صفحه 11 از 26 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 254

موضوع: آیا مقاله پذیرفته شده، در صورت عدم شرکت در کنفرانس چاپ خواهد شد؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

پیش فرض پاسخ : آیا مقاله پذیرفته شده، در صورت عدم شرکت در کنفرانس چاپ خواهد شد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط falakat نمایش پست ها
    سلام
    یه مقاله فرستادم به به کنفرانس خارجی که abstract سه صفحه ای اون تایید شد برای اورال و توی یک ایمیل که از مدیر دبیرخانه اومد واسم تاریخ present رو نوشتن و خواستن تا یک ماهه بعد full paper رو بفرستم وقتی فرستادم دوباره نامه اومد که reformat بشه با توجه به فرمت مقالات کنفرانس بعد من زیاد متوجه نشدم چون به نظرم زیاد فرق نداشت فرمت مقالم با فرمت کنفرانس حالا میخوام بدونم مقالم تاییده ؟؟؟ خیالم راحت باشه ؟ و اینکه استادم قرار شده برند برای منم که رجیستر نکردم مدرک یا گواهی میدن؟؟ یا همون ایمیل اول دبیرخونه واسه من میتونه رزومه باشه؟؟؟؟ و اینکه این کنفران دوماهه دیگس تا اون موقع ویزا میاد از کانادا ؟ ببخشید یه عالمه سوال که خیلیم موضوعاتشون یکی نبود رو باهم پرسیدم
    اگه واقعا بری شرکت کنی و مقاله کاملت تو سایتشون قرار بگیره طوری که ایندکس بشه حله...بزن تو رزومه

Junior Member

سلام دوستان
    مقاله من در یک کنفرانس اروپایی اکسپت شده و در فرم رجیستر گفتن که مقاله حتما باید ارایه بشه، گفتن که مقالات اکسپت شده در پروسیدینگ قرار می گیرن و اگه ارایه بشن در سایت IEEE قرار می گیرن و پروسیدینگ رو برای کسایی که ارایه ندادن نمی فرستن
    اما من نمی تونم تو کنفرانس شرکت کنم، من یه مقاله جامع تر به یه کنفرانس دیگه فرستادم که مقاله اول رو هم در بر می گیره یعنی بیسش مقاله اولیه و رجیستر هم کردم و بعد از چاپ اون مقاله دیگه نمی تونم مقاله اوم رو جایی بفرستم به خاطر همین نمی خوام کنفرانس اروپایی رو از دست بدم.
    حالا موندم چه بهانه ای بیارم که شاید قبول کنن که تو کنفرانس شرکت نکنم
    ممنون می شم اگه راهنماییم کنین

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr11 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    مقاله من در یک کنفرانس اروپایی اکسپت شده و در فرم رجیستر گفتن که مقاله حتما باید ارایه بشه، گفتن که مقالات اکسپت شده در پروسیدینگ قرار می گیرن و اگه ارایه بشن در سایت IEEE قرار می گیرن و پروسیدینگ رو برای کسایی که ارایه ندادن نمی فرستن
    اما من نمی تونم تو کنفرانس شرکت کنم، من یه مقاله جامع تر به یه کنفرانس دیگه فرستادم که مقاله اول رو هم در بر می گیره یعنی بیسش مقاله اولیه و رجیستر هم کردم و بعد از چاپ اون مقاله دیگه نمی تونم مقاله اوم رو جایی بفرستم به خاطر همین نمی خوام کنفرانس اروپایی رو از دست بدم.
    حالا موندم چه بهانه ای بیارم که شاید قبول کنن که تو کنفرانس شرکت نکنم
    ممنون می شم اگه راهنماییم کنین
    فکر میکنم در هر حال رجیستریشن فی رو احتمالا باید بدید تا مقاله رو در پروسیدینگ چاپ کنند. بعد یک روز قبل از کنفرانس به session chair مربوطه ایمیل بزنید و بگید ویزا نتونستید بگیرید و نمیتونید بیائید. اینطوری هم مقاله تون توی پروسیدینگ چاپ شده و هم session chair شاکی نمیشه که چرا شما نیومدید.

