صفحه 2 از 26 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 254

موضوع: آیا مقاله پذیرفته شده، در صورت عدم شرکت در کنفرانس چاپ خواهد شد؟

پیش فرض پاسخ : سؤال درباره مقاله خارجی

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamgoli
    نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinn
    نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinn
    نقل قول نوشته اصلی توسط aaraam
    یکی از کارهایی که میتونید بکنید اینه که اسم خواهر یا برادر یا هر کدوم از اقوامتون که در اون کشور هستند و مدنظرتونند رو به نویسندگان اضافه کنید
    سلام
    استادمون کله مون رو میکنه که ;D ... ولیکن من شنیدم حتی در صورت موافقت استاد اضافه کردن نام شخص دیگری بعدا به اسامی وجهه خوبی نداره انگار.
    جدا از این موضوع .. اگه یکی اونجا یه سوالی کنه که طرف نتونه جواب بده چی می شه اون وقت ؟؟؟
    اصلآ چطوری می شه اونا رو متقاعد کرد که یکی رو اضافه کنن به اسامی !
    اضافه کردن نام که کار جالب و آکادمیکی نیست ولیکن خوب وقتی که آدم حساب میکنه که کشورهای ارو‍ایی ممکنه ویزا ندن و کنفرانس هم معتبر باشه میتونه به کسی آموزش بده که مقاله رو اونجا برزنت کنن!. مشکلات ویزا انسان رو به این تفکرات غیر آکادمیک میندازه دوستان !
    به نظر من دلیل اینکه بهم ویزا ندادن و نمی تونم بیام برای اونا قابل قبول تر باشه تا اینکه یادم رفت اسم فلانی رو بنویسم ;D ..
    نه. اصلا اسم کس دیگری رو اضافه کردن رو من خودم هم قبول ندارم. منظور این هست که «بدون اینکه اسمش باشه بره برزنت کنه مقاله رو». آخه ویزا هم ندن برای برخی کنفرانسها مهم نیست چاب نمیکنند هیچ جا اگر کسی نباشه. ویزا هم اقدام کنیم باز مهر درخواست ویزا باشه خود ویزا نباشه در دنیا کم کم Wanted میشویم
    مسلما فرد غیر آکادمیک نمی توونه براتون present کنه! ولی من یکی از دوستانم که نه خودش و نه استادش هیچ کدوم در تاریخ مقرر نمی تونستن برن برای present، از یکی از دوستان هم رشته اش که در همون تاریخ برای همون کنفرانس present داشت، درخواست کرد که براش present کنه و اسم این فرد رو هم به اسم نویسندگان اضافه کرد.
    دلیلی رو هم که آورد همین بود که نویسنده های فعلی نمی توونن در اون تاریخ بیان کنفرانس و اونا هم پذیرفتن.

پیش فرض پاسخ : سؤال درباره مقاله خارجی

1) You need register in the conference. Normaly it's enough to get your paper published. (They print the proceeding of the conference before conference itself, so they won't know if you are comming or not!!!!!!)z)

2) I've seen people have presented other peoples papers without any problem...z I think it is way better than that you don't show up.....z
    Read, Think, then Talk....z

پیش فرض آیا مقاله پذیرفته شده، در صورت عدم شرکت در کنفرانس چاپ خواهد شد؟

دوستان

اخیرا تمام کنفرانس های معتبر انتشار مقاله در مجموعه مقالات کنفرانس رو مشروط به حضور یکی از نویسندگان و ارایه آن کرده اند
    بسیاری از کنفرانس ها از جمله کنفرانس های IEEE صریحا نوشتند که حتی اگر در کنفرانس ثبت نام هم بکنید، اگر نیایید مقاله رو حذف می کنیم.
    البته من پارسال فرانسه بهم ویزا نداد که برم مقاله رو ارایه کنم ولی کنفرانس مقاله منو چاپ کرد

حالا سوالم اینه که آیا کس دیگه ای هم تجربه مشابهی داشته که بدون حضورش علیرقم سیاست کنفرانس، مقالش چاپ شده باشه؟
    در اینصورت با خیال راحت بی خیال رفتن و کلی هزینه هاش بشیم 8)

از دوستان اگه کسی تجربه ای با کنفرانسهای IEEE Control System Society داره لطفا منو راهنمایی کنه

درود

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا مقاله پذیرفته شده، در صورت عدم شرکت در کنفرانس چاپ خواهد شد؟

براي چاپ مقاله در Proceeding كنفرانس كافيه در كنفرانس ثبت نام كنين و پولش رو پرداخت كنين. ثبت‌نام شما به منزله شركت هست و چون اون مجموعه مقالات قبل از كنفرانس چاپ ميشه اونا نمي‌دونن كه شما در كنفرانس حضور پيدا نمي‌كنين. كلا كنفرانس‌ها يه راه براي پول درآوردن برگزاركننده‌هاست وگرنه اونا به خوبي مي‌دونن خيلي ها امكان حضور پيدا نمي‌كنن. من شخصا حتي اين تجربه رو داشتم كه ثبت‌نام هم نكردم و مقاله‌م چاپ شده (IEEE computer society) كه فكر مي كنم دليلش حواس‌پرتي اونا بوده!

