صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 35 , از مجموع 35

موضوع: University of Warwick

Junior Member

پیش فرض پاسخ : University of Warwick

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed1908 نمایش پست ها
    خیلی ممنون
    بله من Offer و Supervisor دارم. آخه اصلا یکی از شرایط بورس اینه که اپلیکنت ها international باشن. اسم بورس Chancellor's International Scholarship هست. چجور ممکنه به Home student ها بدن؟!
    من پارسال با یکی از همکلاسی های سابق انگلیسی که الان داره اونجا PhD میخونه مشورت کردم. این نظر اون بود. دانشجوهای کشورهای اروپایی و کسانی که ملیت دوگانه مثلا هندی-انگلیسی و... را هم در نظر بگیر. خود دانشگا ه معمولا backup نمیده! متاسفانه سیستم انگلستان اینطوریه!! در ضمن توی سایت دانشگاه یه PDF هست که نحوه امتیاز دهی به Applicant ها را نشون داده٬ چک کن متونه بهت ذهنیت بده. دوست عزیز٬این تجربه من بود واسه PhD application توی warwick و خیلی دانشگاه های دیگه UK . امیدوارم این بورس به شما تعلق بگیره و اسمت توی نتایج پذیرش امسال باشه. اما تلاش کن اگه میتونی تا از طرف دپارتمان و supervisor فاند بگیری.
    موفق باشی.

Member rezarchitect آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture and Urban Planning-KTH

سلام دوستان. من برای یک کار تحقیقاتی‌ بین ۱۸ تا ۳۰ ژولای باید بیام دانشگاه وارویک. هنوز نتونستم جایی را برای اسکان پیدا کنم. چون دانشجوی این دانشگاه نیستم، ظاهراً دانشگاه هم نمیتونه بهم خوابگاه بده. کسی‌ از دوستان که اونجا هستن پیشنهاد خاصی‌ دارند برای مسکن موقت در این بازهٔ زمانی‌؟ ممنون.
    "For every two minutes of glamour, there are eight hours of hard work"

نقل قول نوشته اصلی توسط rezarchitect نمایش پست ها
    سلام دوستان. من برای یک کار تحقیقاتی‌ بین ۱۸ تا ۳۰ ژولای باید بیام دانشگاه وارویک. هنوز نتونستم جایی را برای اسکان پیدا کنم. چون دانشجوی این دانشگاه نیستم، ظاهراً دانشگاه هم نمیتونه بهم خوابگاه بده. کسی‌ از دوستان که اونجا هستن پیشنهاد خاصی‌ دارند برای مسکن موقت در این بازهٔ زمانی‌؟ ممنون.
    سلام دوست عزیز، میتونید از این سایتها استفاده کنید ولی از قبل مطمئن شید که به شما جایی رو که خواستید میدند (مثلا شما رو به عنوان دانشجو قبول میکنند اگه همچین شرطی داشته باشند، باید بپرسید): "https://www.studentuniverse.com" و "http://www.crm-students.com/crm-accommodation/" و "https://www.libertyliving.co.uk"، از دانشگاهتون هم بپرسید شاید گزینه های دیگه ای بتونند به شما معرفی کنند، در ضمن دانشگاه Warwick به Coventry نزدیکتر هست تا خود Warwick، موفق باشید.
    یاد خدا در همه حال، همه مسائل را حل میکند.
    Every single choice you have ever made in your life, has brought you to this exact moment, reading this exact sentence. Have a good day
    اللهم أدر الحق معه حيث دار. (; I went my own way

Junior Member

سلام

لیسانس صنایع شریف با معدل ۱۴
    ارشد اقتصاد تهران با معدل ۱۹.۵

برای دکترای اقتصاد این دانشگاه شانسی هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد ایمونولوژی-دانشگاه تهران

من یک ایمیل به استادی در دانشگاه Warwck واریک که کارش بسیار به پروژه تز ارشد من نزدیک بود زدم و ایشون 10 دقیقه بعد جواب داد که تو کاندیدای مناسبی برای دریافت بورس چنسراینترنشنال این دانشگاه هستی و بیا اسکایپ کنیم. بعد از اسکایپ هم حسابی خوشش اومد و گفت هم جوره حمایتت می کنم تا دانشجوی خودم بشی. بعد هم تمام موارد اپلیکشن فرم را دونه به دونه گفت چی بنوسم .در نهایت هم یک نامه عالی در حمایتم نوشت. معدل خودم 17.97 بود 4 تا مقاله خوب هم داشتم. توصیه نامه اساتیدم هم که توپ. اما فقط بهم پذیرش دادند و بورس بهم تعلق نگرفت! استاده شوکه شد و گفت این نتیجه ایی نبود که منتظرش بودم!

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234