نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: پذیرش از کشوری غیر از ایران برای سوئد

Junior Member

پیش فرض پذیرش از کشوری غیر از ایران برای سوئد

سلام دوستان
    وقت بخیر.یک مسئله ای داشتم که خواستم با دوستایی که ممکنه اطلاعاتی در این مورد داشته باشن مشورت کنم. من چند ماه پیش با گرفتن آفرلتراز یکی از دانشگاههای مالزی برای مقطع فوق لیسانس با گذاشتن وثیقه برای سربازیم اومدم مالزی.اما اساسا از اول قصدم مالزی نبود و میخواستم برم سوئد ولی چون آفرلتر سوئدم خیلی دیرتر از مالزی میومد و من هم موعد سربازی رفتنم نزدیک بود اومدم مالزی و گفتم هروقت جواب سوئد اومد با وزارت علوم هماهنگ میکنم و میرم دانشگاهم رو تغییر میدم.از خانم اصفهانی هم تو وزارت علوم پرسیدم و گفت مشکلی نیست.

اما الان که داره موعد اومدن جواب سوئد میرسه،رفتم سفارت سوئد پرسیدم،بهم گفتن برای اینکه واسه سوئد از مالزی اقدام کنی باید حداقل بیشتر از 6 ماه تو مالزی ساکن بوده باشی یا بری تو کشور اولیه خودت!! من الان 2ماه میشه که اومدم اینجا و تا زمانی که آفرلترم بیاد ماکزیمم بشه 3ماه که اینجا ساکنم و به خاطر اینکه مطمئن بودم و هستم که جواب سوئد مثبت هست، اون دانشگاهی که تو مالزی پذیرش داشتم رو نرفتم.الان کسی میتونه منو راهنمایی کنه چیکار کنم؟تا زمان رسیدن جواب سوئد 6ماه نمیشه.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

پیش فرض پاسخ : پذیرش از کشوری غیر از ایران برای سوئد

خوب باید از اینجا واسه سوئد اقدام کنی! تنها راهش همینه! چون 6 ماه طول نمی کشه...
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

Junior Member

سلام دوباره.من که فکر کنم تو مطالبم توضیح دادم.الان من ساکن کوالالامپور هستم.این مسئله 6 ماه تو اینجا ساکن بودن رو هم منشی سفارت سوئد در مالزی بهم گفت.من چون هنوز اون رشته ای رو که با پذیرشش اومدکم مالزی ثبت نام نکردم و رسما دانشجو نشدم نمیتونم برگردم ایران .برگردم میفرستنم سربازی.کسی پیشنهادی داره؟

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

نه واقعا.
    به نظر من برید دقیقا بپرسید از سفارت سوئد تو مالزی که آیا پروسه شما برای ویزای دانشجویی رسیدگی می کنند با این زمانی که در اونجا رزیدنت هستیدیا نه؟
    در مورد قوانین سربازی و برگشتن به ایران هم من اطلاعی ندارم که راهنماییتون کنم چون خودم 2سال رفتم و این دندان لق کشیدم خلاص.
    What Goes Around...Comes Around

Junior Member

سلام من دانشجوی ارشد بیوتکنولوژی در کشور ایتالیا هستم . چون مدرکم از دانشگاه اروپایی هست فرقی داره که برای دکتری از ایران اقدام کنم یا از ایتالیا ؟ اگر از ایتالیا اقدام کنم ممکنه تفاوتی داشته باشه و بهتر پذیرش بدن ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)