نقل قول نوشته اصلی توسط matin56
    براي چاپ مقاله در Proceeding كنفرانس كافيه در كنفرانس ثبت نام كنين و پولش رو پرداخت كنين. ثبت‌نام شما به منزله شركت هست و چون اون مجموعه مقالات قبل از كنفرانس چاپ ميشه اونا نمي‌دونن كه شما در كنفرانس حضور پيدا نمي‌كنين. كلا كنفرانس‌ها يه راه براي پول درآوردن برگزاركننده‌هاست وگرنه اونا به خوبي مي‌دونن خيلي ها امكان حضور پيدا نمي‌كنن. من شخصا حتي اين تجربه رو داشتم كه ثبت‌نام هم نكردم و مقاله‌م چاپ شده (IEEE computer society) كه فكر مي كنم دليلش حواس‌پرتي اونا بوده!
    دوست عزیز از جوابتون ممنون
    دوستان دیگه هم اگه تجربشون رو در وضعیت مشابه بگن کمک مهمی به کسانی که چنین مشکلی دارند میشه

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

وقتی از شما FEE بگیرند و شما کل مقاله را بفرستید مقاله شما در مجموعه مقالات اون کنفرانس چاپ می شه.
    What Goes Around...Comes Around

Senior Member

سلام منم دو تا مقاله تو IEEE داشتم که با همون پرداخت هزینه کامل مقاله چاپ شدن ... کنفرانسا ازین نگرانن که برای شما وقت ارائه بزارن و شما نباشین که ارائه کنین و ناهماهنگی پیش بیاد ... با یه ایمیل ساده بعد پرداخت هرینه مقاله میشه بهشون گفت که ما نمیایم و برامون وقت ارائه هماهنگ نکنین ... همونطور که دوستان گفتن قبل کنفرانس مقاله ها چاپ میشه ... اگه دقت کنین روز کنفرانس یه CD یا DVD میدن که مجموعه مقالات توشه و ماله شما فارغ ازین که شرکت دارید یا نه توش موجوده ...

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط milad.ra
    سلام منم دو تا مقاله تو IEEE داشتم که با همون پرداخت هزینه کامل مقاله چاپ شدن ... کنفرانسا ازین نگرانن که برای شما وقت ارائه بزارن و شما نباشین که ارائه کنین و ناهماهنگی پیش بیاد ... با یه ایمیل ساده بعد پرداخت هرینه مقاله میشه بهشون گفت که ما نمیایم و برامون وقت ارائه هماهنگ نکنین ... همونطور که دوستان گفتن قبل کنفرانس مقاله ها چاپ میشه ... اگه دقت کنین روز کنفرانس یه CD یا DVD میدن که مجموعه مقالات توشه و ماله شما فارغ ازین که شرکت دارید یا نه توش موجوده ...
    سلام میلاد جان.

حالا سئوال اینکه میلاد جان اگر نرویم این سی دی راحاضرند برامون پست کنند یا دیگه مدرکی برای اثبات این مطلب نخواهیم داشت.

Member
    رشته و دانشگاه
    university of new brunswick

شما برای اثبات اینکه مقالتون چاپ شده که اون سی‌دی یا دود یا تخت کتاب که بتون میدن نفرستین همراه رزومه که، فقط مینویسید که فلان جا مقاله چاپ کردین خودشون چک می‌کنن یا اگه براشون موضوع ارزش علمی‌ مطرح باشه (استادا میخوان بیشتر) میگن خود مقالرو بفرستید که شما بازم نسخه خودتونو بفرستید مشکلی‌ به وجود نمیاد. این که دوستان میگن مقاله قبل برگزاری چاپ می‌شه درسته تو proceeding اما برای مهندسی‌ مکانیک ایران خودم دیدم که تو سی‌دی نوشته بخاطر عدم حضور در conf چاپ نشده، شایدم منظور fee بوده

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه

بله البته به من یک Acceptance ایمیل کردن که فکر کنم اون بعنوان مدرکی بشه نگه داشت.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)