صفحه 6 از 26 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 254

موضوع: آیا مقاله پذیرفته شده، در صورت عدم شرکت در کنفرانس چاپ خواهد شد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer universite de montreal

پیش فرض پاسخ : آیا مقاله پذیرفته شده، در صورت عدم شرکت در کنفرانس چاپ خواهد شد؟

کنفرانس بدون هزینه رجیستر هم هست ولی من شنیدم بعضی از این کنفرانس ها ی مجانی رو اگه شرکت نکنی باید هزینه اضافی بدین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی پلیمر-رنگ

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi62 نمایش پست ها
    ببخشید من یک سوال داشتم آیا کنفرانسی هست که مجانی باشه یعنی هزینه رجیستری نداشته باشه...یا اگه مقاله قبول بشه ولی هزینه رجیستری رو نداد چی می شه؟ فرقی با رد شدن نداره؟
    با سلام
    کنفرانسهای Electrochemical Society (ECS) USA که من تا حالا چند با ثبت نام کردم، بدون پرداخت هزینه کنفرانس، بعد از کنفرانس برای مقاله هایی که خلاصه اونها پذیرفته شده بودند، دعوت نامه میفرسته تا مقاله کامل رو مجانی در transaction بعد از کنفرانس چاپ کنند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی پلیمر-رنگ

دوستان
    آیا ارزش داره در کنفرانس هایی خارجی سطح بالا (در تخصص الکتروشیمی و خوردگی) که فقط abstract رو چاپ میکنن ثبت نام کنیم؟ هر کنفرانس حدود 200 دلار هزینه داره و اگه هزینه رو بدم، abstract رو چاپ میکنن. من تاحالا بیشتر از 8 تا خلاصه مقاله accept شده در کنفرانسهای معروف از جمله:
    American Chemical Society (ACS), International Society of Electrochemistry (ISE), I
    داشتم ولی ثبت نام نکردم. استادم میگه تو که مقاله ISI داری نمیخواد این همه هزینه کنی تا فقط abstract چاپ بشه. شما نظرتون چیه؟تجربه ای داشتین؟

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط دورنا نمایش پست ها
    دوستان
    آیا ارزش داره در کنفرانس هایی خارجی سطح بالا (در تخصص الکتروشیمی و خوردگی) که فقط abstract رو چاپ میکنن ثبت نام کنیم؟ هر کنفرانس حدود 200 دلار هزینه داره و اگه هزینه رو بدم، abstract رو چاپ میکنن. من تاحالا بیشتر از 8 تا خلاصه مقاله accept شده در کنفرانسهای معروف از جمله:
    American Chemical Society (ACS), International Society of Electrochemistry (ISE), I
    داشتم ولی ثبت نام نکردم. استادم میگه تو که مقاله ISI داری نمیخواد این همه هزینه کنی تا فقط abstract چاپ بشه. شما نظرتون چیه؟تجربه ای داشتین؟
    به هر حال بی ارزش نیست، اما منم بودم این پول رو پرداخت نمیکردم. به خاطر اینکه کنفرانس زیاده که با همین شرایط قول چاپ در مجلات ISI رو بده، اونا ارزش داره و توصیه میکنم برای اینطور کنفرانس ها اقدام کنید.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

Junior Member

سلام
    اگر ما برای یک کنفرانس ثبتنام کنیم ولی شرکت نکنیم و مقالمون هم با موفقیت چاپ بشه ، آیا این شرکت نکردن در کنفرانس و ارائه نکردن مقالمون بطور حضوری ، روی گرفتن پذیرش با بورس از دانشگاهای آمریکا و کانادا تاثیر منفی خواهد داشت ؟
    یعنی استادا می تونن بفهمن که مقاله ای که برای پذیرش بهشون معرفی میکنیم ، خودمون برای ارائه حضور نداشتیم یا اینکه اهمیتی نمیدن ؟

