صفحه 4 از 26 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 254

موضوع: آیا مقاله پذیرفته شده، در صورت عدم شرکت در کنفرانس چاپ خواهد شد؟

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آیا مقاله پذیرفته شده، در صورت عدم شرکت در کنفرانس چاپ خواهد شد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mojedy نمایش پست ها
    من بهشون ای میل زدم که نمیتونم شرکت کنم و در صورت عدم شرکت مشکلی در ربطه با چاپ مقاله پیش میاد یا نه و پرسیدم proceeding رو میفرستن برام یا نه. جوابشون این بود:
    Thank you for registering with our conference. We understand your problem but we are not able to send you CD of the conference if no payment made to us. With the payment, the paper will also be in the proceedings and IEEE Xplore.
    در مورد پوستر یا اورال استادم گفت وقتی ذکر نکنن که پوستر یعنی ارال هست .. !!!
    چرا من باید علاوه بر رجیستر بازم یه مبلغی بدم تا مغالم توی پروسیدینگ باشه؟
    سلام
    والا یک کمی عجیب هست... مگه شما رجیستر کردنی، کل هزینه شرکت در کنفرانس رو ندادین؟، حداقل می تونستن بگن که هزینه پستی کتاب و CD رو دوباره پرداخت کنین ولی اینکه مقاله تون در proceeding چاپ نمیشه... یه کم عجیبه. یا مثلا میتونست دلیلشون این باشه که چون شرکت نمی کنید چاپ نمیشه. نه به خاطر payment . مگر اینکه دو نوع پرداخت برای این کنفرانس وجود داشته باشه برای شزکت کنندگان: رجیستر و payment ....
    این که اگر نگن پوستر هست یعنی اورال هست، این هم عجیبه! معمولا اورال رو اطلاع میدن چون مقاله های بهتر اورال میشن و بقیه پوستر.
    باز از دوستانی که رشته های برق و کامپیوتر هستن فرمت IEEE رو بپرسین ببینید چه کاری بهتره تا در حال حاضر انجام بدین و مطمئن بشین که الان که رجیستر کردین، مقالتون چاپ بشه.

Member mojedy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communication Systems - KTH

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamgoli نمایش پست ها
    سلام
    والا یک کمی عجیب هست... مگه شما رجیستر کردنی، کل هزینه شرکت در کنفرانس رو ندادین؟، حداقل می تونستن بگن که هزینه پستی کتاب و CD رو دوباره پرداخت کنین ولی اینکه مقاله تون در proceeding چاپ نمیشه... یه کم عجیبه. یا مثلا میتونست دلیلشون این باشه که چون شرکت نمی کنید چاپ نمیشه. نه به خاطر payment . مگر اینکه دو نوع پرداخت برای این کنفرانس وجود داشته باشه برای شزکت کنندگان: رجیستر و payment ....
    این که اگر نگن پوستر هست یعنی اورال هست، این هم عجیبه! معمولا اورال رو اطلاع میدن چون مقاله های بهتر اورال میشن و بقیه پوستر.
    باز از دوستانی که رشته های برق و کامپیوتر هستن فرمت IEEE رو بپرسین ببینید چه کاری بهتره تا در حال حاضر انجام بدین و مطمئن بشین که الان که رجیستر کردین، مقالتون چاپ بشه.
    چند نوع پرداخت بود : Student, IEEE member,معمولی .. من student رو رجیستر کردم .. فعلا که میل زدم پرسیدم ببینم چی جواب میدن .. نمی دونم شاید چون کنفرانس دانشجویی انقدر همه چیزش عجیب و غریب ...

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

نمی دونم شاید چون کنفرانس دانشجویی انقدر همه چیزش عجیب و غریب ...
    سلام

خیلی از کنفرانس ها همین هستن، که ثبت نام کننده میتونه عضو، یا استاد یا دانشجو یا فرد متفرقه باشه که ممکنه قیمت ها فرق داشته باشه. امیدوارم مقاله تون چاپ بشه.

