صفحه 24 از 26 نخستنخست ... 14151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 254

موضوع: آیا مقاله پذیرفته شده، در صورت عدم شرکت در کنفرانس چاپ خواهد شد؟

Banned

پیش فرض پاسخ : آیا مقاله پذیرفته شده، در صورت عدم شرکت در کنفرانس چاپ خواهد شد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ajo نمایش پست ها
    تشکر از شما بابت راهنماییتون .. من تا 10 شهریور فرصت دارم تا مقالم را برای کشور ایتالیا ارسال کنم و توی مهر ماه هم کنفرانس برگزار میشه دیگه مجبورم که تا اون موقع مقالاتم را به انگلیسی ترجمه کنم و ... پس من خبالم راحت باشه از بابت ارائه ی کنفرانس . و اگر به حضار اعلام کنم که سوالاتشان را برای من ایمیل کنند بهتر نیست؟؟ چون با صداقت بگم که من مشکلم زبان هست و قادر به پاسخ گویی به شما نیستم پس لطفا سوالاتتان را برای من ایمیل کنید تا به شما جواب بدم ... این اولین کنفرانسم هست . بازم ممنونم از بابت راهنمایی هاتون علی جان ali 728
    سلام

توصیه من این هست که این مسائل رو پیش از presentation با chairman مسئول اون session در میون بگذارید...
    ممکن هست کمک کنه تا دلیل عدم پاسخگویی شما وجهه دیگه ای جز عدم تسلط به زبان انگلیسی جلوه کنه... مثلا شاید دلیل حذف پرسش و پاسخ بعد از ارائه شما رو کمبود وقت عنوان کنه...! چرا که علاوه بر حفظ بیشتر عزت نفس presenter، در صورت عدم عدم هماهنگی باهاشون ممکن هست گله کنند که این حرفتون برای کنفرانس ما (که مثلا بین المللی و معتبر هست) زیاد جالب نبوده...!
    این سناریو یک بار در مورد یک presenter اهل اروپایی شرقی اتفاق افتاد...

براتون آرزوی موفقیت دارم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ajo نمایش پست ها
    تشکر از شما بابت راهنماییتون .. من تا 10 شهریور فرصت دارم تا مقالم را برای کشور ایتالیا ارسال کنم و توی مهر ماه هم کنفرانس برگزار میشه دیگه مجبورم که تا اون موقع مقالاتم را به انگلیسی ترجمه کنم و ... پس من خبالم راحت باشه از بابت ارائه ی کنفرانس . و اگر به حضار اعلام کنم که سوالاتشان را برای من ایمیل کنند بهتر نیست؟؟ چون با صداقت بگم که من مشکلم زبان هست و قادر به پاسخ گویی به شما نیستم پس لطفا سوالاتتان را برای من ایمیل کنید تا به شما جواب بدم ... این اولین کنفرانسم هست . بازم ممنونم از بابت راهنمایی هاتون علی جان ali 728
    شما اگر بتونید مقاله تون رو به زبان انگلیسی ارائه کنید سوال جوابها را هم میتوانید بگذرانید. لازم نیست از قبل چیزی اعلام کنید اگر سوالی را نفهمیدید بگویید متاسفانه سوال شما را متوجه نمیشوم و اگر ممکن است ایمیل کنید. خیلی از این ارائه دهندگان مقالات که من دیده ام بخصوص از کشور چین اصلا صحبتشان مفهوم نیست.

Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering

حدود 1.5ماه دیگر در یک کنفرانس باید شرکت کنم آیا می توانم ارز دانشجویی بگیرم ؟ مراحلش چی هست؟
    در کل دانشگاه کمکی خواهد کرد ؟
    لطفا راهنمایی ام کنید.
    ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط WhiteDream نمایش پست ها
    حدود 1.5ماه دیگر در یک کنفرانس باید شرکت کنم آیا می توانم ارز دانشجویی بگیرم ؟ مراحلش چی هست؟
    در کل دانشگاه کمکی خواهد کرد ؟
    لطفا راهنمایی ام کنید.
    ممنون.
    سلام

معمولا اساتید گرنتی برای دانشجویان ارشد و دکتری برای شرکت در کنفرانس و یا چاپ مقاله از دانشگاه دریافت می کنند. اگر افلیشین دانشگاه رو می زنید، به مقالتون گرنت تعلق می گیرد. راجع به کمک دانشگاه هم در دانشگاه بنده، باید مبلغ را ابتدا خودتان خرج کنید و سپس طی مراحل اداری و البته با پشتیبانی استاد راهنمایتان مبلغ دریافتی را تا سقفی که دانشگاه تعیین کرده است، دریافت نمایید.

