صفحه 16 از 26 نخستنخست ... 678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 254

موضوع: آیا مقاله پذیرفته شده، در صورت عدم شرکت در کنفرانس چاپ خواهد شد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر- نرم افزار

پیش فرض پاسخ : آیا مقاله پذیرفته شده، در صورت عدم شرکت در کنفرانس چاپ خواهد شد؟

سلام دوستان
    سوالی دارم: اگر مقاله ای رو چند نفر نوشته باشن، معمولا اونی که باید مقاله رو ارائه بده کیه؟(نفر اول/ دوم/...)

Member marjan912 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Allameh Tabatabaei

نقل قول نوشته اصلی توسط Passenger1 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سوالی دارم: اگر مقاله ای رو چند نفر نوشته باشن، معمولا اونی که باید مقاله رو ارائه بده کیه؟(نفر اول/ دوم/...)
    اولویت با نفر اوله، ولی می تونید بین خودتون توافق کنید اگر نفر اول تمایلی به ارائه نداره.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ravak نمایش پست ها
    سلام بچه ها من یه مشکلی تو پرداخت پول کنفرانس واسم پیش اومده اینکه به خاطر تحریم ها و این چیزا من نتونستم پول رو تا ددلاین بریزم اونا هم گفته بودن اگه می خواهید توی پروسیدینگ چاپ شه باید تا تاریخی که دادن ثبت نام کامل شه یعنی پولو بریزیم. حالا می خوام بدونم
    1)اگه با تاخیر پولو بریزیم و با ایمیل توضیح بدیم چاپش نمیکنن؟
    2) اگه تو پروسیدینگ چاپ نشه و ما برای شرکت تو کنفرانس بریم یعنی گواهی شرکت بگیرم میتونم برای اپلای کردن این مقاله رو جزو مقالاتم بیارم؟
    1- قبل از ریختن پول حتما با مسئول مکاتبات کنفرانس هماهنگ کنید و بعد اقدام به واریز وجه کنید. امکانش هست چاپ کنند البته به زمان گذشته شده از ددلاین کنفرانس هم بستگی داره.
    2- من خودم چنین کاری رو کردم، مقالم تو یک کنفرانس اکسپت شد و من نتونستم پول رو انتقال بدم، توی پروسدینگ هم نرفت ولی من تو رزومه اکسپتش رو نوشتم.
    موفق باشید.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Passenger1 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    موقع سابمیت، مشخص میکنید کی باشه.

Banned

سلام

من و دوستام یک پروزه ای رو برای درسی انجام دادیم که میخایم برای یک کنفرانس داخلی بفرستیمش که استاد اون درس خودش جز کمیته علمی اون همایش هست. حتما باید به استاد بگیم قبلش ؟ ممکنه بفهمه ناراحت بشه؟ چون بهش دسترسی ندارم و تاریخ کنفرانس هم داره تموم میشه میتونم بدون اینکه بگم اسم استاد رو هم در مقاله بیارم؟
    کلا به نظرتون باید چیکار کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mousavi_66 نمایش پست ها
    سلام

من و دوستام یک پروزه ای رو برای درسی انجام دادیم که میخایم برای یک کنفرانس داخلی بفرستیمش که استاد اون درس خودش جز کمیته علمی اون همایش هست. حتما باید به استاد بگیم قبلش ؟ ممکنه بفهمه ناراحت بشه؟ چون بهش دسترسی ندارم و تاریخ کنفرانس هم داره تموم میشه میتونم بدون اینکه بگم اسم استاد رو هم در مقاله بیارم؟
    سلام
    به نظرم بهتره اسم ایشون رو هم بیاری تو مقاله تون حالا این که چندم باشه دیگه برمیگرده به خود شما و توافتون با ایشون واین که ایشون جزو کمیته هستن تاثیر زیادی رو پذیرش مقاله خواهد داشت. بحث ناراحت شدن هم بستگی به شخصیت خود ایشون داره به نظر من.اما حتما با ایشون هماهنگ کن بعدش اسمش رو بیار این نظر منه. چون ممکنه تو کمیته بررسی (که معمولا همه همدیگه رو میشناسن.) حین بررسی مثلا یه جایی ایرادی تو مقاله باشه که برای ایشون بد تموم شه به خصوص اگه فرد معروفی باشن.بنابراین باهشون هماهنگ کن و بعدش اسمش رو بیار.بازم می گم این نظر منه.
    موفق و پیروز باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    1- قبل از ریختن پول حتما با مسئول مکاتبات کنفرانس هماهنگ کنید و بعد اقدام به واریز وجه کنید. امکانش هست چاپ کنند البته به زمان گذشته شده از ددلاین کنفرانس هم بستگی داره.
    2- من خودم چنین کاری رو کردم، مقالم تو یک کنفرانس اکسپت شد و من نتونستم پول رو انتقال بدم، توی پروسدینگ هم نرفت ولی من تو رزومه اکسپتش رو نوشتم.
    موفق باشید.
    سلام بر دوست عزیز
    من تجربه خودم رو براتون می گم. قبل ددلاین من باهاشون مکاتبه کردم و توضیح دادم که امکان جابجایی پول و این حرفا وجود نداره برای من و شرایطش برام خیلی سخته و ازشون خواهش کردم که من هنگامی که به اون جا مراجعه کنم پولو پرداخت کنم. که ایشون در جواب گفت که به شرایط شما واقف هستیم و مشکلی برای شما وجود نداره که اون موقع پرداخت کنین. حتی چون تو یه ژرنال هم قرار بود که چاپ کنن الان تو مرحله آماده سازی است. معمولا افراد برگزارگننده کنفرانس به این موضوعات واقف هستن.من پیشنهادم اینه که حتما مکاتبه کنین و شرایط رو شرح بدین مشکل خاصی نباشه.
    موفق و پیروز باشی

Junior Member mohamad_Ai آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UKM - Information Technology - Artificial Intelligence

نقل قول نوشته اصلی توسط mousavi_66 نمایش پست ها
    سلام

در مورد کنفرانس های داخلی یه چیزی رو بگم که شاید بد نباشه . اگه شما قصد خروج از کشور و ادامه تحصیل یا کار در کشور دیگه ای رو ندارین ، کنفرانس های داخلی خوب هستن . چون اصولا داوری سختی صورت نمی گیره و راحت می شه چاپ کرد توش . اما استادم ، اون موقع ها که شروع به کار کرده بودیم ، یه توصیه کرد که فقط برای کنفرانس های بین المللی انرژی بزارین . چون ما قصد ادامه تحصیل در خارج از ایران رو داشتیم . کنفرانس های ملی اصلا هیچ ارزشی ندارن . در کل تو رزومه تون ، نادیده گرفته می شن

Junior Member

سلام به همه
    کسی چیزی در مورد اعتبار کنفرانس هایwaset میدونه ؟مقاله ی من پذیرفته شده می ارزه برم یا نه ؟ تو ایتالیا است

با درود
    من میخوام در یه workshop کشور آلمان شرکت کنم تو وب سایتش فقط نوشته اگه میخواید شرکت کنید و short talk داشته باشید به استاد ایمیل بزنید. میشه کمک کنید که متن ایمیلمو چه جوری بنویسم خوبه. چون میخوام مقاله هم بدم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)