صفحه 5 از 26 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 254

موضوع: آیا مقاله پذیرفته شده، در صورت عدم شرکت در کنفرانس چاپ خواهد شد؟

ApplyAbroad Champion
    zari آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آیا مقاله پذیرفته شده، در صورت عدم شرکت در کنفرانس چاپ خواهد شد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pejman-Mech نمایش پست ها
    یعنی چی روحیه سفر به خارج رو ندارم!!؟؟ احتمالا مشکل ایشون چیز دیگه ای بوده. اما واقعا زور داره آدم به این راحتی خیلی از زحماتش بوسیله استاد بر باد می ره... امیدوارم مقاله شما هم تو proceeding و هم تو ژورنال چاپ بشه.
    ایشون شاید هر سال 10 بار سفر خارجی میره، اما این بار زن داداششون سرطان گرفتند و ایشون هم روحیه شون رو از دست داده بودند (استادم خانم هستند). نمیدونم منم اولش ناراحت شدم اما بعدش فکر کردم شاید من توقع بیجا دارم که فکر کردم ایشون (بنا به قولی که داده بود)باید میرفت. نمیدونم والا.
    اگر فقط تو ژورنال هم چاپ بشه برای من کافیه. حداقلش اگر خبر قطعی میدادند که چاپ نمیکنن، من مقاله رو واسه یه ژورنال دیگه میفرستادم که بتونم نمره اش رو برای دفاعم بگیرم. کلا خیلی بدشانسی بود.
    Whether you think you can or you think you can't, you're right

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zari نمایش پست ها
    ایشون شاید هر سال 10 بار سفر خارجی میره، اما این بار زن داداششون سرطان گرفتند و ایشون هم روحیه شون رو از دست داده بودند (استادم خانم هستند). نمیدونم منم اولش ناراحت شدم اما بعدش فکر کردم شاید من توقع بیجا دارم که فکر کردم ایشون (بنا به قولی که داده بود)باید میرفت. نمیدونم والا.
    اگر فقط تو ژورنال هم چاپ بشه برای من کافیه. حداقلش اگر خبر قطعی میدادند که چاپ نمیکنن، من مقاله رو واسه یه ژورنال دیگه میفرستادم که بتونم نمره اش رو برای دفاعم بگیرم. کلا خیلی بدشانسی بود.
    منم دقیقا مشکلم همینه که بالاخره اگر چاپ نشده بفرستم یه جا دیگه، اگر هم شده که هیچی. شما خودتون تماس نگرفتین؟ ایمیل نزدین بهشون؟ من که ایمیل زدم اما اصلا محل نذاشتن و هیچ جوابی بهم ندادن.

ApplyAbroad Champion
    zari آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pejman-Mech نمایش پست ها
    منم دقیقا مشکلم همینه که بالاخره اگر چاپ نشده بفرستم یه جا دیگه، اگر هم شده که هیچی. شما خودتون تماس نگرفتین؟ ایمیل نزدین بهشون؟ من که ایمیل زدم اما اصلا محل نذاشتن و هیچ جوابی بهم ندادن.
    من استادم corresponding author بودند و ایشون میل زدن، هم به کنفرانس و هم به ژورنال، اما اونها پاسخی ندادند. نمیدونم چرا پاسخ نمیدن. استادم معتقده که در ژورنال حتما چاپ میشه اما خودم اصلا چنین اطمینانی ندارم.
    Whether you think you can or you think you can't, you're right

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

چاپ مقاله در پروسدینگ تنها منوط به پرداخت هزینه رجیستری کنفرانس هست و نیازی به حضور شما برای چاپ مقاله نیست. به هر حال اونها این موضوع رو لحاظ می کنند که بسیاری به خاطر مشکلات ویزا یا بلیط و... امکان حضور رو ندارند.
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

Junior Member

تو یه کنفرانسی که مقاله داشتم نوشته بود که حتما حتما باید بیایید ارائه بدین تا چاپ بشه، من هم بهشون میل زدم و گفتم:

I am **, an author of the paper with number ** and title of “**” which has been accepted in your conference. I am going to pay the fee and register until deadline of registration, but just for getting some information about your participating policy I want to say that I am deeply willing to participate in your reputable conference and have the chance to meet these hard to find people in industry and academia, however, concerning the required military service for Iranian students and its associated problems which make the out of country trips very complicated and some times impossible, I am writing this email to ask if you can publish my paper in your proceeding without my participation. I would appreciate it if you could spare time and help me. Thank you in advance for your time and concern.

