صفحه 9 از 26 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 254

موضوع: آیا مقاله پذیرفته شده، در صورت عدم شرکت در کنفرانس چاپ خواهد شد؟

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

پیش فرض پاسخ : آیا مقاله پذیرفته شده، در صورت عدم شرکت در کنفرانس چاپ خواهد شد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl6678 نمایش پست ها
    خوب اگه پرداخت نکنی که معمولا چاپ نمی کنن !!!!!
    تو رشته ما (شیمی) معمولا خارجی ها چاپ میکنن. (اونایی که ایندکس isi نمیخوره که تعدادشون بسیار زیاده و معتبر هم هستند) و پروسیدینگ چاپ شده و من گفتم پولو اونجا پرداخت میکنم و اونا قبول کردن...

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

Banned
    رشته و دانشگاه
    Manufacturing Engineering

دوستان مقاله هائی که پذیرفته شدن در کنفرانس خارجی ، بطوری کامل چاپ میشن یا فقط مثل ایران چکیده شون تو book of abstract چاپ میشه؟؟؟؟
    این proceeding مقاله کامل رو چاپ میکنه یا چکیده هارو؟

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط gdfr7 نمایش پست ها
    دوستان مقاله هائی که پذیرفته شدن در کنفرانس خارجی ، بطوری کامل چاپ میشن یا فقط مثل ایران چکیده شون تو book of abstract چاپ میشه؟؟؟؟
    این proceeding مقاله کامل رو چاپ میکنه یا چکیده هارو؟
    بستگی به کنفرانس داره. من پارسال تو یه کنفرانس لهستان شرکت کردم و ارائه دادم. و فقط خلاصه رو تو پروسیدینگ چاپ کردن. اما یکی از ژورنال های elsivier یه شماره اضافی زد واسه کنفرانس و تقریبا نصف مقاله ها رو (بصورت کامل) چاپ کرد. که متاسفانه چون من نمیدونستم اینو، مقاله رو بصورت کامل ننوشته بودم. 3 تا خلاصه مقاله هم ماه پیش دادم به استرالیا. اونم فقط خلاصه رو تو پروسدینگ چاپ میکنه. 2 ماه پیش یه کنفرانس (پوستر)تو ایران داشتم که از من مقاله کامل خواستن و مقاله کامل رو چاپ کردن...
    حتما تو سایت کنفرانس اینارو مینویسه...

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط rashidy_chem نمایش پست ها
    بستگی به کنفرانس داره. من پارسال تو یه کنفرانس لهستان شرکت کردم و ارائه دادم. و فقط خلاصه رو تو پروسیدینگ چاپ کردن. اما یکی از ژورنال های elsivier یه شماره اضافی زد واسه کنفرانس و تقریبا نصف مقاله ها رو (بصورت کامل) چاپ کرد. که متاسفانه چون من نمیدونستم اینو، مقاله رو بصورت کامل ننوشته بودم. 3 تا خلاصه مقاله هم ماه پیش دادم به استرالیا. اونم فقط خلاصه رو تو پروسدینگ چاپ میکنه. 2 ماه پیش یه کنفرانس (پوستر)تو ایران داشتم که از من مقاله کامل خواستن و مقاله کامل رو چاپ کردن...
    حتما تو سایت کنفرانس اینارو مینویسه...
    من الان مقالم تو کتاب چکیده چاپ شده، کاملشم داده بودم، حالا نمی دونم به طور کامل تو پروسیدینگ هم چاپ میشه که تو رزومم بنویسمش؟!
    در ضمن اینکه چکیده مقاله چاپ میشه، میشه تو رزومه ذکرشش کرد؟ مزیتی داره؟

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه

من الان مقالم تو کتاب چکیده چاپ شده، کاملشم داده بودم، حالا نمی دونم به طور کامل تو پروسیدینگ هم چاپ میشه که تو رزومم بنویسمش؟!
    در ضمن اینکه چکیده مقاله چاپ میشه، میشه تو رزومه ذکرشش کرد؟ مزیتی داره؟
    # The complete proceedings of a conference may be published in:

* Books
    * Journals
    * Series

# A few "Select" papers from conference proceedings may also be published in books, journals and series.
    # Complete proceedings are not always published. Extended abstracts, digests of papers, and invited papers are examples of what may be published in lieu of complete proceedings. 40% of the time, NOTHING is published.

منبع: http://mulibraries.missouri.edu/engi.../confguide.htm

من از 2 تا کنفرانسی که پوستر داشتم فقط abstract book و سرتیفیکت بهم دادن . یکی هم که 10 روز دیگه تو استرالیاست نمیخوام برم چون abstract book رو آنلاین گذاشتن و سرتیفیکت هم فکر نکنم جایی ازمون بخواد. من همرو تو رزومم اوردم. من چند تا cv خارجیا رو بررسی کردم دیدم شماره مقاله تو abstract book رو آخر عنوان میزارن. یه نمونه برات میزارم:
    http://www.remedika.com.mk/index_fil...Tina%20Eng.pdf
    ویرایش توسط rashdy_chem : November 1st, 2010 در ساعت 12:17 AM

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط rashidy_chem نمایش پست ها
    # The complete proceedings of a conference may be published in:

* Books
    * Journals
    * Series

# A few "Select" papers from conference proceedings may also be published in books, journals and series.
    # Complete proceedings are not always published. Extended abstracts, digests of papers, and invited papers are examples of what may be published in lieu of complete proceedings. 40% of the time, NOTHING is published.