موفق باشید

Junior Member

درود به عزیزان
    من سوالاتم رو تو فروم های مربوط بهشون گذاشتم ولی متاسفانه پاسخی دریافت نکردم!

- اول از همه ممکنه بفرمایید برای شرکت در یه کنفرانس خارجی چه مراحل و کارهایی رو قدم به قدم باید انجام داد؟
    - چه مدارک و ساپورتهایی لازمه؟
    - همسرم در کانادا یه کنفرانس رو برای ژوین2016 انتخاب کردن و الان دارن روی مقالش کار می کنن و از الان 9 ماه وقت دارن!
    آیا به من هم ویزا میدن که با هم بریم؟
    - زورنالی که مقاله ایشون در اون انتشارات چاپ میشه در شهر نیویورکه به نام OCRD ، از کجا بدونم معتبره یا نه؟
    ممنونم

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

دوستان سلام،
    من یه مقالم تو یه کنفرانسی در استرالیا پذیرش شده. 3 تا سوال دارم:
    1- مبلغ ثبت نام کنفرانس 250 دلار استرالیا هست. برای ارسال سرتیفیکیت کنفرانس 25 دلار اضافی می خوان ولی گفتن با همون 250 تا می تونیم الکترونیک هم براتون بفرستیم. آیا فرقی بین گواهی الکترونیک و پستی هست؟ من کدوم رو انتخاب کنم؟
    2- مقالات کنفرانس در یک ژورنال هم چاپ میشه با کمی هزینه بیشتر. آیا می ارزه که هزینه کنم برای اون؟
    3- من قصد اپلای برای استرالیا رو دارم. آیا دادن مقاله در همایشی استرالیا می تونه امتیازی مثبت نسبت به ارائه مقاله در سایر کشورها باشه؟
    ممنونم

Junior Member navidr آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط darksoul4273 نمایش پست ها
    سلام.
    میگم اعتبار مقاله در کنفرانس بیشتره یا مقاله ی ژورنالی؟
    مقاله ی که در کنفرانس میره اعتبارش برای پذیرش گرفتن چقدر میتونه باشه؟ میتونه منجر به فاند هم بشه؟
    ممنون
    کاملا بستگی داره . رشته شما نمی دونم چیه برای همین از رشته خودم مثال می زنم

من یه مقاله تو الزویر داشتم و یدونه کنفرانس European control conference . بدون حتی یک استثنا هر استادی که باهاش تماس داشتم ازم سر کنفرانسه می پرسید . این کنفرانس سال ما تو کل ایران فقط منو استادم اون جا پذیرفته شدیم می خوام بگم چقدر ارزش داشت .

ولی اره اگه یه مقاله توی transaction داشته باشید یهو همه چی فرق میکنه. در مجموع ژورنال داریم تا ژورنال . یکی میبینی پولیه . یکی ایمپکت پایین داره . یکی اصلا معروف نیست انتشاراتش.
    M.Sc & B.Sc in Electrical Engineering(Control) - GPA 16.3 M.Sc -- GPA 13.3 B.Sc -Both in University Of Tehran
    TOEFL : 99----R27 L30 S20 W22
    || GRE: 327----V 159 Q 168 AW 3.5
    Journal: One published in ELSEVIER ,One Submitted in IET || Conference: One published in top conference ECC
    (Admitted : Dartmouth College 2200$ per month, University Of Hawaii At Manoa 19000$ per year (All with Tuition waive

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط jamalkheiri نمایش پست ها
    دوستان سلام،
    من یه مقالم تو یه کنفرانسی در استرالیا پذیرش شده. 3 تا سوال دارم:
    1- مبلغ ثبت نام کنفرانس 250 دلار استرالیا هست. برای ارسال سرتیفیکیت کنفرانس 25 دلار اضافی می خوان ولی گفتن با همون 250 تا می تونیم الکترونیک هم براتون بفرستیم. آیا فرقی بین گواهی الکترونیک و پستی هست؟ من کدوم رو انتخاب کنم؟
    2- مقالات کنفرانس در یک ژورنال هم چاپ میشه با کمی هزینه بیشتر. آیا می ارزه که هزینه کنم برای اون؟
    3- من قصد اپلای برای استرالیا رو دارم. آیا دادن مقاله در همایشی استرالیا می تونه امتیازی مثبت نسبت به ارائه مقاله در سایر کشورها باشه؟
    ممنونم
    دوست عزیز
    من نظر خودمو میدم که کاملا شخصیه

