صفحه 17 از 26 نخستنخست ... 7891011121314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 254

موضوع: آیا مقاله پذیرفته شده، در صورت عدم شرکت در کنفرانس چاپ خواهد شد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش در مورد اعتبار ژورنالها و کنفرانس ها

دوستان چند تا سوال کلی در مورد کنفرانس ها داشتم. به طور کلی امکان این هست که مقاله شما در یک کنفرانس معتبر پذیرفته و چاپ شود بدون این که در کنفرانس حضور یابید؟ ممکنه کنفرانس معتبری باشه که هزینه ریجستری کنفرانس برای نویسندگان مقاله نداشته باشه؟ جواب این سوال ها رو چطوری میشه در مورد یک کنفرانس خاص پیدا کرد؟

Member marjan912 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Allameh Tabatabaei

پیش فرض پاسخ : پرسش در مورد اعتبار ژورنالها و کنفرانس ها

نقل قول نوشته اصلی توسط cuntiner نمایش پست ها
    دوستان چند تا سوال کلی در مورد کنفرانس ها داشتم. به طور کلی امکان این هست که مقاله شما در یک کنفرانس معتبر پذیرفته و چاپ شود بدون این که در کنفرانس حضور یابید؟ ممکنه کنفرانس معتبری باشه که هزینه ریجستری کنفرانس برای نویسندگان مقاله نداشته باشه؟ جواب این سوال ها رو چطوری میشه در مورد یک کنفرانس خاص پیدا کرد؟
    سوال
    1: یله امکانش هست. بستگی به کنفرانس داره. قبل از شرکت در کنفرانس با مسئول کنفرانس مکاتبه کنید و گرفتن ویزا رو بهونه کنید و بگید ممکنه نتونید برید و تکلیف چیه. اکثرا می پذیرن که کسی رو خودشون تعیین می کنن براوتون ارائه بده ( خودشون کسی رو از کارمندای خودشون تعیین می کنن) و اگرم نپذیرن همون اول تکلیفتونو مشخص می کنن
    2. همه کنفرانس ها هزینه ریجستری دارن مگه دیگه خیلی در پیت باشن که اصلا وقتتونو تلف این کنفرانس ها نکنید
    3. به وب سایت کنفرانس مورد نظر برید و در بخش important dates تاریخ پذیرش چکیده و اصل مقاله رو ببینید و این که تا کی فرصت ریجستری دارید. در بخش registration هم که هزینه ها به تفکیک شرایط هست

موفق باشید

پیش فرض پاسخ : آیا مقاله پذیرفته شده، در صورت عدم شرکت در کنفرانس چاپ خواهد شد؟

سلام. سوال من شاید خیلی به تاپیک ربطی نداشته باشه اما هیچ جای دیگه ای واسه مطرح کردنش پیدا نکردم
    من چکیده مقاله ام رو واسه یه کنفرانس تو امریکا فرستادم الان اکسپتش اومده با توجه به اینکه 600 دلار برای رجیستر کردنش باید بپردازم چقد به صلاح هست که این کارو بکنم؟با توجه به اینکه خودمم نمیتونم برم؟ میتونم ایمیل بزنم که هزینه اش برام زیاده با توجه به شرایط اقتصادی ایران؟یا چی؟

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

سلام دوستان
    من هم سوالی مشابه دوست بالایی دارم :
    اگه مقاله یا چکیده مقاله در کنفرانسی اکسپت بشه ولی پول رجیستر کردن را نریزیم و در کنفرانس شرکت نکنیم ، آیا آن مقاله اندکس میشه !!؟
    بعدا قابل دسترسی و رفرنس دادن و یا حتی ذکر کردن در رزومه هست یا نه !؟
    خیلی ممنون
    .You can either have results or excuses; not both

Member marjan912 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Allameh Tabatabaei

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من هم سوالی مشابه دوست بالایی دارم :
    اگه مقاله یا چکیده مقاله در کنفرانسی اکسپت بشه ولی پول رجیستر کردن را نریزیم و در کنفرانس شرکت نکنیم ، آیا آن مقاله اندکس میشه !!؟
    بعدا قابل دسترسی و رفرنس دادن و یا حتی ذکر کردن در رزومه هست یا نه !؟
    خیلی ممنون

خیر
    تا ریجیستر نکنید، هیچ مقاله ای ایندیکس نمیشه.
    اگه می خواید ببینید ارزش شرکت کردن داره یا نه، اینجا لینک بزارید تا هم رشته ای های شما، شما را راهنمایی کنند. دوستان با تجربه ای اینجا حضور دارن که بارها خود بنده رو در این موضوع راهنمایی کردند.
    اگه پستای قبلی رو هم بخونید تا حدودی دستتون می یاد که اعتبار کنفرانس طبق چه مواردی محاسبه میشه: مواردی از قبل این که چندمین دوره کنفرانس در این زمینه رو داره برگزار می کنه؟ سخنرانان کلیدی چه افرادی هستند؟ از چه دانشگاههای اساتید و داوران هستند؟ مقاله را در چه پایگاههای علمی ای اندیکس خواهد کرد؟ و..... که الان تا همین حد حضور ذهن داشتم.

