صفحه 10 از 26 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 254

موضوع: آیا مقاله پذیرفته شده، در صورت عدم شرکت در کنفرانس چاپ خواهد شد؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    Manufacturing Engineering

پیش فرض پاسخ : آیا مقاله پذیرفته شده، در صورت عدم شرکت در کنفرانس چاپ خواهد شد؟

دوستان من یه چکیده به یه کنفرانس فرستادم و پذیرفته شد ولی دیگه full paper رو نفرستادم
    حالا این تو کتاب چکیده چاب شده. آوردن این تو رزومه تاثیر مثبت داره ؟ (چهار خط از مقاله ها کپی کردن کار علمی محسوب میشه؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط khomar_x نمایش پست ها
    ممنون از جوابت. من چندین بار به دبیرخانه و مدیر اون ایمیل زدم ولی کسی جواب نمیده. این کنفرانس حدود 2 سال پیش برگزار شد، همون موقعش هم خیلی حساب و کتاب نداشت چه برسه به الآن. دبیرخانه اون کنفرانس تا همون زمان برگزاری کنفرانس فعال بود، الآن نه سایت کنگره فعال هست نه کسی جوابتو میده. من گفتم شاید از طریق اینترنت و با سرچ کردن بشه یه چیزهایی فهمید.
    این آدرس سایت همایش: http://mse2.bau.edu.jo/
    و اینهم اسم اون کنفرانس: The Second Jordanian International Conference of Materials Science and Engineering
    بینید من نمی دونم دقیقا چه اتفاقی واست افتاده ولی شما حتی می تونی واسه استاد های اون کنفرانس E-mail بزنی و بپرسی چی شده !
    اصلا حالا که حساب و کتاب نداره واسشون بنویس که Oral داشتی توی همون کنفرانس اگرم خیلی دوستاشتند برند خودشون پیدا کنند ! نترس بنویس این آمریکایی ها خیلی فکر می کنند که همه مثل خودشونند .

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط gdfr7 نمایش پست ها
    دوستان من یه چکیده به یه کنفرانس فرستادم و پذیرفته شد ولی دیگه full paper رو نفرستادم
    حالا این تو کتاب چکیده چاب شده. آوردن این تو رزومه تاثیر مثبت داره ؟ (چهار خط از مقاله ها کپی کردن کار علمی محسوب میشه؟
    سوالات بدیهی نپرسید لطفا!
    معلومه که تاثیر داره ! شما حتی اگه participation تون حتی جزو Student Comity بوده بازم بیاریدش ! هرچند بعضی وقتها ارزش این نوع موارد 0.1 نمره GPA شما هم نمیشه ! اگه GPA 3.7 داری بدون که هرچی بنویسی معلوم میشه که درست و حسابی ه .
    اگه لینک هم داره واسشون بزار.

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

nدوستان اینا یه کنفرانس خارجی رو از کجا چک می کنند که در سته یا نه؟؟ پروسیدینگ اون کنفرانس رو میگردند پیدا می کنند یا اینکه باید گواهی مقاله رو بهشون ارائه بدیم. چند وقتیه که ذهنمو مشغول کرده !!!
    مرسی

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

درود
    مسلما شما باید گواهی رو مبنی بر پذیرش و چاپ مقاله ارائه کنید.
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrouz نمایش پست ها
    درود
    مسلما شما باید گواهی رو مبنی بر پذیرش و چاپ مقاله ارائه کنید.
    ممنون
    کی باید ارائه کنم؟ همرا با پست مدارک باید بفرستم؟
    بعد من سه تا مقاله داشتم تو یه کنفرانس خارجی، بهم یه دونه گواهی دادن. حالا از کجا چک میکنن که هر سه تا چاپ شده؟ عنوان مقالتم روش نیست