Member mojedy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communication Systems - KTH

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamgoli نمایش پست ها
    سلام

خیلی از کنفرانس ها همین هستن، که ثبت نام کننده میتونه عضو، یا استاد یا دانشجو یا فرد متفرقه باشه که ممکنه قیمت ها فرق داشته باشه. امیدوارم مقاله تون چاپ بشه.
    مرسی اما من تصمیم گرفتم که دیگه دنبالش نگیرم .. ازونجایی که نمیتونم برم و هزینه ی رجیستر کامل زیاد و دانشگاه هم ساپورت مالی نمیکنه منم ولش کردم .. پابلیش نشدن مقاله تاثیر منفی داره؟ خوب من توی رزومم میگم که من توی فلان کنفرانس مقاله دارم، حالا میرن چک میکنن که این مقاله پابلیش شده یا نه؟

Banned

مرسی اما من تصمیم گرفتم که دیگه دنبالش نگیرم .. ازونجایی که نمیتونم برم و هزینه ی رجیستر کامل زیاد و دانشگاه هم ساپورت مالی نمیکنه منم ولش کردم .. پابلیش نشدن مقاله تاثیر منفی داره؟ خوب من توی رزومم میگم که من توی فلان کنفرانس مقاله دارم، حالا میرن چک میکنن که این مقاله پابلیش شده یا نه؟

سلام دوست گرامی جناب mojedy بنده یک پیشنهاد عالی برای شما دارم که تمامی مشکلات شما را حل می کند و می توانید بطور رایگان مقالات خود را به کنفرانسهای معتبر خارجی ارسال و ثبت نام کنید. حتما با بنده تماس بگیرید. شاید فردا دیر باشد.
    ویرایش توسط Bita : December 28th, 2009 در ساعت 09:43 AM دلیل: ایمیل و شماره تلفن حذف شد.

با سلام خدمت دوستان
    یه سوال برام در مورد مقالات کنفرانسی پیش اومده که فکر کردم مربوط به این تایپیک بشه این جا مطرح می کنم
    با توجه به این که بعضی از کنفرانس ها رو می شه هزینشون رو پرداخت کرد و نرفت به نظر شما مزایای شرکت تو کنفرانس به طور حضوری چیه البته اگه در مورد این مزایای برای کنفرانس های خارجی و داخلی جداگانه بگید بهتر می شه؟
    با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl6678 نمایش پست ها
    با توجه به این که بعضی از کنفرانس ها رو می شه هزینشون رو پرداخت کرد و نرفت به نظر شما مزایای شرکت تو کنفرانس به طور حضوری چیه البته اگه در مورد این مزایای برای کنفرانس های خارجی و داخلی جداگانه بگید بهتر می شه؟
    با تشکر
    مزيتهاي شركت در كنفرانس يا سمينار بسيار زياد هستند كه من به چند تاش اشاره ميكنم:
    1- آشنا شدن با محققان ديگري كه در همان زمينه كاري كه شما مشغول هستين، فعاليت ميكنن.
    2- امكان ارائه نظريات خود و آشكار شدن عيب كارتون كه ممكنه شما بهش توجه نكرده باشين ولي وقتي توي يه جمع قرار ميگيرين كه حداقل چندتاشون اين كاره باشن، خيلي كمك ميكنه
    3- بوجود آمدن فرصتهاي تازه از قبيل آشنا شدن با اساتيد فن

براي من كه مطالبي كه توي كنفرانسها ياد گرفتم مثل يه آموزش تصويري بوده و يادم نخواهد رفت.
    جواب كليه دوستان:
    در مورد كنفرانسها و ثبت نامشون هم بگم كه اين امر كاملا بستگي به كنفرانس مورد نظرتون داره. من بر اساس تجربم ميگم كه امكان نداره كنفرانسي توي چين رو ثبت نام نكنين و چاپ كنن. براي من اتفاق افتاد كه نرسيدم پرداخت كنم و حذفش كردن. ولي بعد رفت و چون best paper شد، توي ژورنالشون چاپ كردن! كنفرانس هم IEEE بود.
    اما خارج از چين، مثلا توي كره، من اصلا پشيمون شدم و نخواستم توي كنفرانس چاپ بشه چون ميخوستم بيشتر روش كار كنم و ژورنال بدم ولي خودشون بدون ثبت نام و هيچي، هم چاپ كردن، هم فرداي كنفرانس رفت توي IEEExplore و هم اينكه بنده خداها مرتب بهم ايميل ميزدن و جريان كار رو گزارش ميكردن.
    پيشنهاد ميكنم هيچ وقت توي چين مقاله ندين. چون اكثرش توريستيه! حتي اگه sponsor اونها موسسه معتبري مثل IEEE باشه.

