صفحه 14 از 26 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 254

موضوع: آیا مقاله پذیرفته شده، در صورت عدم شرکت در کنفرانس چاپ خواهد شد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نكات مربوط به اسامي در مقاله

سلام من یه کنفرانس خارجی شرکت کردم که نمی خوام برم حلا به نظرتون چی به برگزار کننده ها بگم؟ اینکه ویزا حاضر نیست و اینا.ممکنه یه متنی چیزی به من بگید که بفرستم براشون.

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : نكات مربوط به اسامي در مقاله

نقل قول نوشته اصلی توسط root88 نمایش پست ها
    سلام من یه کنفرانس خارجی شرکت کردم که نمی خوام برم حلا به نظرتون چی به برگزار کننده ها بگم؟ اینکه ویزا حاضر نیست و اینا.ممکنه یه متنی چیزی به من بگید که بفرستم براشون.
    سلام دوست عزیز

این پست یکی از دوستان هست، شاید برای شما هم مفید باشه.

موفق باشید.
    لطفا پست نامرتبط و خلاف مقررات را گزارش فرمایید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش در مورد اعتبار ژورنالها و کنفرانس ها

سلام من می خواهم به یک کنفراسIEEE مقاله بفرستم ولی نمی خواهم توی آن شرکت کنم میتونم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sallam نمایش پست ها
    سلام من می خواهم به یک کنفراسIEEE مقاله بفرستم ولی نمی خواهم توی آن شرکت کنم میتونم ؟
    بستگی به کنفرانست داره گه بگن باید شرکت کنی خوب راهی نداره! از خودشون بپرس

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط sallam نمایش پست ها
    فک کنم بشه ولی باید مواطب باشی ازت نخان که پرزنت کنی
    فقط باید بهشون بگی مقاله رو تو CD یا کتابچه کنفرانس چاپ کنن
    موفق باشین
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

Member marjan912 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Allameh Tabatabaei

پیش فرض پاسخ : آیا مقاله پذیرفته شده، در صورت عدم شرکت در کنفرانس چاپ خواهد شد؟

دوستان من دارم واسه یه کنفرانسی مقاله می فرستم و به ددلاین چیزی نمونده واسه همین فوریه سوالام. ممنون که جواب می دید:

1- دانشجوی دکتری هستم ولی به دلایلی نمی خوام بنویسم phd candidate می خوام بنویسم M. A.: در این صورت دانشجو حساب نمی شم ؟ چون در سال 2006 فارغ التحصیل شدم. اگر دانشجو به حساب نمی آیم، کارم جزء کدوم کتگوری دسته بندی میشه؟ student research یا full research paper? ( ضمنا این مقاله یه کار پژوهشیه که به صورت میدانی اجرا شده)
    2- اگه مقاله پذیرفته بشه و تو کنفرانس حضور پیدا نکنم ( هزینه اش خیلی زیاد است) انوقت به عنوان مقاله اکسپت شده نهایی اعلام میشه ؟ منظورم اینه که اصلا این مقاله به درد ذکر کردن در سی وی می خوره و امتیازی از نظر publication محسوب میشه؟

با سپاس

Senior Member krig1960 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan912 نمایش پست ها
    دوستان من دارم واسه یه کنفرانسی مقاله می فرستم و به ددلاین چیزی نمونده واسه همین فوریه سوالام. ممنون که جواب می دید:

1- دانشجوی دکتری هستم ولی به دلایلی نمی خوام بنویسم phd candidate می خوام بنویسم M. A.: در این صورت دانشجو حساب نمی شم ؟ چون در سال 2006 فارغ التحصیل شدم. اگر دانشجو به حساب نمی آیم، کارم جزء کدوم کتگوری دسته بندی میشه؟ student research یا full research paper? ( ضمنا این مقاله یه کار پژوهشیه که به صورت میدانی اجرا شده)
    2- اگه مقاله پذیرفته بشه و تو کنفرانس حضور پیدا نکنم ( هزینه اش خیلی زیاد است) انوقت به عنوان مقاله اکسپت شده نهایی اعلام میشه ؟ منظورم اینه که اصلا این مقاله به درد ذکر کردن در سی وی می خوره و امتیازی از نظر publication محسوب میشه؟

