صفحه 22 از 26 نخستنخست ... 121314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 254

موضوع: آیا مقاله پذیرفته شده، در صورت عدم شرکت در کنفرانس چاپ خواهد شد؟

Banned

پیش فرض پاسخ : آیا مقاله پذیرفته شده، در صورت عدم شرکت در کنفرانس چاپ خواهد شد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Seigneur نمایش پست ها
    سلام

آقا پیامی که زدی به من اینه:

Good day xxx,

I am sorry to hear you are unable to present your paper. We will note it in the announcements. We will be required to remove it from the final proceedings for the 2015 conference.

Best wishes,
    Cathy Lynn Borbely, Conference Co-chair

الان من بهش چه پیامی بزنم؟ پول رو که دادم. پس چرا میگه توی پروسیدینگ نمیاریمت؟ بچه ها کمک کنین. پولم رفت نه؟
    سلام

عرض کردم ممکن هست مقاله رو نپذیرند...
    خیلی رک در قبال وضعیت registration fee ی که پرداخت کردید بپرسید و درخواست کنید که مبلغ بهتون برگردونده بشه...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Member Seigneur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management - UNL

نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

عرض کردم ممکن هست مقاله رو نپذیرند...
    خیلی رک در قبال وضعیت registration fee ی که پرداخت کردید بپرسید و درخواست کنید که مبلغ بهتون برگردونده بشه...

براتون آرزوی موفقیت دارم
    خیلی خیلی ممنون که کمک میکنید.
    من تو پیام اول فقط گفته بودم که بیمار هستم و مشکل ویزا دارم. اونجا درخواست Proceedingو CD و Certificate ندادم. به نظرم اشتباه کردم. حالا توی این ایمیل آخر میخوام بگم ببینم که گواهینمامه به من میده یا نه. به نظرتون بگم؟ یه جورایی احساس میکنم آخرین شانسم هست. این متن ایمیل هستم. نظرتون چیه؟

Dear Dr. Borbely

Thanks for your response, I was wondering to know how I can have a certificate showing that my paper has been accepted in your conference?

In addition, I would be appreciated if you could explain me your policy about the registration fee I paid.

Regards,
    xxx

راستی ، من با این مقاله کنفرانسی اکسپت شده یه پذیرش هم گرفتم. به نظرتون به استادم بگم که من نمیرم و داستان این شده. یه وقت فکر نکنه دروغ بافتم توی رزومم.

Banned

خیلی خیلی ممنون که کمک میکنید.
    من تو پیام اول فقط گفته بودم که بیمار هستم و مشکل ویزا دارم. اونجا درخواست Proceedingو CD و Certificate ندادم. به نظرم اشتباه کردم. حالا توی این ایمیل آخر میخوام بگم ببینم که گواهینمامه به من میده یا نه. به نظرتون بگم؟ یه جورایی احساس میکنم آخرین شانسم هست. این متن ایمیل هستم. نظرتون چیه؟

Dear Dr. Borbely

Thanks for your response, I was wondering to know how I can have a certificate showing that my paper has been accepted in your conference?

In addition, I would be appreciated if you could explain me your policy about the registration fee I paid.

Regards,
    xxx

راستی ، من با این مقاله کنفرانسی اکسپت شده یه پذیرش هم گرفتم. به نظرتون به استادم بگم که من نمیرم و داستان این شده. یه وقت فکر نکنه دروغ بافتم توی رزومم.
    سلام

گواهی نامه در قبال ارائه مقاله صادر میشه دوست عزیز... این طور که پیش میره بعید هست چنین چیزی بهتون بدن...
    به نظرم آخرین شانس شما این هست که پیشنهاد ارسال فیلم ارائه رو مطرح کنید...
    در مورد استاد هم اجازه بدید تا تکلیف این ماجرا مشخص بشه بعد اگر نیاز شد اون بخشی که از ماوقع لازم هست رو بهش اطلاع رسانی کنید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

سلام

آقا پیامی که زدی به من اینه:

Good day xxx,

I am sorry to hear you are unable to present your paper. We will note it in the announcements. We will be required to remove it from the final proceedings for the 2015 conference.

