صفحه 18 از 26 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 254

موضوع: آیا مقاله پذیرفته شده، در صورت عدم شرکت در کنفرانس چاپ خواهد شد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا مقاله پذیرفته شده، در صورت عدم شرکت در کنفرانس چاپ خواهد شد؟

با سلام خدمت دوستان
    کسی هست که در کنفرانس IAHR شرکت کرده باشه؟ من مقالم تو این کنفرانس به صورت پوستر پذیرفته شده ، فقط یه ایمیل زدن . گفتن که حتما باید یکی از نویسنده ها بیاد.منم نمی تونم برم ! امکانش هست من هزینه ثبت نام بدم و نرم؟دوستان کسی هست تو این کنفرانس ها تجربه ای داشته باشه . اینم لینکش http://www.iahr2013.org/index.htm

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط attar نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    کسی هست که در کنفرانس IAHR شرکت کرده باشه؟ من مقالم تو این کنفرانس به صورت پوستر پذیرفته شده ، فقط یه ایمیل زدن . گفتن که حتما باید یکی از نویسنده ها بیاد.منم نمی تونم برم ! امکانش هست من هزینه ثبت نام بدم و نرم؟دوستان کسی هست تو این کنفرانس ها تجربه ای داشته باشه . اینم لینکش http://www.iahr2013.org/index.htm
    دوست من

راجع به این کنفرانس بخصوص اطلاعی ندارم ولی به طور کلی هدف دریافت پول هست و پس از دریافت نام شما در پروسدینگ قرار خواهد گرفت.

Junior Member

با سلام
    من با یه دوستم دو تا مقاله دادیم برای یه کنفرانس تو ترکیه اینم لینکش
    http://ace-scoop.org/payment.html
    میخواستم اعتبارش رو بسنجم و یه سوال دیگه اینکه دوست من میخواد بره و دوتاش رو پرزنت کنه من که اسم اول مقاله هستم اگه نرم سرم بی کلاه میمونه یا نه؟؟
    اگه میشه زود جواب بدین ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanware نمایش پست ها
    با سلام
    من با یه دوستم دو تا مقاله دادیم برای یه کنفرانس تو ترکیه اینم لینکش
    http://ace-scoop.org/payment.html
    میخواستم اعتبارش رو بسنجم و یه سوال دیگه اینکه دوست من میخواد بره و دوتاش رو پرزنت کنه من که اسم اول مقاله هستم اگه نرم سرم بی کلاه میمونه یا نه؟؟
    اگه میشه زود جواب بدین ممنون
    اعتبارش رونمیدونم ولی هیچ مشکلی نیست که کسی بجای شما مقاله رو ارائه کنه. البته یک مسافرت خارج و شانس تماس رو در رو با استادهای خارجی را از دست میدید.

Junior Member

بعد ببخشید یه سوال دیگه
    حالا که من نمیرم این کنفرانس بعد اگه بخوام برای یه موسسه ای یا دانشگاهی برای گواهی اکسپت مقالم ببرم چی رو باید ببرم؟؟؟

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : آیا مقاله پذیرفته شده، در صورت عدم شرکت در کنفرانس چاپ خواهد شد؟

بعد ببخشید یه سوال دیگه
    حالا که من نمیرم این کنفرانس بعد اگه بخوام برای یه موسسه ای یا دانشگاهی برای گواهی اکسپت مقالم ببرم چی رو باید ببرم؟؟؟
    دوست خوب معمولا کنفرانسها به شما نامه پذیرش رسمی با مهر و امضا بصورت اسکن شده می دهند این فایل را ببین:

یاد اوری می شود من مشخصات و امضا ها را پاک کردم
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    • نوع فایل: pdf aaaaa.pdf (65.9 کیلوبایت, 99 views)
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

بعد ببخشید یه سوال دیگه
    سلام
    هر كنفرانس يك كتابچه يا اصطلاحا پروسيدينگ داره كه به افراد شركت كننده ميده. اين كتابچه بعضا بصورت hard copy يا بصورت الكترونيكي در اختيار نويسندگاه قرار ميگيره. مضاف بر اينكه معمولا كنفرانس هاي معتبر اين فايل را كه حداقل شامل عنوان و اسامي نويسندگان مقاله هست رو در وبسايت خودشون قرار ميدن. با يك سرچ در گوگل مشخص ميشه كه شما در آن كنفرانس مقاله داديد.
    اگر فرض محال؛ شما نه كتابچه داشتيد، نه فايل آن را، نه كنفرانس همچين چيزي را در سايتش گذاشته باشه، شما ميتونيد به شخصي كه ميخواهيد اثبات كنيد مقاله داشته ايد ايميل دانشكده/دانشگاه محل برگذاري كنفرانس، يا اصلا ايميل گردانندگان كنفرانس را بدهيد تا از آنها استعلام شود. البته كار به اين جاها كشيده نميشود و شما مشكلي نخواهد داشت
    شاد باشيد
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط attar نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    سلام
    اينكه امكان حضور در كنفرانس را نداريد را به كنفرانس اطلاع دهيد ببينيد در نبود شما مقاله در پرسيدينگ آورده ميشه يا نه
    بعضي از كنفراس هاي معتبر بشدت سخت ميگيرن و هدفشان اصلا پولي نيست و چاپ مقاله را منوط به شركت نويسنده دركنفرانس ميكنند.
    برخي ديگر فقط دنبال پولن و براشون مهم نيست حضور شما
    شاد باشيد
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Member eden آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD , EE

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست خوب معمولا کنفرانسها به شما نامه پذیرش رسمی با مهر و امضا بصورت اسکن شده می دهند این فایل را ببین:

یاد اوری می شود من مشخصات و امضا ها را پاک کردم
    این مدرکو بعد رجیستر میدن؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط eden نمایش پست ها
    این مدرکو بعد رجیستر میدن؟
    دوست خوب موقع پذیرش دادن به ما چون دانشگاه گفت اگر میخواین برین از ما هزینه بگیرین پذیرش رسمی بیارین! که من این را گرفتم و گفتن به دانشجو نمی دهند و استادم هم گفت به من چون 300 دلار می دهند و هزینه کلا رفت و برگشت 2500 یورو میشه نمی رم! و سوخت شد!
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)