موفق باشید

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط morva_yal_asha نمایش پست ها
    سلام. سوال من شاید خیلی به تاپیک ربطی نداشته باشه اما هیچ جای دیگه ای واسه مطرح کردنش پیدا نکردم
    من چکیده مقاله ام رو واسه یه کنفرانس تو امریکا فرستادم الان اکسپتش اومده با توجه به اینکه 600 دلار برای رجیستر کردنش باید بپردازم چقد به صلاح هست که این کارو بکنم؟با توجه به اینکه خودمم نمیتونم برم؟ میتونم ایمیل بزنم که هزینه اش برام زیاده با توجه به شرایط اقتصادی ایران؟یا چی؟
    دوست من

به نظر من اگر نمی توانید شرکت کنید، صلاح نیست که هزینه ای بپردازید. می توانید مقاله تان را تکمیل کنید و برای یک ژورنال بفرستید. هم اعتبار بیشتری دارد و هم رایگان است.

در مورد ایمیل زدن، اینکار ضرری ندارد ولی معمولا جواب نمی دهد، می توانید امتحان کنید.

در جواب دوست بعدی، اندکس شدن و قابل استناد بورن مقاله تان بستگی به این دارد که مقاله در پروسدینگ قرار بگیرد یا خیر. معمولا اگر هزینه را پرداخت نکنید از پروسدینگ حذف خواهد شد، اما یکبار برای من پیش آمده بود که بدون پرداخت هزینه مقاله در پروسدینگ نهایی قرار گرفت، اتفاقا کنفرانس معتبری هم بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط halcyon نمایش پست ها
    دوست من

به نظر من اگر نمی توانید شرکت کنید، صلاح نیست که هزینه ای بپردازید. می توانید مقاله تان را تکمیل کنید و برای یک ژورنال بفرستید. هم اعتبار بیشتری دارد و هم رایگان است.

در مورد ایمیل زدن، اینکار ضرری ندارد ولی معمولا جواب نمی دهد، می توانید امتحان کنید.

در جواب دوست بعدی، اندکس شدن و قابل استناد بورن مقاله تان بستگی به این دارد که مقاله در پروسدینگ قرار بگیرد یا خیر. معمولا اگر هزینه را پرداخت نکنید از پروسدینگ حذف خواهد شد، اما یکبار برای من پیش آمده بود که بدون پرداخت هزینه مقاله در پروسدینگ نهایی قرار گرفت، اتفاقا کنفرانس معتبری هم بود.
    شما معمولا می تونین با پرداخت هزینه کنفرانس و با هماهنگ کردن با مسئولان او کنفرانس، بدون حضور مقالتون را چاپ کنین ( من خودم واسه کنفرانس IEEE) این کارو کردم. اما مثلا برای کنفرانس ASME قبول نکردن. اگر کنفرانستون اعتبارش بالاست حتما اینکارو کنین خرجش یه ایمیله!!

Red face پاسخ : آیا مقاله پذیرفته شده، در صورت عدم شرکت در کنفرانس چاپ خواهد شد؟

سلام دوستان
    من برای یک کنفرانس مقاله فرستادم برای پرزنت و همچنین پابلیش در جورنالشون اکسپت کردند
    4-5 May 2013 Key West, FL
    http://www.isisworld.org/WELCOME.php
    من هیچ رنکی از کنفرانس پیدا نکردم در ایرا اما کنفرانس 4 جورنال داره که مقاله من برای چاپ در یکیش پذیرفته شده اما این جورنالها ظاهرا جایی ایندکس نمیشه
    http://www.isisworld.org/JOURNALS.php
    باید تا فردا تصمیم بگیرم که شرکت کنم یا نه
    می شه راهنمایی کنید که شما جای من بودید چه می کردید
    در ضمن بگم که من قصد رفتن به کنفرانس را ندارم( چون امکان پرزنت از راه دور هست) فقط می خوام یک کار معتبر کرده باشم

سلام دوستان
    من یک مقاله در کنفرانس CSCE 2013 که مال انجمن مهندسین عمران کانادا هست دادم که اکسپت شده و الآن باید رجیستر کنم.
    آدرس سایتش هم http://www.csce2013.ca هست. باید حدود 650 دلار پرداخت کنم و برای Oral اکسپت شده.

به نظرتون ارزش و اعتبار لازم رو داره که این پول رو بدم ؟ آخه شاید امکان رفتن نداشته باشم و بیشتر میخوام مقاله چاپ بشه.

آیا ISI هست ؟

مرسی

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي عمران - ازاد اسلامي واحد تهران جنوب

نقل قول نوشته اصلی توسط mreza_1360 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک مقاله در کنفرانس CSCE 2013 که مال انجمن مهندسین عمران کانادا هست دادم که اکسپت شده و الآن باید رجیستر کنم.
    آدرس سایتش هم http://www.csce2013.ca هست. باید حدود 650 دلار پرداخت کنم و برای Oral اکسپت شده.

به نظرتون ارزش و اعتبار لازم رو داره که این پول رو بدم ؟ آخه شاید امکان رفتن نداشته باشم و بیشتر میخوام مقاله چاپ بشه.

آیا ISI هست ؟

مرسی

سلام.

بنظرم بعید میاد که چاپ مقالتون منوط به ارایه باشد ولی شما میتونید جهت اطمینان به دبیرخانه کنفرانس ایمیل بزنید . بپرسید که ایا attendance policy داره یا خیر؟

برای ثبت نام بستگی به بودجتون داره که ایا میرزه 650 دلار برای یک مقاله پرداخت کنید یا خیر؟ اگه مشکل مالی ندارید که میتونه مفید باشه.

به هیچ وجه ISI نیست. فقط مقالتون تو پروسدینگ این کنفرانس چاپ میشه.

موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)