۱. بسته به خودتون داره. اگه میخوایید یادگاری ازون کنفرانس داشته باشیش خب سفارش بدین براتون پست کنن. در غیر این صورت همون الکترونیک هم ممکنه خیلی به کارتون نیاد. به هر حال سرتیفیکیته و بودنش به از نبودنشه. (البته بسته به اهمیت کنفرانس هم داره.) به هر حال اگه کانسرن مالی ندارید سفارش بدید پست کنن. اگه براتون پولش مهمه بدونید همون الکترونیک هم کارتون رو راه میندازه در اینده

۲. من شخصا این هزینه رو میکردم. به هر حال ژورنال با هر کیفیتی ژورناله دیگه....و مزیت هایی کم و بیش داره...(شخصی عرض کردم)

۳. بله به هر حال در ارتباط با استادهای استرالیایی خب ممکنه حس بهتری بهشون بده که شما توی کنفرانس اون کشور هم مقاله داشتین. منظورم اینه به حالت غیر رسمی براتون ممکنه امتیازی باشه ولی به حالت رسمی و روی کاغد براتون امتیازی نداره

موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Mas131 نمایش پست ها
    درود به عزیزان
    من سوالاتم رو تو فروم های مربوط بهشون گذاشتم ولی متاسفانه پاسخی دریافت نکردم!

- اول از همه ممکنه بفرمایید برای شرکت در یه کنفرانس خارجی چه مراحل و کارهایی رو قدم به قدم باید انجام داد؟
    - چه مدارک و ساپورتهایی لازمه؟
    - همسرم در کانادا یه کنفرانس رو برای ژوین2016 انتخاب کردن و الان دارن روی مقالش کار می کنن و از الان 9 ماه وقت دارن!
    آیا به من هم ویزا میدن که با هم بریم؟
    - زورنالی که مقاله ایشون در اون انتشارات چاپ میشه در شهر نیویورکه به نام OCRD ، از کجا بدونم معتبره یا نه؟
    ممنونم
    دوست عزیز
    کلی عرض میکنم و خلاصه
    ۱. مقاله رو میفرستین . داوری میشه و نهایتا اکسپت اگه بشه براتون دعوت نامه میفرستن. میرید ویزا میگیرید روی اون دعوت نامه کنفرانس (اگه ایشالا ویزا بدن). تو یکنفرانس هم باید ریجستر کنید و پول کنفرانس رو بدید. احتمالا باید هتل هم توی همون روزا و توی همون شهر رزرو کنید. که مطمینا خود کنفرانس توی سایتش اپشن هایی رو بهتون معرفی میکنه

۲. مدرک یا ساپورت خاصی لازم نیست. کارتون در زمینه اون کنفرانس باشه و اکسپت بشه. باقیش هم هزینه های ثبت نام و رفتن به اون کشور

۳. اگه ایشالا اکسپت بشه مقاله شون. ایشون توی کنفرانس ثبت نام میکنن و شما رو هم به عنوان همراه با هزینه جدا صبت نام میکنن و دیگه بسته به سقارت داره که بهتون ویزا بده. ولی اینی که توی کنفرانس ها خیلی ها با همسراشون میان یه چیز طبیعی و شدنیه

۴. اسمش رو سرچ کنید و ایمپکت فاکتورشو چک کنید Impact factor و مثلا معیارهایی مثل سایتش ها و جاهایی که ژورنال مقاله ها رو سایت میکنه و ..... این بحث رو میتونید توی فروم ژورنال با دقت بیشتری پی بگیرید

ببخشید خلاصه گفتم

موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط darksoul4273 نمایش پست ها
    رشته لیسانسم حسابداریه
    برای ارشد مارکتینگ میخوام پذیرش با فاند داشته باشم
    به نظرت بیشتر رو کنفرانسو الزویر کار کنم یا مقاله ژورنالی isi که به فاند ختم بشه!؟
    شرایطه دیگه مثه معدلو نمره زبان اینا خوبن وضعیتشون.
    ممنون و متشکر
    دوست عزیز

به جز کنفرانس های خیلی خاص--معمولا ژورنال ها و چاپ مقاله در ژورنال ها ای اس ای براتون پوینت مثبت تری حساب میشه

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)