن که حساس هست. حالا به نظر شما من از ذکر اون مقاله های فارسی خودداری بکنم یا اینکه باز ممکنه از طریق دانشگاه تابلو بشه که من پنهان کاری کردم و به دلیل عدم صداقت رد بشم؟

3) نهایتاً اینکه آیا توسعه ی آئرودینامیک توربین ​های بادی خیلی حساسه؟

ببخشید که طولانی شد. چون فکر کردم بچه های این تاپیک تجربه لازم رو در این موارد دارن سوالم رو اینجا مطرح کردم. لطفاً اگر تاپیک مرتبط تری وجود داره به اونجا منتقل کنید.
    با تشکر

Junior Member

سلام دوستان باید به این آدرس ایمیل بزنیم؟؟؟؟؟
    "ANKRAIMMIGRATION@international.gc.ca" <ANKRAIMMIGRATION@international.gc.ca>

دوستان به چه ایمیلی باید بفرستیم؟؟؟؟؟؟
    ویرایش توسط rikavache : November 30th, 2014 در ساعت 05:14 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_g نمایش پست ها
    دوستان به چه ایمیلی باید بفرستیم؟؟؟؟؟؟
    سلام
    همین ایمیلی که بالا خودت نوشتی ایمیل سفارت هسشت. شما می خوایی ایمیل بزنی سوال بپرسی یا اینکه ازت خواستن چیزی براشون بفرستی در صورتیکه خودشون خواستن چیزی بفرستی معمولا خودشون میگن چیکار باید بکنی

Junior Member

بعد از 9 ماه دیروز نامه دفاع گرفتم رشته ام کامپیوتره اما سابقه کار توی نفت دارم. آیا کسی شرایط مشابه داره و آیا کسی میتونه تو این زمینه کمکم کنه؟
    سابمیت دستی 2 اکتبر
    اسک 6 نوامبر
    دیفر 20 ژانویه
    نامه دفاع 11 جون

Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک حالت جامد- دانشگاه بین المللی امام خمینی

سلام من تازه متوجه شدم چنین نامه ای وجود داره. ای کاش زودتر می دونستم
    الان خوندم به یکی که فیزیک خونده بوده هم گیر دادن.. میگم همچنان هم این رشته ها گیر هستن؟ اوضاع بهتر نشده؟ از کجا بفهمم موضوع پایان نامم حساس بوده یا نه...؟!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UTD

سلام بچه ها. من با پذیرش Material Engineering که گرفتم برای ویزا کانادا اقدام کردم. جدیدا یه پذیرش دیگه در زمینه Bio Resource Engineering از یک دانشگاه دیگه کانادا گرفتم که خیلی مورد علاقه ام هست و حتما میخوام این رو انتخاب کنم.
    به احتمال زیاد نامه کاربرد دوگانه برام بیاد (چون هم پروژه فوق لیسانسم و هم پروپوزال دکتری که برای سفارت فرستادم خیلی سیاه است). سوالم اینجاست. اگر نامه کاربرد دوگانه برام اومد به نظر شما بگم که من رشته ام رو در کانادا به رشته بایو تغییر دادم و ازشون بخوام که پرونده ام رو دوباره بررسی کنن? مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط razisave نمایش پست ها
    سلام بچه ها. من با پذیرش Material Engineering که گرفتم برای ویزا کانادا اقدام کردم. جدیدا یه پذیرش دیگه در زمینه Bio Resource Engineering از یک دانشگاه دیگه کانادا گرفتم که خیلی مورد علاقه ام هست و حتما میخوام این رو انتخاب کنم.
    به احتمال زیاد نامه کاربرد دوگانه برام بیاد (چون هم پروژه فوق لیسانسم و هم پروپوزال دکتری که برای سفارت فرستادم خیلی سیاه است). سوالم اینجاست. اگر نامه کاربرد دوگانه برام اومد به نظر شما بگم که من رشته ام رو در کانادا به رشته بایو تغییر دادم و ازشون بخوام که پرونده ام رو دوباره بررسی کنن? مرسی
    سلام
    مگه چند وقته اپلای کردید؟ نامه دفاع حداقل بعده 6 ماه میاد. به نظره من کاره درستی نیست که منتظر بشید تا نامرو بگیرید بعد بهشون بگید عوض کردید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)