اونا هم گفتن:

Dear,

We sincerely understand your unfortunate situation. If you are not able to participate the conference, please register and send us a video of your presentation instead. Your paper will be published and indexed in IEEE library afterwards.

Anyway, we hope that you could overcome the difficulties and join us in ***.

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rezanew نمایش پست ها
    تو یه کنفرانسی که مقاله داشتم نوشته بود که حتما حتما باید بیایید ارائه بدین تا چاپ بشه، من هم بهشون میل زدم و گفتم:

I am **, an author of the paper with number ** and title of “**” which has been accepted in your conference. I am going to pay the fee and register until deadline of registration, but just for getting some information about your participating policy I want to say that I am deeply willing to participate in your reputable conference and have the chance to meet these hard to find people in industry and academia, however, concerning the required military service for Iranian students and its associated problems which make the out of country trips very complicated and some times impossible, I am writing this email to ask if you can publish my paper in your proceeding without my participation. I would appreciate it if you could spare time and help me. Thank you in advance for your time and concern.

اونا هم گفتن:

Dear,

We sincerely understand your unfortunate situation. If you are not able to participate the conference, please register and send us a video of your presentation instead. Your paper will be published and indexed in IEEE library afterwards.

Anyway, we hope that you could overcome the difficulties and join us in ***.
    خیلی خوبه اینطوری. خوشا به حالتون که تکلیفتون مشخصه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer universite de montreal

در صورتی که لازم باشه برید اغلب توی سایت کنفرانس یا نامه اکسپت کنفرانس حتما اشاره می کنند وگرنه نه اجباری نیست البته بهتره برای احتیاط بهشون ایمیل بزنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of IT

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrouz نمایش پست ها
    چاپ مقاله در پروسدینگ تنها منوط به پرداخت هزینه رجیستری کنفرانس هست و نیازی به حضور شما برای چاپ مقاله نیست. به هر حال اونها این موضوع رو لحاظ می کنند که بسیاری به خاطر مشکلات ویزا یا بلیط و... امکان حضور رو ندارند.
    ببخشید من یک سوال داشتم آیا کنفرانسی هست که مجانی باشه یعنی هزینه رجیستری نداشته باشه...یا اگه مقاله قبول بشه ولی هزینه رجیستری رو نداد چی می شه؟ فرقی با رد شدن نداره؟

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi62 نمایش پست ها
    ببخشید من یک سوال داشتم آیا کنفرانسی هست که مجانی باشه یعنی هزینه رجیستری نداشته باشه...یا اگه مقاله قبول بشه ولی هزینه رجیستری رو نداد چی می شه؟ فرقی با رد شدن نداره؟
    دروود، من تا حالا کنفرانس رایگان ندیدم! فکرم نمیکنم که باشه.اگه Registration fee رو پرداخت نکنید، مقاله شما در مجله کنفرانس چاپ نخواهد شد و دقیقاً فرقی با رد شدنش نداره.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of IT

نقل قول نوشته اصلی توسط halandoon نمایش پست ها
    دروود، من تا حالا کنفرانس رایگان ندیدم! فکرم نمیکنم که باشه.اگه Registration fee رو پرداخت نکنید، مقاله شما در مجله کنفرانس چاپ نخواهد شد و دقیقاً فرقی با رد شدنش نداره.
    a Norwgian conference!!!
    The event is open to all researchers and students of philosophy from all countries who are interested. Registration is FREE and includes lunches and coffee.
    Please complete the Online Registration Form by 15th May, 2010.
    Unfortunately we are unable to book accommodation for participants (apart from speakers). Please see below for useful links for accommodation booking.
    http://www.csmn.uio.no/events/2010/self-knowledge.xml

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)