منبع: http://mulibraries.missouri.edu/engi.../confguide.htm

من از 2 تا کنفرانسی که پوستر داشتم فقط abstract book و سرتیفیکت بهم دادن . یکی هم که 10 روز دیگه تو استرالیاست نمیخوام برم چون abstract book رو آنلاین گذاشتن و سرتیفیکت هم فکر نکنم جایی ازمون بخواد. من همرو تو رزومم اوردم.
    تو رزومت نوشتی abstract accepted، به نظرت فایده ای داره؟؟؟

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه

تو رزومت نوشتی abstract accepted، به نظرت فایده ای داره؟؟؟
    من اسم مقاله ارائه شده و یا قراره ارائه بشه به عنوان پوستر رو نوشتم. من تا حالا ندیدم غیر از این چیز دیگه ای بنویسن. تو فایلی که برات گذاشتم نگاه کن... تو رشته من (شیمی) که فقط خلاصه میخوان واسه پوستر. واسه oral بعضی جاها میگن مقاله کاملو بدین. و اونم فقط خلاصش تو کتاب چاپ میشه. همین
    بهترین جوابی که از استاد دارم مربوط به کنفرانسی هست که هردومون قراره تو استرالیا بریم (من که به شدت مریض میشم نمیرم!!! شایدم ویزا ندن!) و اتفاقا از من پرسید شماره خلاصه مقالت چنده... جالبه که من پول این کنفرانس رو هم پرداخت نکردم.

البته این مطالب واسه کنفرانس هایی که isi ایندکس میخوره صادق نیستاااا

Member khomar_x آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Amirkabir University of Technology

دوستان سلام. من یه سؤال برام پیش اومده. من قبلاً یه مقاله برای کنفرانس خارجی تو Jordan فرستادم که بدلیل اینکه مشمول سربازی بودم نتونستم از کشور خارج شم. نامه Acceptance Letter که به ایمیلم فرستاده شده بود دارم که نشون میده مقاله من برای ارائه شفاهی پذیرفته شده. ولی اونها گفته بودن که در صورتیکه در کنفرانس حضور نداشته باشم مقاله چاپ نمیشه! حالا چجوری میتونم مطمئن شم که آخر مقاله من چاپ شده یا نه؟ یه سؤال دیگه هم اینه که آیا با توجه به داشتن اون نامه پذیرش مقاله تو کنفرانس، ایا میتونم اون مقاله رو تو رزومم بیارم؟ ممنون میشم اگه کمکم کنید
    فقر گرسنگی نیست. چيزي"نداشتن"است ولي آن چیزپول نيست. فقرگردی است كه بركتابهای فروش نرفته كتابفروشي مينشيند،كتيبه3000ساله ای است كه رويش يادگاري نوشته اند، فقرشب"بي غذا"سر كردن نيست. روز"بي انديشه"سركردن است- دکترشریعتی

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط khomar_x نمایش پست ها
    دوستان سلام. من یه سؤال برام پیش اومده. من قبلاً یه مقاله برای کنفرانس خارجی تو Jordan فرستادم که بدلیل اینکه مشمول سربازی بودم نتونستم از کشور خارج شم. نامه Acceptance Letter که به ایمیلم فرستاده شده بود دارم که نشون میده مقاله من برای ارائه شفاهی پذیرفته شده. ولی اونها گفته بودن که در صورتیکه در کنفرانس حضور نداشته باشم مقاله چاپ نمیشه! حالا چجوری میتونم مطمئن شم که آخر مقاله من چاپ شده یا نه؟ یه سؤال دیگه هم اینه که آیا با توجه به داشتن اون نامه پذیرش مقاله تو کنفرانس، ایا میتونم اون مقاله رو تو رزومم بیارم؟ ممنون میشم اگه کمکم کنید
    خیلی ساده ! با دبیرخونه اون کنفرانس تماس بگیر یا E-mail بزن.

آره حتما بیار

Member khomar_x آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Amirkabir University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinab نمایش پست ها
    خیلی ساده ! با دبیرخونه اون کنفرانس تماس بگیر یا E-mail بزن.

آره حتما بیار
    ممنون از جوابت. من چندین بار به دبیرخانه و مدیر اون ایمیل زدم ولی کسی جواب نمیده. این کنفرانس حدود 2 سال پیش برگزار شد، همون موقعش هم خیلی حساب و کتاب نداشت چه برسه به الآن. دبیرخانه اون کنفرانس تا همون زمان برگزاری کنفرانس فعال بود، الآن نه سایت کنگره فعال هست نه کسی جوابتو میده. من گفتم شاید از طریق اینترنت و با سرچ کردن بشه یه چیزهایی فهمید.
    این آدرس سایت همایش: http://mse2.bau.edu.jo/
    و اینهم اسم اون کنفرانس: The Second Jordanian International Conference of Materials Science and Engineering
    فقر گرسنگی نیست. چيزي"نداشتن"است ولي آن چیزپول نيست. فقرگردی است كه بركتابهای فروش نرفته كتابفروشي مينشيند،كتيبه3000ساله ای است كه رويش يادگاري نوشته اند، فقرشب"بي غذا"سر كردن نيست. روز"بي انديشه"سركردن است- دکترشریعتی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)