با سپاس
    سلام.
    1 - فکر می کنم این قضیه تا حدی بستگی به این دارد که مقاله را می خواهید تک نفره بدهید یا نام یک یا چند تن از اساتید دانشگاه را هم به عنوان نویسنده همکار ذکر کنید. چون این قضیه محتمل است که زمانی که مقاله ای در یک کنفرانس یا ژورنال برای چاپ پذیرفته می شود، دانشجو آن موقع فارغ التحصیل شده و می تواند از عباراتی مثل Msc Graduate یا Independent researcher و غیره در کنار اسم و مرتبه استاد استفاده کند. البته به نظر می رسد این قضیه بیشتر به هنگام پرداخت Registration fee اهمیت پیدا می کند که به طور معمول برای Student registration تخفیفی قائل می شوند و البته ممکن است مدرکی دال بر دانشجو بودن (مثل گواهی اشتغال به تحصیل ترجمه شده) هم بخواهند. به غیر از این حالت، در بقیه موارد عنوان مورد استفاده خیلی فرقی نمی کند. در هر صورت اگر مقاله تک نفره هست و نمی خواهید ذکر کنید که دانشجوی دکتری هستید، ظاهراً مقاله از نوع Full research paper محسوب می شود.
    2 - این قضیه را می توان از سایت کنفرانس چک کرد یا از خودشان از طریق ایمیل پرسید، ولی به طور معمول اکثر کنفرانس ها با دریافت هزینه ثبت نام، مقاله را در کتاب و سی دی پروسیدینگ چاپ می کنند و عدم ارائه مقاله به صورت حضوری باعث چاپ نشدن مقاله نمی شود (مگر این که این قضیه را موکداً ذکر کرده باشند). در مورد ارزش و امتیاز مقاله، هم این قضیه تا حد زیادی بستگی به میزان غنای علمی مقاله و اعتبار علمی کنفرانس دارد.
    موفق باشید.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

Member marjan912 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Allameh Tabatabaei

ممنون از جوابتون
    هزینه ثبت نام 430 یورو هستش!!!!!!!!!! غصم گرفت
    گفته تمامی مقالات پذیرفته شده در الزویر اندیکس می شن ( ساینس دیرکت، آی اس آی و.... ) و اگه بخوایم اونجا چاپشم کنن 20 یورو دیگه هزینه داره... اگه خلاصشو چاپ کنن 10 یورو... اگه گواهی می خواین .... یورو........ خلاصه همین جور ردیف کرده.

من تا حالا دنبال کنفرانس نبودم...... این قیمتها همیشه همینجوره؟ یه چیزی حدود یک میلیون و صد هزار تومن میشه!!!
    واسه منی که تا حالا هیچ مقاله ژورنالی نداشتم و واسه هر استادی هم ایمیل زدم گفته حداقل یکی دو تا مقاله خارجی داشته باش... موندم چیکار کنم... به نظرتون ارزششو داره در بهبود شرایط بنده؟ مقالات ژورنالی هم که صبر ایوب می خواد تا پذیرش شه اونم بعد یک سال آیا بشه یا نشه.....

سپاسگذارم از صبوری که واسه پاسخ دادن به سوال بنده به خرج می دید.