Junior Member

سلام
    فی رو که حتما باید بدم، اما تو سایت کنفرانس گفتن اگه مقاله بصورت حضوری ارائه نشه تو سایت IEEE قرار نمی گیره، خوب اینطوری چه فایده ای داره حتی اگه مقاله تو پروسیدینگ باشه. پروسیدینگ رو که برام نمی فرستن. تازه اینطوری بعدا ایراد نمی گیرن که کنفرانس IEEE بوده پس چرا مقاله تو سایتش نیست؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

سلام
    فی رو که حتما باید بدم، اما تو سایت کنفرانس گفتن اگه مقاله بصورت حضوری ارائه نشه تو سایت IEEE قرار نمی گیره، خوب اینطوری چه فایده ای داره حتی اگه مقاله تو پروسیدینگ باشه. پروسیدینگ رو که برام نمی فرستن. تازه اینطوری بعدا ایراد نمی گیرن که کنفرانس IEEE بوده پس چرا مقاله تو سایتش نیست؟
    منم با ghlobe موافقم. اگه پول رو بدی مشکل حل میشه و بعد باید پیگیری و بگی حتما پول رو دادی و تمایل داشتی که حضور پیدا کنی اما نتونستی و ویزا ندادن. اما یه نکته ای هم هست. یک درصد ممکنه که اینجوری نباشه. صریحا بهشون ایمیل بزن و بگو اگه پول رو بدم و نتونستم بیام اون وقت چاپ میشه یا نه.

ApplyAbroad Guru

سلام
    نه وقتی پروسیدینگ رو چاپ کردند که دیگه مقاله تون رو در نمیارند بیرون! شما هم که تقصیری ندارید خوب ویزا نداده اند. شما هم لازم نیست ایمیلتان را به دبیرخانه کنفرانس بزنید. دو روز مانده به کنفرانس اسم session chair ای را که مقاله تون در اون session ارائه میشه پیدا کنید و بهش شخصا ایمیل بزنید و بگید نتونستید ویزا بگیرید. حتی میتونید ازش بپرسید آیا خودش میتونه مقاله شما رو ارائه کنه؟ مسئولین کنفرانس و پروسیدینگ اصلا خبردار نمیشوند که شما شرکت نکردید.

Junior Member

سلام دوستان....
    من مقاله ام تو یک کنفرانس اروپایی (اسکاتلند) پذیرش شده ولی پوستری. حالا چندتا سوال در موردش دارم:
    1- آیا برای ارائه این مقاله ارزش داره تا اونجا برم؟!!! (هزینه ای که باید بکنم در مقابل مزایای رفتن)
    2- من نمیتونم هزینه ثبت نام رو بپردازم چون الان فارغ التحصیل شدم و هزینه غیر دانشجوییش خیلی بالاس..... (من قبل از فارع التحصیلی این مقاله رو فستادم)
    به همین دلیل باهاشون تماس گرفتم و گفتم بدلیل تحریم نمیتونم برانتون پول رو واریز کنم (تا حد زیادی حقیقت رو گفتم) و خواستم که تو روز ارائه پرداخت کنم....
    حالا نمیخوام برم واسه ارائه ....
    بنظرتون منی که میخوام واسه ادامه تحصیل برم خارج از ایران برام بد میشه یا نه؟!!!!

ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط msc87 نمایش پست ها
    سلام دوستان....
    من مقاله ام تو یک کنفرانس اروپایی (اسکاتلند) پذیرش شده ولی پوستری. حالا چندتا سوال در موردش دارم:
    1- آیا برای ارائه این مقاله ارزش داره تا اونجا برم؟!!! (هزینه ای که باید بکنم در مقابل مزایای رفتن)
    2- من نمیتونم هزینه ثبت نام رو بپردازم چون الان فارغ التحصیل شدم و هزینه غیر دانشجوییش خیلی بالاس..... (من قبل از فارع التحصیلی این مقاله رو فستادم)
    به همین دلیل باهاشون تماس گرفتم و گفتم بدلیل تحریم نمیتونم برانتون پول رو واریز کنم (تا حد زیادی حقیقت رو گفتم) و خواستم که تو روز ارائه پرداخت کنم....
    حالا نمیخوام برم واسه ارائه ....
    بنظرتون منی که میخوام واسه ادامه تحصیل برم خارج از ایران برام بد میشه یا نه؟!!!!

ممنون
    پوسترها ارزش مقاله رو ندارند چون عموما توی پروسیدینگ چاپ نمیشوند. اول چک کنید ببینید اصلا پوستر شما چاپ و ایندکس خواهد شد یا نه.

Junior Member

همین الان خلاصه مقاله توسایت کنفرانس قرار داره و باید الان براشون فایل پوستر روبفرستم..... کنفرانسشم خیلی معتبره....
    حالا از بحث رفتنش بگذریم (چون فرصت گرفتن ویزا ندارم)... اگه پول ریجستر کردن رو با این ترفند ندم بعدا برام دردسر نمیشه.....؟

Member Apolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    physics faculty, СПбГУ

اين كه يك مقاله يهو سر از اين سايت درآره خوبه يا بد؟ adsabs.harvard.edu

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)