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

درود
    شما حتما به نحوی در جریان پذیرش و چاپ مقاله قرار گرفته اید. احتمالا شما پس از پذیرش هر مقاله (اگر در یک کنفرانس چند مقاله پذیرش شده باشه برای هر کدام از مقالات ) یک invitation letter مثل چیزی که من پیوست کردم و یا حداقل یک ایمیل پذیرش دریافت کرده اید. برای مقالات چاپ شده در کنفرانس هم که خب پرینت مقاله در پروسدینگ کنفرانس رو ارسال کنید. ضمنا مقالات یرخی از کنفرانسهای معتبر قابل جستجو در اینترنت هستند.
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    ویرایش توسط shahrouz : November 17th, 2010 در ساعت 03:28 AM
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrouz نمایش پست ها
    درود
    شما حتما به نحوی در جریان پذیرش و چاپ مقاله قرار گرفته اید. احتمالا شما پس از پذیرش هر مقاله (اگر در یک کنفرانس چند مقاله پذیرش شده باشه برای هر کدام از مقالات ) یک invitation letter مثل چیزی که من پیوست کردم و یا حداقل یک ایمیل پذیرش دریافت کرده اید. برای مقالات چاپ شده در کنفرانس هم که خب پرینت مقاله در پروسدینگ کنفرانس رو ارسال کنید. ضمنا مقالات یرخی از کنفرانسهای معتبر قابل جستجو در اینترنت هستند.
    ممنون
    الان سه هفته است که از برگزراری کنفرانس تو پاریس میگذره. من نتونستم برم. چند بار هم میل زدم ولی هنوز خبری از پروسیدینگ نیست. دوستان مطلع هستند کی میدن پروسیدینگ رو و کلا روند گرفتنش چجوریه؟

Junior Member falakat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Edith Cowan University, Master of Business by Research

سلام
    یه مقاله فرستادم به به کنفرانس خارجی که abstract سه صفحه ای اون تایید شد برای اورال و توی یک ایمیل که از مدیر دبیرخانه اومد واسم تاریخ present رو نوشتن و خواستن تا یک ماهه بعد full paper رو بفرستم وقتی فرستادم دوباره نامه اومد که reformat بشه با توجه به فرمت مقالات کنفرانس بعد من زیاد متوجه نشدم چون به نظرم زیاد فرق نداشت فرمت مقالم با فرمت کنفرانس حالا میخوام بدونم مقالم تاییده ؟؟؟ خیالم راحت باشه ؟ و اینکه استادم قرار شده برند برای منم که رجیستر نکردم مدرک یا گواهی میدن؟؟ یا همون ایمیل اول دبیرخونه واسه من میتونه رزومه باشه؟؟؟؟ و اینکه این کنفران دوماهه دیگس تا اون موقع ویزا میاد از کانادا ؟ ببخشید یه عالمه سوال که خیلیم موضوعاتشون یکی نبود رو باهم پرسیدم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط falakat نمایش پست ها
    سلام
    یه مقاله فرستادم به به کنفرانس خارجی که abstract سه صفحه ای اون تایید شد برای اورال و توی یک ایمیل که از مدیر دبیرخانه اومد واسم تاریخ present رو نوشتن و خواستن تا یک ماهه بعد full paper رو بفرستم وقتی فرستادم دوباره نامه اومد که reformat بشه با توجه به فرمت مقالات کنفرانس بعد من زیاد متوجه نشدم چون به نظرم زیاد فرق نداشت فرمت مقالم با فرمت کنفرانس حالا میخوام بدونم مقالم تاییده ؟؟؟ خیالم راحت باشه ؟ و اینکه استادم قرار شده برند برای منم که رجیستر نکردم مدرک یا گواهی میدن؟؟ یا همون ایمیل اول دبیرخونه واسه من میتونه رزومه باشه؟؟؟؟ و اینکه این کنفران دوماهه دیگس تا اون موقع ویزا میاد از کانادا ؟ ببخشید یه عالمه سوال که خیلیم موضوعاتشون یکی نبود رو باهم پرسیدم
    مدرک یا گواهی برای چاپ مقاله وجود نداره. تنها مدرک proceeding کنفرانسه که مقاله شما در آن چاپ شده و همین کفایت میکنه. اگر کنفرانس preliminary program رو روی سایتش منتشر کرده میتونید چک کنید تا ببینید مقاله شما توی لیست هست یا نه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)