نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: دیفرکردن

پیش فرض دیفرکردن

بهانه ای برای دیفرکردن جز مساله مالی چی می تواند باشد؟و اینکه فارغ التحصیلم باشی نتونی بگی طول می کشه؟

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

پیش فرض پاسخ : دیفرکردن

دیفر کردن برای کجا؟اگر آمریکا باشه میتونید ویزا را بهانه کنید ولی تو هر دیفر هر مشکلی ممکنه بوجود بیاد که بارز بودش اینکه امکان داره فاند شما قطع بشه مخصوصا اگر RA باشید ولی معمولا اساتید اگر واقعا تمایل به کار با یه دانشجویی باشند با او راه می یاند.
    موفق باشید
    What Goes Around...Comes Around

اگر قصد بر دروغ گفتن و بهانه باشه، که البته کار درستی نیست، ولی خوب مسائل شخصی و خانوادگی و خدای نکرده مثلا بیماری یا فوت نزدیکان و تنهایی ماندگان... همچین مواردی را می شه گفت و این دلایل در مواردی متاسفانه واقعی وجود داشته و پذیرفتنی بوده.... البته سیستم امسال کمی پیچیده است!
    Life salutes you when you make others happy

Junior Member

آقا جان دیفر کردن که بهانه نمی خواد نتونستم بیام کافیه

با سلام

من واسه چند جا تو اروپا واسه دكترا اقدام كردم‌. استاد دانشگاه وين جواب داد و مصاحبه كرد،‌ به نظر راضي ميومد، تا يكي- دو هفته ديگه گفت جواب قطعي رو ميگه.

از من پرسيد كه كي ميتونم كارم رو شروع كنم (تو ايميل هم پرسيده بود،‌ به نظر براش مهم مياد). من هم گفتم الان دانشجوام و اگه همه چي نرمال پيش بره حدودا آخر سپتامبر. من حتما تا آخر تابستون دفاع ميكنم اما نمره يكي از درسام هنوز مشخص نشده و احتمالا به صورت نرمال مهر مشخص بشه، من زور ميزنم كه زودتر استاد نمرم رو بده اما امان از بعضي از استادنماهاى!! ايراني، ... تازه قضيه سربازي و پول گذاشتن و تمديد معافيت تحصلي هم هست (البته قبلا براي شركت در كنفرانس پاسم رو گرفتم). با اين اوضاع شما جاي من بودين ميگفتين كي ميتونين اتريش باشين؟

حالا سوال من اينه كه اگه ايشون اكي رو بده و من كارام تموم نشده باشده، ميتونم به نوعي ديفر كنم؟ يكي دو ماهي برام صبر ميكنن؟‌ يا اين موقعيت رو از دست ميدم؟
    (اگه جواب مثبت داد)‌ نميدونم تو اين چند ماه پيگير پيدا كردن موقعيتهاي بهتر باشم يا نه،‌ آخه اصرار داشت خوب فكر كنم ولي اگه انتخاب كردم برم پيشش ديگه نپيچونمش

با تشكر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)