نقل قول نوشته اصلی توسط mojedy نمایش پست ها
من بهشون ای میل زدم که نمیتونم شرکت کنم و در صورت عدم شرکت مشکلی در ربطه با چاپ مقاله پیش میاد یا نه و پرسیدم proceeding رو میفرستن برام یا نه. جوابشون این بود:
Thank you for registering with our conference. We understand your problem but we are not able to send you CD of the conference if no payment made to us. With the payment, the paper will also be in the proceedings and IEEE Xplore.
در مورد پوستر یا اورال استادم گفت وقتی ذکر نکنن که پوستر یعنی ارال هست .. !!!
چرا من باید علاوه بر رجیستر بازم یه مبلغی بدم تا مغالم توی پروسیدینگ باشه؟
سلام
والا یک کمی عجیب هست... مگه شما رجیستر کردنی، کل هزینه شرکت در کنفرانس رو ندادین؟، حداقل می تونستن بگن که هزینه پستی کتاب و CD رو دوباره پرداخت کنین ولی اینکه مقاله تون در proceeding چاپ نمیشه... یه کم عجیبه. یا مثلا میتونست دلیلشون این باشه که چون شرکت نمی کنید چاپ نمیشه. نه به خاطر payment . مگر اینکه دو نوع پرداخت برای این کنفرانس وجود داشته باشه برای شزکت کنندگان: رجیستر و payment ....
این که اگر نگن پوستر هست یعنی اورال هست، این هم عجیبه! معمولا اورال رو اطلاع میدن چون مقاله های بهتر اورال میشن و بقیه پوستر.
باز از دوستانی که رشته های برق و کامپیوتر هستن فرمت IEEE رو بپرسین ببینید چه کاری بهتره تا در حال حاضر انجام بدین و مطمئن بشین که الان که رجیستر کردین، مقالتون چاپ بشه.