صفحه 8 از 26 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 254

موضوع: آیا مقاله پذیرفته شده، در صورت عدم شرکت در کنفرانس چاپ خواهد شد؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    Manufacturing Engineering

پیش فرض پاسخ : پرسش در مورد اعتبار ژورنالها و کنفرانس ها

سلام
    اگه کنفرانسی مقاله کامل accept بشه، ولی هزینه مورد نظر پرداخت نشه، آیا در proceeding چاپ میشه؟؟
    میشه اینو در رزومه عنوان کرد؟؟؟

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط gdfr7 نمایش پست ها
    سلام
    اگه کنفرانسی مقاله کامل accept بشه، ولی هزینه مورد نظر پرداخت نشه، آیا در proceeding چاپ میشه؟؟
    سلام،

نه دوست خوبم، چاپ نمیشه و در رزومه هم نمیتونید عنوان کنید، چون رفرنسی براش وجود نداره. موفق باشید.
    The best way to predict the future is to invent it

Banned
    رشته و دانشگاه
    Manufacturing Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Nima_87 نمایش پست ها
    سلام،

نه دوست خوبم، چاپ نمیشه و در رزومه هم نمیتونید عنوان کنید، چون رفرنسی براش وجود نداره. موفق باشید.
    آخه استاد خودم میگه که چاپ میشه، گفت پارسال یه مقاله اش اینطوری بود و چاپ شد.
    به نظر من غیر منطقی ایه، نمی دونم تو رزومه ام بیارم یا نه!!!

Senior Member krig1960 آواتار ها

سلام دوست عزیز. یعنی منظورتان این است که استادتان پول ثبت نام مقاله را ندادند و مقاله چاپ شد؟!. بدیهی است وقتی هزینه چاپ مقاله را ندهید آنها هم مقاله را چاپ نمی کنند. قصد جسارت به استاد شما را ندارم اما ممکن است برای استاد شما یک مورد تصادفی پیش آمده و از دست مسئولان آن کنفرانس مزبور در رفته باشد، حالا ایشان فکر می کند همیشه همین طور است. البته ممکن است پول ثبت نام را بعد از سابمیت مقاله کامل بگیرند اما این که اصلاً پول نگیرند و مقاله را چاپ کنند دیگر خیلی عجیب است. به نظر من در این موارد در درجه اول به توضیحات سایت کنفرانس و در درجه دوم به معیارهای عقلانی و منطقی فکر کنید و خیلی تحت تاثیر تجارب نادر و شخصی دیگران قرار نگیرید.
    موفق باشید.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

Member Nima_87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

راستش اولین بار که همچین چیزی میشنوم! اصلا منطقی نیست!
    The best way to predict the future is to invent it

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

سلام
    منم بعیید میدونم که چاپ بشه! یعنی تا حالا ندیدم چنین چیزی رو!
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

Senior Member sara123 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آیا مقاله پذیرفته شده، در صورت عدم شرکت در کنفرانس چاپ خواهد شد؟

بالاخره من نفهميدم چي شد.
    من واسه كنفرانس داخلي ديناميك شاره ها ثبت نام كردم و پذيرفته شدم. هزينه را هم پرداخت كردم. حالا مي خوام بدونم اگه نرم مقاله چاپ مي شه يا نه؟ دوستاني كه در زمينه همين كنفرانس تجربه دارن ممنون مي شم راهنمايي كنن.
    If you look at what you do not have in life, you don’t have anything. l
    If you look at what you have in life, you have everything. k

Senior Member krig1960 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sara123 نمایش پست ها
    بالاخره من نفهميدم چي شد.
    من واسه كنفرانس داخلي ديناميك شاره ها ثبت نام كردم و پذيرفته شدم. هزينه را هم پرداخت كردم. حالا مي خوام بدونم اگه نرم مقاله چاپ مي شه يا نه؟ دوستاني كه در زمينه همين كنفرانس تجربه دارن ممنون مي شم راهنمايي كنن.
    سلام دوست عزیز.
    نمونه این سوال، بارها در این تاپیک پاسخ داده شده است، من به طور خلاصه عرض می کنم:
    1 - در درجه اول بایستی توضیحات و قوانین درج شده در سایت کنفرانس را مطالعه کرد.
    2 - در صورتی که توضیحی در سایت کنفرانس موجود نباشد، روال رایج را اینگونه می توان فرض کرد که مقاله تمام افرادی که هزینه ثبت نام را پرداخت کرده اند در مجموعه مقالات چاپ می شود (صرفنظر از این که در کنفرانس شرکت کرده اند یا نه) اما گواهی حضور در کنفرانس صرفاً به کسانی اعطا می شود که در کنفرانس حضور نیز داشته اند. (به خصوص افرادی که ارائه شفاهی دارند.) در مورد فرآیند پذیرش تحصیلی و تقویت رزومه، مورد اول (چاپ شدن مقاله) اهمیت دارد و مورد دوم (گواهی حضور در کنفرانس) خیلی مهم نیست. ضمناً در مورد کنفرانس های خارجی معمولاً می توان از طریق ایمیل با دبیرخانه کنفرانس مکاتبه نمود تا در صورتی که امکان ارائه شفاهی مقاله برای نویسندگان نباشد، در قبال پرداخت هزینه ثبت نام، سی دی و کتاب مجموعه مقالات برای نویسندگان ارسال شود. (حتی برخی کنفرانس های خارجی حاضرند به این دسته از شرکت کنندگان غایب تخفیف هم بدهند.)
    البته قوانین کنفرانس های مختلف با یکدیگر متفاوت هستند و بهتر است این موارد از دبیرخانه کنفرانس پرسیده شود.
    موفق باشید.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

سلام
    3 تا مقاله تو یه کنفرانس استرالیا اکسپت شده. و تو پروسیدینگ که آنلاین هم هست چاپ شده. این کنفرانس با اینکه خیلی معتبره ولی تو isi ایندکس نمیشه. حالا پرداخت پول کنفرانس واسه من سودی داره؟ پروسیدینگ رو که گرفتم و شماره پوستر منم توشه دیگه... دیگه واسه چی پول بدم؟ سرتیفیکت رو کسی از من می خواد؟

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

نقل قول نوشته اصلی توسط rashidy_chem نمایش پست ها
    سلام
    3 تا مقاله تو یه کنفرانس استرالیا اکسپت شده. و تو پروسیدینگ که آنلاین هم هست چاپ شده. این کنفرانس با اینکه خیلی معتبره ولی تو isi ایندکس نمیشه. حالا پرداخت پول کنفرانس واسه من سودی داره؟ پروسیدینگ رو که گرفتم و شماره پوستر منم توشه دیگه... دیگه واسه چی پول بدم؟ سرتیفیکت رو کسی از من می خواد؟
    خوب اگه پرداخت نکنی که معمولا چاپ نمی کنن !!!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)