صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 24 , از مجموع 24

موضوع: تعهد گرفتن استاد

Senior Member

پیش فرض پاسخ : تعهد گرفتن استاد

نقل قول نوشته اصلی توسط hajvaj نمایش پست ها
    آره نصیبتون بشه می فهمید یعنی چه؟
    رفتم فیسش برای دوستاش بود و بسته بود
    از دانشگاه هم چیزی دستگیرم نشد!
    کلا عجب شانسی داریم ها! تمام استثناها شامل من شده
    چه موضوع جالب و در عین حال عجیبی !
    میتونید تو http://www.ratemyprofessors.com/ اسم اساتید و سرچ کنید و اگر اسمشون موجود باشه نظر دانشجوها رو در موردشون بخونید

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

من اگر جای شما بودم امضا نمی کردم ... استاد با پرستبژ و معقول هیچوقت چنین درخواست غیر معمول و غیر حرفه ای نمیکنه ! مطمئن باشید ایشون دانشجوی فراری زیاد داشته که داره اینکارو میکنه ...

دوره دکتری اگر توی کشوری باشی که خود بهشت هم باشه استاد بد یکاری میکنه که به جهنم راضی بشی ! قدر خودتونو بدونید... اینجا استادایی که این تعهد رو نمیخوان با اینترنشنال ها مثل برده رفتار میکنند چه برسه که تعهد هم داشته باشی !

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

Senior Member

من این پست را اتفاقی دیدم و دقیقا می خواستم همین را بگم که rashidy-chem گفته. من در پست اول دیدم که نوشتید ترنسفر کار اخلافی نیست. درحالی که ترنسفر اینجا خیلی جا افتاده و کسی که می خواد یک research group را ترک کنه این اختیار را داره به شرط اینکه بتونه استاد دیگه ای را پیدا کنه که خود من دیدم خیلی ها این کار را می کنن و به چشم کسی که داره کار بدی می کنه هم بهش نگاه نمی کنن. وقتی شما فاند می گیرید دارید در ازای کاری که انجام می دید پول می گیرید. وقتی گروه را ترک می کنید استاد بقیه کار را می ده دانشجوی دیگری انجام بده. این طوری نیست کارش زمین بمونه. استادی تعهد می خواد که می خواد دانشجو را اسیر کنه. چون این استاد احتمالا در پیدا کردن دانشجویی که بتونه اخلاقش را تحمل کنه مشکل داره. اصلا زیر بار نرید. من جای شما باشم فورا ایمیل می زنم به graduate office head و ازش تقاضای TA می کردم. بهشون بگید که در نظر دارید یک ترم به صورت independent کار تحقیقاتی با این استاد را انجام بدید و بعد چنانچه راضی بودید ادامه بدید. فکر هم نکنید که آنها خواهند گفت این دانشجو مثلا پررو است. این خیلی طبیعیه اگر شما چنین درخواستی کنید. اگر نپذیرفتن شما هم چنین امضایی نکتید. منتظر بشید ببینید براتون نامه پذیرش چه طوری میاد. اگر فاندی درش قید شده بود که بپذیرید و اگر نه بی خیال این دانشگاه. فکر کنید این استاد هم به شما پذیرشی نداده بود. بهتون بگم، الان که اون طرف هستید می خواهید هر طور شده بیایید و ممکنه خیلی چیزها زا هم بپذیرید. ولی وقتی آمدید فورا نظرتون عوض می شه. عزت خودتونو نفروشید. نگذارید با شما مثل برده رفتار کنن.

من اساتیدی دیدم که می گن یه میتنی بنویس و قسم بخور که اگه اومدی پیش ما تا آخر phD با ما می مونیو سختگیرانه ترین که دیدم یه برگه داده بوده امضا کنه که حق تعویض دانشگاه و استاد و رشته و... رو نداره. ولی اینکه تعهد بدی که پول رو پس بدی خیلی عجیبه... این استاد کجاییه؟؟؟
    کلا به نظر من بیشتر واسه ترسوندنه والا بعید می دونم این بره تو دادگاه به راحتی به جایی برسه. چون مثلا بره تو دادگاه شما هم می تونی ادعا کنی که این استاد شما رو abuse کرده، مثلا بیشتر از هفته ای 20 ساعت ازت کار کشیده. به هر حال حواست خیلی باشه این مورد دوم که من گفتم همچین تعهدی گرفته خیلی آدم عوضی بوده. موضوع دیکه هم اینکه خوب باید ببینی آپشن های دیگت چیه...

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)