سلاميك چيزي رو كه بايد بهش دقت كنيد اينه كه قتي شما ميگيد مقالتون از نوع full research paper هست يعني بايد يه طرح تحقيقاتي و پژوهشي باشه كه معمولا اينگونه طرحها هميشه با حضور بيش از 2 تا استاد انجام ميشه !! و در جاهاي مختلف مقاله مثل متد و روشها و يا جمع آوري داده ها بايد ذكر كنيد كه مثلا اين طرح واسه فلان جا بوده و اونا هزينه هاي جانبي مطالعات و اجرا را متقبل شدند..... يا قسمت مقدمه بايد ذكر كنيد كه اين طرح واسه كجا و با چه هدفي اجرا شده... از نظر اونا ( نه ما ايرانيها) يك طرح تحقيقياتي معنايي اينچنيني داره... چون معمولا به يك دانشجوي تنها كه طرح پژوهشي نميدن! در مورد اينكه نمي خواهيد بگيد دانشجوي دكتري هستيد .. منظورتون اينه كه تو مقاله نمي خوايد بنويسيد كه بقيه مقالتون رو ديدن بفهمن يا اونا نبايد بفهمن... بنظر من شما بعنوان دانشجو ثبت نام كنيد تا حداقل تخفيفها شاملتون بشه .. ولي مي تونيد تو مقاله عنوان خودتون رو researcher ذكر كنيد .. اينجوري بهترم هست . من قبلا اينكار رو كردم مشكلي نداره
    دوستان من دارم واسه یه کنفرانسی مقاله می فرستم و به ددلاین چیزی نمونده واسه همین فوریه سوالام. ممنون که جواب می دید:1- دانشجوی دکتری هستم ولی به دلایلی نمی خوام بنویسم phd candidate می خوام بنویسم M. A.: در این صورت دانشجو حساب نمی شم ؟ چون در سال 2006 فارغ التحصیل شدم. اگر دانشجو به حساب نمی آیم، کارم جزء کدوم کتگوری دسته بندی میشه؟ student research یا full research paper? ( ضمنا این مقاله یه کار پژوهشیه که به صورت میدانی اجرا شده)2- اگه مقاله پذیرفته بشه و تو کنفرانس حضور پیدا نکنم ( هزینه اش خیلی زیاد است) انوقت به عنوان مقاله اکسپت شده نهایی اعلام میشه ؟ منظورم اینه که اصلا این مقاله به درد ذکر کردن در سی وی می خوره و امتیازی از نظر publication محسوب میشه؟با سپاس

Senior Member krig1960 آواتار ها

ممنون از جوابتون
    هزینه ثبت نام 430 یورو هستش!!!!!!!!!! غصم گرفت
    گفته تمامی مقالات پذیرفته شده در الزویر اندیکس می شن ( ساینس دیرکت، آی اس آی و.... ) و اگه بخوایم اونجا چاپشم کنن 20 یورو دیگه هزینه داره... اگه خلاصشو چاپ کنن 10 یورو... اگه گواهی می خواین .... یورو........ خلاصه همین جور ردیف کرده.

من تا حالا دنبال کنفرانس نبودم...... این قیمتها همیشه همینجوره؟ یه چیزی حدود یک میلیون و صد هزار تومن میشه!!!
    واسه منی که تا حالا هیچ مقاله ژورنالی نداشتم و واسه هر استادی هم ایمیل زدم گفته حداقل یکی دو تا مقاله خارجی داشته باش... موندم چیکار کنم... به نظرتون ارزششو داره در بهبود شرایط بنده؟ مقالات ژورنالی هم که صبر ایوب می خواد تا پذیرش شه اونم بعد یک سال آیا بشه یا نشه.....

سپاسگذارم از صبوری که واسه پاسخ دادن به سوال بنده به خرج می دید.
    سلام.
    هزینه ثبت نام در مقایسه با عرف موجود کمی بالاست که البته با توجه به مزایایی که از نظر Publication دارد به نظر طبیعی می رسد. اگر به دنبال گرفتن پذیرش از کشورهایی هستید که دوره دکترا در آنها Research based هست (مثل استرالیا، نیوزیلند و اکثر کشورهای اروپایی)، احتمالاً داشتن چنین مقالاتی ارزشمند خواهد بود چون هم از طریق اینترنت قابلیت Tracking دارند، هم در مقایسه با مقالات ژورنالی زمان پذیرش و چاپ کوتاه تری دارند و از نظر اعتبار هم تقریباً با مقالات ژورنالی برابری می کنند (به خصوص اگر مقالات به صورت Special issue در یکی از مجلات Elsevier چاپ بشوند)، اما اگر به طور خاص روی گرفتن پذیرش از آمریکا متمرکز هستید (که معدل، GRE و جلب موافقت استاد به طور نسبی عوامل مهمتری هستند)، قبل از ثبت نام حتماً خوب فکر کنید. به هر حال با توجه به این هزینه ای که دارند می گیرند احتمالاً بدون حضور در کنفرانس و صرفاً با پرداخت هزینه های مربوطه، مقاله پذیرش نهایی خواهد شد.
    موفق باشید.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)