صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 53 , از مجموع 53

موضوع: هزینه های اپلای از امتحانات تا رسیدن به آمریکا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : هزینه های اپلای از امتحانات تا رسیدن به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط yasingtr نمایش پست ها
    دوستان مدیر و کمکی کسی هست جواب این دوتا سوال مارو بده لطفا ...
    1.ایا برای المان حتما با مدرک ب2 المان فقط میتونی در المان تحصیل رایگان کنی یا با مدرک تافل هم میشه چون در سایتی نوشته اند که دانشگاه اخن میشه با تافل هم پذیرش میده و میتونی رایگان تحصیل کنی؟ و درمورد هزینه یکسال اول یک مشاور به دوستم گفته باید برای هزینه های خورد و خوراکت و خوابگاه و شارژ کارت مترو و اینا برای یکسال 8600 یورو بریزی به حساب دانشگاه المانی.ایا این درسته؟؟؟یا این هزینه رو میشه اول کار نریزی و بعد با خودت ببری و خرج کنی؟اصلا چقدره؟

2.من شنیدم وقتی به سفارت المان یا امریکا میری ازشما یه حساب بانکی میخوان با 4000 دلار یا یورو موجودی که نشون بده شما تمکن مالی دارید و اون رو بلوکه میکنن. حالا چه فول فاند باشین چه بدون فاند یا حتی دانشگاتون رایگان باشه تحصیلش.این جریانش چیه؟ایا واقعیت داره؟اگه واقعیت داره چه مقداره؟؟
    1- تا اون جا که خبر دارم این پول هر ساله برای تمدید ویزا باید تو حسابت باشه و دولت المان اول سال اونو بلوک می کنه و مثل حقوق بهت پس میده ( این کار برای اینه که مطمئن بشند که آویزون دولت یا کلا اون کشور نمی شی )
    2- در مورد امریکا می دونم که اگه فول فاند داشته باشی دیگه تمکن نمی خواد

این سوال منم هست. البته معدلم پایینه ولی اگه مقاله داشته باشم چی؟

Junior Member

سلام دوستان، من میخواستم برای هزینه امتحانات و فی دانشگاه ها 800-900 دلار بخرم با توجه به قیمت الان. مشکلی به وجود نمیاد اگه الان اینکارو انجام بدم؟ یا باید فرضا برای پرداخت هزینه امتحانا باید همون موقع که خواستم امتحان بدم معادل ریالیشو به شرکت هایی که کار ثبت نام انجام میدن رو پرداخت کنم؟

صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)