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad24 نمایش پست ها
    سلام
    اگر ما برای یک کنفرانس ثبتنام کنیم ولی شرکت نکنیم و مقالمون هم با موفقیت چاپ بشه ، آیا این شرکت نکردن در کنفرانس و ارائه نکردن مقالمون بطور حضوری ، روی گرفتن پذیرش با بورس از دانشگاهای آمریکا و کانادا تاثیر منفی خواهد داشت ؟
    یعنی استادا می تونن بفهمن که مقاله ای که برای پذیرش بهشون معرفی میکنیم ، خودمون برای ارائه حضور نداشتیم یا اینکه اهمیتی نمیدن ؟
    تاثیر منفی که نداره، اما بهتره که ارائه کنید. اما خوب یه عده ای از ماها به دلایل مختلف از جمله سربازی و مشکلاتش، امکان ارائه رو ممکنه نداشته باشیم.
    تنها ایرادش اینه که مدرکی دال بر ارائه کنفرانس به شما نمیدن، که من خودم دیدم بعضی از دوستام با Coordinator کنفرانس مکاتبه کردن و ایشون پذیرفته مشکل رو حتی اون مدرک رو هم گرفتن.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

Junior Member

سلام
    اگر مقاله ما داخل یک کنفرانس پذیرفته بشه و هزینه ثبت نام پرداخت کنیم ولی برای ارائه نتونیم بریم، چه مدرکی وجود داره که مقاله ما داخل کنفرانس پذیرفته شده؟
    اگر برای ارئه نتونیم بریم این احتمال وجود داره که مقالمون چاپ نکنن با وجود اینکه هزینه ثبت نام پرداخت کردیم؟
    با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_km نمایش پست ها
    سلام
    اگر مقاله ما داخل یک کنفرانس پذیرفته بشه و هزینه ثبت نام پرداخت کنیم ولی برای ارائه نتونیم بریم، چه مدرکی وجود داره که مقاله ما داخل کنفرانس پذیرفته شده؟
    اگر برای ارئه نتونیم بریم این احتمال وجود داره که مقالمون چاپ نکنن با وجود اینکه هزینه ثبت نام پرداخت کردیم؟
    با تشکر
    سلام. راجع به مدرک، خب شما اول برات یه ایمیل میاد که بهت می گه مقاله ات پذیرفته شده. این می شه یه مدرک برای پذیرفته شدن. بعد از این ثبت نام انجام می شه.
    در مورد چاپ در پروسیدینگ هم نظرات مختلفی من شنیدم به شخصه. به هر حال قانون کلی وجود نداره. اما می تونید با مکاتبه از خود مسئولین اون کنفرانس بپرسید.

Junior Member

سلام.ممنون از راهنماییتون
    من میلی accept دریافت کردم که نشون می ده مقالم پذیرفته شده.داخل نامه نوشته که :
    if you and your co-author(s) could not attend ICMET 2010 to present your paper for some reasons, please inform us. And we will send you, the official receipt of registration fee, proceedings after ICMET 2010 free of charge.
    منظورشون اینه که که اگر ما برای ارائه نریم رسید هزینه را برامون میفرستن ، خوب این یعنی چی؟
    اگر شرکت نکنیم مقاله در پروسیدینگ چاپ نمیشه؟
    کنفرانس ICMET در سنگاپور هست که طبق گفته خودشون در IEEE و ISI چاپ میشه.
    ممنون می شم که در این زمینه کمکم کنین.
    با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_km نمایش پست ها
    سلام.ممنون از راهنماییتون
    من میلی accept دریافت کردم که نشون می ده مقالم پذیرفته شده.داخل نامه نوشته که :
    if you and your co-author(s) could not attend ICMET 2010 to present your paper for some reasons, please inform us. And we will send you, the official receipt of registration fee, proceedings after ICMET 2010 free of charge.
    منظورشون اینه که که اگر ما برای ارائه نریم رسید هزینه را برامون میفرستن ، خوب این یعنی چی؟
    اگر شرکت نکنیم مقاله در پروسیدینگ چاپ نمیشه؟
    کنفرانس ICMET در سنگاپور هست که طبق گفته خودشون در IEEE و ISI چاپ میشه.
    ممنون می شم که در این زمینه کمکم کنین.
    با تشکر
    سلام. راستش من هم خیلی متوجه منظور اون جمله نشدم. اما به هر حال اینطوری که آخرش گفته، در مورد پروسیدینگ ظاهرا مشکلی نیست و احتمالا چاپ می شه براتون که گفته می فرستیم بعد از کنفرانس.
    در هر حال بهترین راه اینه که یه ایمیل بزنید و هم دلیل نیومدنتون رو بگید و هم اگه سوالی داشتید بپرسید.
    موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)