صفحه 26 از 26 نخستنخست ... 1617181920212223242526
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 254 , از مجموع 254

موضوع: آیا مقاله پذیرفته شده، در صورت عدم شرکت در کنفرانس چاپ خواهد شد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد برق کنترل غیرانتفاعی پیام گلپایگان

پیش فرض پاسخ : آیا مقاله پذیرفته شده، در صورت عدم شرکت در کنفران

سلام روز بخير من به تازگي پايان نامه را تمام كرده ام و ابا توجه به نظر استاد راهنمام ميتونم يك مقاله isi بنويسم و دو مقاله كنفرانسي . درمورد مقالات كنفرانس بين المللي خارجي موردي وجود دارد و اون اين هست كه بعد از تاييد كارم امكان واريز هزينه و عدم شركت در كنفرانس وحود داره؟تا جايي كه امكانش هست ميخوام در كنفرانس شركت نكنم هم به دليل مشكلات مالي هم كمبود وقت. پيشاپي براي راهنمايي تان سپاس گزارم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سؤال درباره مقاله خارجی

سلام. چنانچه در کنفرانسی مقاله پذیرش بشود و ارایه هم بدهید، اما در کتابچه مقالات چاپ نشده باشد، چکار باید کرد؟ آیا از نظر حقوقی قابل پیگیری است و از کجا باید اقدام کرد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

پیش فرض پاسخ : آیا مقاله پذیرفته شده، در صورت عدم شرکت در کنفرانس چاپ خواهد شد؟

سلام دوستان خسته نباشید. مقاله من توی یه کنفراس اکسپت شده و ایمیل زدم به دبیخونه کنفرانس گفتن در صورت اینکه ثبت نام کنین ولی شرکت نکنین مقاله تون چاپ میشه ولی گواهی ارائه مقاله براتون صادر نمیشه. منظورشون از این گواهی ارائه مقاله چی هست؟ اصلا این گواهی توی ارزش مقاله یا فرآیند پذیرش مهم هم هست که بخوام یه سفر توی ایران داشته باشم و شرکت کنم توی کنفرانس؟ ممنون از پاسختون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

پیش فرض پاسخ : آیا مقاله پذیرفته شده، در صورت عدم شرکت در کنفرانس چاپ خواهد شد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sajadh نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید. مقاله من توی یه کنفراس اکسپت شده و ایمیل زدم به دبیخونه کنفرانس گفتن در صورت اینکه ثبت نام کنین ولی شرکت نکنین مقاله تون چاپ میشه ولی گواهی ارائه مقاله براتون صادر نمیشه. منظورشون از این گواهی ارائه مقاله چی هست؟ اصلا این گواهی توی ارزش مقاله یا فرآیند پذیرش مهم هم هست که بخوام یه سفر توی ایران داشته باشم و شرکت کنم توی کنفرانس؟ ممنون از پاسختون
    سلام دوست عزیز
    اگر مقالت چاپ و آنلاین میشه که خودش گواه هست و گواهی دیگه ای نیاز نیست. اما اگر می خواهید جایی بگید که رفتین کنفرانس و ارایه هم کردین برین و بگیرید. بسته به هدف خودتون داره که چطور می خواهید بهره برداری کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)