Best wishes,
    Cathy Lynn Borbely, Conference Co-chair

الان من بهش چه پیامی بزنم؟ پول رو که دادم. پس چرا میگه توی پروسیدینگ نمیاریمت؟ بچه ها کمک کنین. پولم رفت نه؟

ای بابا
    این دیگه خیلی بد شانسی هست. حتما پیگیری بفرمایید:

- با اشخاص مسئول دیگر تماس بگیرید و تاکید بفرمایید که هزینه پرداخت شده.
    - ببینید می توانید کس دیگری پیدا کنید که جای شما ارائه بدهند.
    - ارائه ویدیویی را هم مطرح کنید.

من هنوز هم برایم عجیب است که گفته از پروسدینگ حذف می شود، چون اگر به صورت چاپ یا سی دی باشد که تا الان انجام شده و باشد آماده باشد.
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper

Member Seigneur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management - UNL

سلام

بعد از چند تا ایمیل بالاخره گفتن که ما الان سرمون شلوغه، بعد از کنفرانس راجع به ریفاند صحبت میکنیم باهات. یه سوال دارم که خیلی فوری هست.( 2 روز دیگه وقت سفارتم هست) الان اسم من جزو Speaker ها، با یه سرچ توی گوگل پیدا میشه. حالا میخوام ببینم الان این یعنی اینکه من مقاله دارم یا نه؟ از یه طرف با خودم میگم ندارم چون توی پروسیدینگ نمیاد. از یه طرف دیگه با یه سرچ خب اسم من میاد. الان قانونا این مقاله من چی حساب میشه.
    من میخوام ببینم این رو توی رزومه که به سفارت میدم بیارم یا نه؟
    توی تاپیک خودش هم پرسیدم، ولی گفتم این جا هم بپرسم چون یه جورایی به اینجا هم مربوط میشه.
    این پست من ، توی تاپیک " اصلاح رزومه و مداک قبل از ارائه به سفارت جهت کم کردن احتمال کلیرنس طولانی"

http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1984698

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Eng.- Shiraz University

دوستان سلام
    یه سوال دارم ولی نتونستم تاپیکی که مناسبش باشه را انتخاب کنم و از مدیران پوزش می طلبم. من با همکاری استادم مقاله ای را برای کنفرانسی در مالزی ارسال کردیم و استادم به مالزی رفت و مقاله را ارایه داد. مقاله نیز در کتابچه کنفرانس چاپ شد. به نظرتون این مقاله به عنوان مقاله کنفرانسی برای من حساب خواهد شد؟
    ممنونم

Junior Member

سلام دوستان
    من برای کنفرانسیدر امریکا مقاله فرستادم و اکسپت شده و برام شرایط پرداخت و ...فرستادن و همینطور جدولی با این مضمون.250دلار برای چاپ انلاین؟بدون اینکه نیاز به رفتن باشه؟
    ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن.

Code
    Description
    Fee (US$)
    A
    Basic Registration fee includes buffet lunch, arrival, morning, afternoon break foods and tea/coffee for 2 days and hard copy/online in conference proceedings with ISBN
    500
    A2
    Conference proceedings only by Elsevier Journal “Procedia” (see website)
    300
    B
    Registration fee for additional paper by the same person
    100
    C
    WBI Fellow or Student registration fee (without dinner)
    475
    D
    Basic Registration fee for co-authors if one author takes basic registration OR Proxy presenter fee OR Observer Only Fee 400
    E
    1 Lunch ticket for accompanying person per day including break foods (DOES NOT INCLUDE COAUTHORS)
    100
    F
    Submission fees for Online version of the journals
    200
    G
    Submission fees for publication in both online and print journals
    350
    H
    Special package for delegates taking A & F
    650
    I
    Special package for delegates taking A & G
    800
    J
    Special package for WBI Fellow/students taking C & F
    625
    K
    Special package for WBI Fellow/students taking C & G
    775

