نقل قول نوشته اصلی توسط maryamgoli
نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinn
نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinn
نقل قول نوشته اصلی توسط aaraam
یکی از کارهایی که میتونید بکنید اینه که اسم خواهر یا برادر یا هر کدوم از اقوامتون که در اون کشور هستند و مدنظرتونند رو به نویسندگان اضافه کنید
سلام
استادمون کله مون رو میکنه که ;D ... ولیکن من شنیدم حتی در صورت موافقت استاد اضافه کردن نام شخص دیگری بعدا به اسامی وجهه خوبی نداره انگار.
جدا از این موضوع .. اگه یکی اونجا یه سوالی کنه که طرف نتونه جواب بده چی می شه اون وقت ؟؟؟
اصلآ چطوری می شه اونا رو متقاعد کرد که یکی رو اضافه کنن به اسامی !
اضافه کردن نام که کار جالب و آکادمیکی نیست ولیکن خوب وقتی که آدم حساب میکنه که کشورهای ارو‍ایی ممکنه ویزا ندن و کنفرانس هم معتبر باشه میتونه به کسی آموزش بده که مقاله رو اونجا برزنت کنن!. مشکلات ویزا انسان رو به این تفکرات غیر آکادمیک میندازه دوستان !
به نظر من دلیل اینکه بهم ویزا ندادن و نمی تونم بیام برای اونا قابل قبول تر باشه تا اینکه یادم رفت اسم فلانی رو بنویسم ;D ..
نه. اصلا اسم کس دیگری رو اضافه کردن رو من خودم هم قبول ندارم. منظور این هست که «بدون اینکه اسمش باشه بره برزنت کنه مقاله رو». آخه ویزا هم ندن برای برخی کنفرانسها مهم نیست چاب نمیکنند هیچ جا اگر کسی نباشه. ویزا هم اقدام کنیم باز مهر درخواست ویزا باشه خود ویزا نباشه در دنیا کم کم Wanted میشویم
مسلما فرد غیر آکادمیک نمی توونه براتون present کنه! ولی من یکی از دوستانم که نه خودش و نه استادش هیچ کدوم در تاریخ مقرر نمی تونستن برن برای present، از یکی از دوستان هم رشته اش که در همون تاریخ برای همون کنفرانس present داشت، درخواست کرد که براش present کنه و اسم این فرد رو هم به اسم نویسندگان اضافه کرد.
دلیلی رو هم که آورد همین بود که نویسنده های فعلی نمی توونن در اون تاریخ بیان کنفرانس و اونا هم پذیرفتن.