صفحه 1 از 108 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1080

موضوع: آرشیو شده: سوالات، تجربیات و نتایج پذیرش سوئد در سال 2009

ApplyAbroad Veteran
    Spiro آواتار ها

پیش فرض آرشیو شده: سوالات، تجربیات و نتایج پذیرش سوئد در سال 2009

دوستان عزیز
    در این تاپیک به بررسی موضوعات مربوط به سیر و روند درخواست و گرفتن پذیرش بپردازید .تغییرات پروفایل خود، ایمیل های دریافتی از دانشگاه ها، مشکلات و موانع پیرامون و ... را در این تاپیک مطرح نمایید.
    خواهشمندیم از طرح مسائل نامربوط به این تاپیک خودداری کنید.

برای دیدن تاپیک "سوالات ، تجربیات و نتایج پذیرش از سوئد در سال 2008" اینجا کلیک کنید.

دوستان عزيز لطفا سوالات خود را بروي فروم مطرح كنيد و در صورت تمايل فقط لینک سوال را براي من بفرستيد.

پیش فرض پاسخ : سوالات، تجربیات و نتایج پذیرش سوئد در سال 2009

آیا کسی از late applicants در سالهای قبل بوده که پذیرش گرفته باشه؟من به lund university ایمیل زدم گفتن به دلیل محبوبیت رشته ها احتمالش صفره!!!

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fafari
    آیا کسی از late applicants در سالهای قبل بوده که پذیرش گرفته باشه؟من به lund university ایمیل زدم گفتن به دلیل محبوبیت رشته ها احتمالش صفره!!!
    My friend was a very very late applicant last year because of delays in his Toefl score report. Finally, He was admitted by Linkoping and he is studying in this uni right now

Take Care

کسی بوده که تافلش رو واسه lund دیر فرستاده باشه و پذیرش بگیره؟؟چون ظاهرا اونا late application ندارن.

سلام. کسی میدونه چطوری می تونم چک کنم که مدارکم رسیده تا قبل deadline یا نه؟
    زنگ زدم. گفتن هنوز scan نشده. ممکن رسیده باشه.
    لطفا راهنمایی کنید.

Junior Member

کسی بوده که تافلش رو واسه lund دیر فرستاده باشه و پذیرش بگیره؟؟چون ظاهرا اونا late application ندارن.
    بله. لطفا هرکی کوچکترین اطلاعاتی در این زمینه داره مطرح کنه. چون من هم این مشکل رو دارم لااقل بریم رشته های انتخابیمونو عوض کنیم به دانشگاههایی که احتمال قبولی هست.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

دوست عزيز
    شما مي تونين با ايميل از Admission Office دانشگاه لوند بپرسيد.
    به نظر من چون لوند از دانشگاه هاي تراز اول سوئده و پرطرفداره بعيده كه Late Applicant قبول كنه ولي بازم بايد از خودشون پرسيد چون به رشته هم بستگي داره...

موفق باشيد
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

سلام
    اگر كسي از دوستان DATA BASE از مشخصات و رزومه (معدل، دانشگاه و ...) ايرانياني كه سالهاي قبل از سوئد پذيرش گرفته اند را دارد را در اينجا قرار دهد.
    تشكر

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

نقل قول نوشته اصلی توسط majidsoltan
    سلام
    اگر كسي از دوستان DATA BASE از مشخصات و رزومه (معدل، دانشگاه و ...) ايرانياني كه سالهاي قبل از سوئد پذيرش گرفته اند را دارد را در اينجا قرار دهد.
    تشكر
    دوست عزيز
    شما مي تونين به بخش "نتايج نظرسنجي" مراجعه كنيد، بخشي از اطلاعات اونجا قرار داره; همچنين، ميتونين 30 40 صفحه ي اول همين تاپيك رو يه نگاه بندازين، خيلي چيزاي زيادي پيدا مي كنيد

موفق باشيد
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط azim_utd
    دوست عزيز
    شما مي تونين با ايميل از Admission Office دانشگاه لوند بپرسيد.
    به نظر من چون لوند از دانشگاه هاي تراز اول سوئده و پرطرفداره بعيده كه Late Applicant قبول كنه ولي بازم بايد از خودشون پرسيد چون به رشته هم بستگي داره...

موفق باشيد
    برای اینکه ببینید late applicant قبول می کنه یا نه برید توی سایت استودرا، برید قسمت course search و رشتتون رو وارد کنید. اگه جلوش ننوشته باشه closed for late applicant یعنی قبول می کنه...
    If you fail to plan,you plan to fail

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)