Junior Member

سلام.مقاله من در یک کنفرانس بین المللی که در ترکیه برگزار میشه به صورت پوستر پذیرفته شده ولی امکان رفتن رو ندارم. هنوز با دبیرخانه همایش در تهران تماس نگرفتن ولی به نظر شما معمولا در اینجور مواقع مدرکی دال بر پوستر شدن مقاله می دهند که بشود در رزومه ازش استفاده کرد؟ ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrjou نمایش پست ها
    سلام.مقاله من در یک کنفرانس بین المللی که در ترکیه برگزار میشه به صورت پوستر پذیرفته شده ولی امکان رفتن رو ندارم. هنوز با دبیرخانه همایش در تهران تماس نگرفتن ولی به نظر شما معمولا در اینجور مواقع مدرکی دال بر پوستر شدن مقاله می دهند که بشود در رزومه ازش استفاده کرد؟ ممنون
    اول اینکه برای نوشتن اون مقاله در رزومه تون احتیاجی به مدرک خاصی ندارید.
    اساسا مدارک تاییدیه از طرف کنفرانس ها هیچوقت مورد نیازتون نمیشه (به ندرت مورد استفاده تون قرار میگیره)
    چون معمولا کسی از شما مدرک خاصی برای اثبات نمیخواد و همینکه مقاله شما توی اون کنفرانس ایندکس شده و اسمتونم پاشه کافیه.

ولی در هرحال شما میتونید با دبیرخونه اون کنفرانس تماس بگیرید و شرایطتون رو توضیح بدید. حتی ممکنه از دوستان دیگری که دارن میرن برای کنفرانس بخوایید که سرتیفیکیت شما رو هم بگیرن و با خودشو بیارن
    معمولا سخت گیری در این زمینه (بسته به اعتبار اون کنفرانس) نمیشه
    من پیشنهاد میکنم اگه خیلی براتون اون مدرک مهمه (که قاعدتا نباید باشه چون ایندکس شدن مقاله تون کفایت میکنه) از کسی که دار میره بخوایید که سرتیفیکیت شما رو هم بیاره

موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط lb2012 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای کنفرانسیدر امریکا مقاله فرستادم و اکسپت شده و برام شرایط پرداخت و ...فرستادن و همینطور جدولی با این مضمون.250دلار برای چاپ انلاین؟بدون اینکه نیاز به رفتن باشه؟
    ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن.

Code
    Description
    Fee (US$)
    A
    Basic Registration fee includes buffet lunch, arrival, morning, afternoon break foods and tea/coffee for 2 days and hard copy/online in conference proceedings with ISBN
    500
    A2
    Conference proceedings only by Elsevier Journal “Procedia” (see website)
    300
    B
    Registration fee for additional paper by the same person
    100
    C
    WBI Fellow or Student registration fee (without dinner)
    475
    D
    Basic Registration fee for co-authors if one author takes basic registration OR Proxy presenter fee OR Observer Only Fee 400
    E
    1 Lunch ticket for accompanying person per day including break foods (DOES NOT INCLUDE COAUTHORS)
    100
    F
    Submission fees for Online version of the journals
    200
    G
    Submission fees for publication in both online and print journals
    350
    H
    Special package for delegates taking A & F
    650
    I
    Special package for delegates taking A & G
    800
    J
    Special package for WBI Fellow/students taking C & F
    625
    K
    Special package for WBI Fellow/students taking C & G
    775

دوست عزیز این رو از دبیرخونه کنفرانس بپرسید که خیالتون راحت باشه
    ولی هستند کنفرانس هایی که بدون حضور شما مفاله تون رو توی کتایچه انلاین و کاغذی کنفرانس چاپ میکنند ولی برعکسشم هست
    من خودم یادمه کنفرانس ASME توی امریکا شرط اولیه چاپ شدنش ارائه حضوری بود و حتی گفته بدون ارائه حضوری کلا مقاله حتی با وجود اکسپت از دور خارج میشه

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)