صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 55 , از مجموع 55

موضوع: راهنمایی برای پر کردن فرم DEMANDE POUR UN VISA DE LONG SÉJOUR

پیش فرض پاسخ : راهنمایی برای پر کردن فرم DEMANDE POUR UN VISA DE LONG SÉJOUR

آیا برای دادن اطمینان به سفارت میشود مواردی را نوشت و ارایه کرد مثل اینکه یکی از فرزندان من در ایران میماند و یا فرزند من یک مشکل جسمی دارد و برای او خوب است اگه بتونیم ضمنا از فلان نمایشگاه دیدن کنیم

نقل قول نوشته اصلی توسط babakmahnaz نمایش پست ها
    آیا برای دادن اطمینان به سفارت میشود مواردی را نوشت و ارایه کرد مثل اینکه یکی از فرزندان من در ایران میماند و یا فرزند من یک مشکل جسمی دارد و برای او خوب است اگه بتونیم ضمنا از فلان نمایشگاه دیدن کنیم
    بله ارایه مدارک family tie برای اثبات بازگشت مجدد به ایران همیشه مفید است

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز

من با استفاده از پیشنهاد شغلی و قراردادی که بهم پیشنهاد شده از طرف یک شرکت فرانسوی در پاریس، تاییدیه کار از DIRRECCTE گرفتم و برای هفته آینده وقت سفارت دارم برای ویزا. فرم بلند مدت رو باید پر کنم و ببرم. اگر ممکنه سوالات بنده رو پاسخ بدهید:

- برای شماره 11 آیا بالاخره کد ملی ایرانی رو بزنیم یا برای فرانسوی هاست اون مورد؟
    - در قسمت شماره 16، صادر کننده پاسپورت رو چی باید بزنیم؟
    - در شماره 25، بدلیل اینکه یک هفته در هتل اقامت خواهم داشت و در همون یک هفته به دنبال خونه خواهم گشت، چی باید بزنم؟ خالی؟
    - برای شماره 26، آیا تاریخ رو بین 6 ماه تا یکسال بزنم یا بالای یک سال؟ قرارداد کاری بنده به صورت یکساله و CDI هست.
    - با توجه به اینکه اول همسرم نمیاد و بعد از رفتن من به فرانسه و پیدا کردن منزل و غیره به من ملحق می شوند، شماره 28 رو باید چی بزنم؟ خالی بگذارم؟
    - در شماره 29، منبع در آمد رو بزنم شغلی که در فرانسه خواهم داشت؟ یعنی بزنم Salaier؟

ممنون از زحمات شما..

نقل قول نوشته اصلی توسط Maloge نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز

من با استفاده از پیشنهاد شغلی و قراردادی که بهم پیشنهاد شده از طرف یک شرکت فرانسوی در پاریس، تاییدیه کار از DIRRECCTE گرفتم و برای هفته آینده وقت سفارت دارم برای ویزا. فرم بلند مدت رو باید پر کنم و ببرم. اگر ممکنه سوالات بنده رو پاسخ بدهید:

- برای شماره 26، آیا تاریخ رو بین 6 ماه تا یکسال بزنم یا بالای یک سال؟ قرارداد کاری بنده به صورت یکساله و CDI هست.
    - در شماره 29، منبع در آمد رو بزنم شغلی که در فرانسه خواهم داشت؟ یعنی بزنم Salaier؟

ممنون از زحمات شما..
    کسی پاسخ این دو مورد رو میدونه؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid2547 نمایش پست ها
    کسی پاسخ این دو مورد رو میدونه؟
    26: اگه CDI دارید بالای یک سال
    29: بله
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)