صفحه 21 از 26 نخستنخست ... 11121314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 254

موضوع: آیا مقاله پذیرفته شده، در صورت عدم شرکت در کنفرانس چاپ خواهد شد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا مقاله پذیرفته شده، در صورت عدم شرکت در کنفرانس چاپ خواهد شد؟

سلام دوستان. من توی این کنفرانس شرکت کردم:

http://sdiwc.net/conferences/icctim2015/

اما نمیتونم برم واسه ارائه، از طرفی حتما میخوام که توی IEEE مقالم ایندکس بشه. هزینه شرکت در کنفرانس هم 490 یورو هست که واقعا زیاده. حالا میشه یه متن خوب به من بدید؟ که براشون بفرستم و بگم که هزینه رو پرداخت می کنم و نمیتونم بیام واسه ارائه اما میخوام توی IEEE ایندکسم کنید!!!

به نظرتون میشه؟ قبول می کنند؟ آخه 490 یورو بدم ولی چاپ نشه که فایده نداره برام...

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط opinions نمایش پست ها
    سلام دوستان. من توی این کنفرانس شرکت کردم:

http://sdiwc.net/conferences/icctim2015/

اما نمیتونم برم واسه ارائه، از طرفی حتما میخوام که توی IEEE مقالم ایندکس بشه. هزینه شرکت در کنفرانس هم 490 یورو هست که واقعا زیاده. حالا میشه یه متن خوب به من بدید؟ که براشون بفرستم و بگم که هزینه رو پرداخت می کنم و نمیتونم بیام واسه ارائه اما میخوام توی IEEE ایندکسم کنید!!!

به نظرتون میشه؟ قبول می کنند؟ آخه 490 یورو بدم ولی چاپ نشه که فایده نداره برام...
    هزینه رو پرداخت کنید و بعد ازشون بخواهید اجازه بدهند مقاله تون روبصورت ویدیو کنفرانس ارائه کنید یا یک ویدئو پرزنتیشن بفرستید. من خودم یکبار برای یک کنفرانس اینکار را کردم.

Member Seigneur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management - UNL

سلام
    من توی یه کنفرانس شرکت کردم و مقالم اکسپت شد. پولش رو هم دادم. به نظرتون چند روز قبل از روز Presentation بهشون بگم که نمیتونم بیام؟ بعد توی ایمیلم بهشون چی بگم؟ میخوام مقالم پابلیش بشه. یا اصلا بهشون نگم؟

دوستان من اولین بار هست که مقاله کنفرانسی میدم، لطفا کمک کنید. الان من چیکار کنم؟ 3 روز دیگه هست نوبت من و Oral

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Seigneur نمایش پست ها
    سلام
    من توی یه کنفرانس شرکت کردم و مقالم اکسپت شد. پولش رو هم دادم. به نظرتون چند روز قبل از روز Presentation بهشون بگم که نمیتونم بیام؟ بعد توی ایمیلم بهشون چی بگم؟ میخوام مقالم پابلیش بشه. یا اصلا بهشون نگم؟

دوستان من اولین بار هست که مقاله کنفرانسی میدم، لطفا کمک کنید. الان من چیکار کنم؟
    سلام

چند روز مونده تا برگزاری کنفرانس به وسیله ایمیل آماده نشدن ویزا رو بهانه نرفتن کنید...
    با توجه به اینکه registration انجام شده معمولا بدون مشکل مقاله وارد proceedings میشه.. ولی اگر کنفرانس مشهوری دعوت شده باشید (و خصوصا اگر ارائه تون oral باشه) ممکن هست ازتون بخوان که فیلمی از ارائه براشون ارسال کنید...
    در کل نگرانی خاصی وجود نداره...

براتون آرزوی موفقیت دارم

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

چند روز مونده تا برگزاری کنفرانس به وسیله ایمیل آماده نشدن ویزا رو بهانه نرفتن کنید...
    با توجه به اینکه registration انجام شده معمولا بدون مشکل مقاله وارد proceedings میشه.. ولی اگر کنفرانس مشهوری دعوت شده باشید (و خصوصا اگر ارائه تون oral باشه) ممکن هست ازتون بخوان که فیلمی از ارائه براشون ارسال کنید...
    در کل نگرانی خاصی وجود نداره...