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

دوستان راجع به کنفرانس ASME هم آیا فقط با پرداخت هزینه، در proceeding چاپ می شه مقاله؟؟ آخه من دو تا مقاله دادم اونجا پارسال، که هر دو پذیرفته شد اما قرار بود استادم بره اونجا ارائه کنه (شهروند آمریکا هم هست استادم) به دلیل مسایل سیاسی پیش اومده بهش اجازه خروج ندادن. حالا هم هر چی بهش می گم چه خبر از مقالات، جوابهای سر بالا می ده همیشه و من ازش CD مقالات رو خواستم، گفت قراره پست کنن برام...

به نظرتون می تونم امیدوار باشم این مقالات تو proceeding اومده یا نه؟ تو خود سایت که هنوز update نشده proceeding 2009. خیلی رو اینا حساب باز کرده بودم... حیف شد واقعا.

ممنون می شم کمکم کنید.

ApplyAbroad Champion
    zari آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pejman-Mech نمایش پست ها
    دوستان راجع به کنفرانس ASME هم آیا فقط با پرداخت هزینه، در proceeding چاپ می شه مقاله؟؟ آخه من دو تا مقاله دادم اونجا پارسال، که هر دو پذیرفته شد اما قرار بود استادم بره اونجا ارائه کنه (شهروند آمریکا هم هست استادم) به دلیل مسایل سیاسی پیش اومده بهش اجازه خروج ندادن. حالا هم هر چی بهش می گم چه خبر از مقالات، جوابهای سر بالا می ده همیشه و من ازش CD مقالات رو خواستم، گفت قراره پست کنن برام...

به نظرتون می تونم امیدوار باشم این مقالات تو proceeding اومده یا نه؟ تو خود سایت که هنوز update نشده proceeding 2009. خیلی رو اینا حساب باز کرده بودم... حیف شد واقعا.

ممنون می شم کمکم کنید.
    چنین مساله ای برای من هم پیش اومد. چند ماه پیش از بخشی از پایان نامه ام یک مقاله تهیه کردم که در یک کنفرانس بین المللی به صورت اورال پذیرفته شد و استادم گفت که حتما میره. اون کنفرانس پیام فرستاده بود که مقاله من جزو 10 درصد مقالات تاپ بوده و به صورت مجانی در یک ژورنال ISI چاپ میشه. منم هم کمی به مطالب مقاله ام اضافه کردم (شرط چاپ در ژورنال رو اضافه کردن 30 درصد از مطالب جدید به مقاله ذکر کرده بودند) و اون رو هم فرستادم. یهو 2 هفته قبل از کنفرانس، استادم گفت که روحیه اش برای سفر به یه کشور خارجی مناسب نیست! و نرفت. من هم هنوز هیچ اطلاعی ندارم که در پراسیدینگ چاپ شده یا نه. هنوز تو سایت قرار نگرفته. استادم که پیگیری کرده بود پاسخی ندادند. هیچی هم برای ما نفرستادند. اصلا نمیدونم تو ژورنال هم چاپ میشه یا نه. من برای نمره پایان نامه ام به اون مقاله نیاز داشتم اما خب اینطوری شد.
    ولی فکر میکنم اگر هزینه پرداخت شده باشه، چاپ بشه. برای من چون چاپ در ژورنال رو گفته بودند مجانی هست، اصلا نمیتونم امیدوار باشم که چاپش کرده باشند.
    Whether you think you can or you think you can't, you're right

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

یعنی چی روحیه سفر به خارج رو ندارم!!؟؟ احتمالا مشکل ایشون چیز دیگه ای بوده. اما واقعا زور داره آدم به این راحتی خیلی از زحماتش بوسیله استاد بر باد می ره... امیدوارم مقاله شما هم تو proceeding و هم تو ژورنال چاپ بشه.

بقیه دوستان اگه راجع به ASME اطلاعی دارین، من رو در جریان بذارید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)