براتون آرزوی موفقیت دارم
    سلام
    چند تا سوال :
    1- اگه من بگم که بیمار شدم اشکال داره؟ آخه میترسم اگه بگم مشکل ویزا دارم مدرک و این چیزا ازم بخوان. دوم هم اینکه اصلا الان حال و حوصله ندارم اگه یه وقت بخوان که براشون فیلم بفرستم. اگه بگم مریضم این بهونه رو دارم که فیلم هم نفرستم براشون. به نظرتون بگم هم مشکل ویزا دارم و هم بیمار هستم چی؟
    2- الان من توی ایمیل هم بزنم که CD و Proceeding و Certificate رو بفرستین یا نه؟
    3- به نظرتون اگه چیزی نگم چی میشه؟

پرزنت من به صورت Oral هست. خواهشا زودتر جواب بدین که 29 ام یعنی دو روز دیگه نوبت من هست.

ممنون

Banned

سلام
    چند تا سوال :
    1- اگه من بگم که بیمار شدم اشکال داره؟ آخه میترسم اگه بگم مشکل ویزا دارم مدرک و این چیزا ازم بخوان. دوم هم اینکه اصلا الان حال و حوصله ندارم اگه یه وقت بخوان که براشون فیلم بفرستم. اگه بگم مریضم این بهونه رو دارم که فیلم هم نفرستم براشون. به نظرتون بگم هم مشکل ویزا دارم و هم بیمار هستم چی؟

پرزنت من به صورت Oral هست. خواهشا زودتر جواب بدین که 29 ام یعنی دو روز دیگه نوبت من هست.

ممنون
    سلام

1- بیماری هم بهانه خوبی هست... ولی حتی اون یا هر بهانه دیگه ای هم نمی تونه جلوی درخواست احتمالی ارسال فیلم ارائه رو بگیره...
    دقت داشته باشید که این درخواست از طرف کنفرانس های معتبر صورت میگیره ولی چون نوع ارائه شما oral هست، بعید نیست که ازتون بخوان...

2- بعید هست بدون ارائه چیزی براتون بفرستند... همین که مقاله میره در proceeding باید راضی باشید...

3- به نظرم با توج هبه نوع ارائه تون، غیبت بدون اطلاع در کنفرانس خیلی به چشم میاد... حتما هر تصمیمی که میگیرید، نرفتنتون رو بهشون اطلاع بدید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

سلام
    چند تا سوال :

ممنون

دوست من،

البته فرمایشات جناب Matinking صحیح است، اما طبق تجربه من در رشته من و شما کنفرانس های آنچنان معتبری وجود ندارد که اینقدر سختگیر و دقیق باشند و بیشتر کنفرانس ها دورهمی های علمی هستند و مطمئن باشید با پرداخت هزینه مقاله ی شما قطعا در پروسدینگ قرار خواهد گرفت. البته از لحاظ رعایت ادب آکادمیک عدم حضور خود را اعلام کنید و اینکه چه بهانه ای بیاورید اصلا اهمیتی ندارد و مدر ک خواستن هم مطمئنا رخ نمی دهد، بنابراین:

1- فقط بگید نمی آیید برای کسی مهم نیست چرا!
    2- می توانید شانستان را امتحان کنید ولی تقریبا احتمالش صفر است که بفرستند.
    3- به احتمال زیاد هیچی، در پروسدینگ قرار می گیرد.
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط halcyon نمایش پست ها
    دوست من،

البته فرمایشات جناب Matinking صحیح است، اما طبق تجربه من در رشته من و شما کنفرانس های آنچنان معتبری وجود ندارد که اینقدر سختگیر و دقیق باشند و بیشتر کنفرانس ها دورهمی های علمی هستند و مطمئن باشید با پرداخت هزینه مقاله ی شما قطعا در پروسدینگ قرار خواهد گرفت. البته از لحاظ رعایت ادب آکادمیک عدم حضور خود را اعلام کنید و اینکه چه بهانه ای بیاورید اصلا اهمیتی ندارد و مدر ک خواستن هم مطمئنا رخ نمی دهد، بنابراین:

1- فقط بگید نمی آیید برای کسی مهم نیست چرا!
    2- می توانید شانستان را امتحان کنید ولی تقریبا احتمالش صفر است که بفرستند.
    3- به احتمال زیاد هیچی، در پروسدینگ قرار می گیرد.
    ای کاش که زودتر میدیدم این پست رو مال 2 سال پیش هست، صفحه 17 همین تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط mreza_1360 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک مقاله در کنفرانس CSCE 2013 که مال انجمن مهندسین عمران کانادا هست دادم که اکسپت شده و الآن باید رجیستر کنم.
    آدرس سایتش هم http://www.csce2013.ca هست. باید حدود 650 دلار پرداخت کنم و برای Oral اکسپت شده.

به نظرتون ارزش و اعتبار لازم رو داره که این پول رو بدم ؟ آخه شاید امکان رفتن نداشته باشم و بیشتر میخوام مقاله چاپ بشه.

آیا ISI هست ؟

مرسی
    الان دقیقا مال من http://www.csce2015.ca هست. الان من فقط یه سوال برام مونده. خب من چه مدرکی میتونم داشته باشم که پس فردا توی رزومم باشه که من مقاله کنفرانسی دادم. شما مورد دوم میفرمایین که احتمالش صفر هست. توی مورد سوم هم میگین در پروسیدینگ میاد. این پروسیدینگ دقیقا چه شکلی هست؟ مثل ژورنال میمونه؟ مقاله من کامل میاد توش؟ توی اینترنت قابل ردیابی هست؟

راستی، الان اعتبار این کنفرانس در چه حده؟
    مرسی

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

ای کاش که زودتر میدیدم این پست رو مال 2 سال پیش هست، صفحه 17 همین تاپیک)

الان دقیقا مال من csce2015 هست. الان من فقط یه سوال برام مونده. خب من چه مدرکی میتونم داشته باشم که پس فردا توی رزومم باشه که من مقاله کنفرانسی دادم. شما مورد دوم میفرمایین که احتمالش صفر هست. توی مورد سوم هم میگین در پروسیدینگ میاد. این پروسیدینگ دقیقا چه شکلی هست؟ مثل ژورنال میمونه؟ مقاله من کامل میاد توش؟ توی اینترنت قابل ردیابی هست؟

مرسی

من عرض کردم تقریبا احتمالش صفر است، ممکن است اسکن گواهی را میل کنند، اما اینکه پروسدینگ را بفرستند خیلی بعید است.
    پروسدینگ می تواند هارد کپی یا دیجیتال و یا هر دو باشد (سی دی و کتاب)، و حتی ممکن است آنلاین شود یا نشود! معمولا کامل است اما می تواند شامل چکیده، یا چکیده ی گسترش یافته باشد، این موارد بسته به سیاست های مجری کنفرانس دارد و همه جا یکسان نیست. احتمالا در سایت کنفرانس اطلاعاتی باید باشد.
    یک نکته ای هم که به ذهنم می رسد این است که می توانید یک ایرانی در لیست شرکت کنندگان پیدا کنید (اگر لیست منتشر شده) و از او بخواهید پروسدینگ شما را دریافت کند یا حداقل سی دی مقالات را بعد از برگشت از ایشان بگیرید.

در مورد مدرک، اگر برای اپلای می فرمایید، هیچ مدرکی نمی خواهد و اصل بر صداقت است و همین که یک نسخه از مقاله را اشته باشید کافیست، برای کارهای داخلی احتمالا گواهی کنفرانس لازمتان می شود و همانطور که گفتم شاید با مکاتبه برایتان ایمیل کنند.
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط halcyon نمایش پست ها
    من عرض کردم تقریبا احتمالش صفر است، ممکن است اسکن گواهی را میل کنند، اما اینکه پروسدینگ را بفرستند خیلی بعید است.
    پروسدینگ می تواند هارد کپی یا دیجیتال و یا هر دو باشد (سی دی و کتاب)، و حتی ممکن است آنلاین شود یا نشود! معمولا کامل است اما می تواند شامل چکیده، یا چکیده ی گسترش یافته باشد، این موارد بسته به سیاست های مجری کنفرانس دارد و همه جا یکسان نیست. احتمالا در سایت کنفرانس اطلاعاتی باید باشد.
    یک نکته ای هم که به ذهنم می رسد این است که می توانید یک ایرانی در لیست شرکت کنندگان پیدا کنید (اگر لیست منتشر شده) و از او بخواهید پروسدینگ شما را دریافت کند یا حداقل سی دی مقالات را بعد از برگشت از ایشان بگیرید.

در مورد مدرک، اگر برای اپلای می فرمایید، هیچ مدرکی نمی خواهد و اصل بر صداقت است و همین که یک نسخه از مقاله را اشته باشید کافیست، برای کارهای داخلی احتمالا گواهی کنفرانس لازمتان می شود و همانطور که گفتم شاید با مکاتبه برایتان ایمیل کنند.
    سلام

آقا پیامی که زدی به من اینه:

Good day xxx,

I am sorry to hear you are unable to present your paper. We will note it in the announcements. We will be required to remove it from the final proceedings for the 2015 conference.

Best wishes,
    Cathy Lynn Borbely, Conference Co-chair

الان من بهش چه پیامی بزنم؟ پول رو که دادم. پس چرا میگه توی پروسیدینگ نمیاریمت؟ بچه ها کمک کنین. پولم رفت نه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)