صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 55

موضوع: راهنمایی برای پر کردن فرم DEMANDE POUR UN VISA DE LONG SÉJOUR

Member
    رشته و دانشگاه
    Bioelectric

پیش فرض پاسخ : راهنمایی برای پر کردن فرم DEMANDE POUR UN VISA DE LONG SÉJOUR

سلام به همه ی دوستان عزیز،
    من اطلاعاتی رو که در رابطه با این فرم داشتم، در قالب یک فایل PDF با راهنمایی فارسی آماده کردم. امیدوارم به دردتون بخوره.
    من خودم در پست های قبلی چند تا سوال داشتم و میخواستم با گرفتن فیدبک از دوستان با تجربه، راهنمای جامع تری (منظورم بهترین جواب های ممکن) آماده کنم؛ ولی کسی همکاری نکرد.
    امیدوارم به دردتون بخوره، مخصوصا اونایی که مثل من اصلا با زبان فرانسوی آشنا نیستند!!!!
    حکمت وزیدن باد رقصاندن شاخه ها نیست، امتحان ریشه هاست. (نمیدونم از کیه، ایشالا که آدم خوبیه یا شاید بوده)

Junior Member april84 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ir0098 نمایش پست ها
    سوال 21: JE SOLLICITE UN VISA POUR LE MOTIF SUIVANT
    (:I request a visa for the following reason)

- در جواب این سوال فقط باید به "تحصیل کردن" اشاره کنیم یا باید به شکل جزئی تر یعنی " جهت تحصیل در دانشگاه فلان، شهر فلان، فراسنه" پاسخ بدیم؟
    ممنون
    برای قسمت POUR UNE DUREE DE باید چندسال نوشته بشه؟ مثلا برای کسی که MASTER1 پذیرش داره باید بنویسیم 1 سال ؟ یا باید کل دوره در نظرگرفته بشه؟ (2سال)

نقل قول نوشته اصلی توسط april84 نمایش پست ها
    برای قسمت POUR UNE DUREE DE باید چندسال نوشته بشه؟ مثلا برای کسی که MASTER1 پذیرش داره باید بنویسیم 1 سال ؟ یا باید کل دوره در نظرگرفته بشه؟ (2سال)
    اگر برای مستر دو بعد ار مستر 1 میخواهید اقدام کنین که احتمالا همینطوره باید بنویسین دو سال

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Image Processing, Aix-Marseille University

نقل قول نوشته اصلی توسط shohieh نمایش پست ها
    با سلام و سپاس
    این هم پاک شده متاسفانه
    امیدوارم این کار کنه:

http://uploadbaz.com/hz6nit13jivf

همون فایلیه که دوستم ir0098 قبلا تهیه کرده بود و من فقط دوباره آپلودش کردم.

Junior Member

من که میخوام بعد از مستر 2 برای دکتری اقدام کنم باید بنویسم چند سال ؟
    طبق نظر شما باید 4 سال بنویسم ؟
    این برای ویزا مشکل ساز نیست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط pierre نمایش پست ها
    من که میخوام بعد از مستر 2 برای دکتری اقدام کنم باید بنویسم چند سال ؟
    طبق نظر شما باید 4 سال بنویسم ؟
    این برای ویزا مشکل ساز نیست
    فکر نکنم نیازی باشه سال بنویسید. همون گزینه سوم رو انتخاب کنید نوشته بیشتر از یک سال
    27. Durée prévue du séjour sur le territoire de la France
    Entre 3 et 6 mois
    Entre 6 mois et un an
    Supérieure à un an رو انتخاب کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng

آقا فرم 2014 جدیده این موردا رو هم نداره.اشتباه پر نکنید.فرم جدید رو دانلود کنید.اگه هم خواستید بگید براتون ایمیل کنم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaeimahdi نمایش پست ها
    آقا فرم 2014 جدیده این موردا رو هم نداره.اشتباه پر نکنید.فرم جدید رو دانلود کنید.اگه هم خواستید بگید براتون ایمیل کنم.
    سلام
    من هم فرم جدید رو دانلود کردم و پر کردم و دو هفته دیگه وقت دارم برای بخش فرهنگی. تو لیست مدارک فرم قدیمی رو می شه دانلود کرد ولی تو سایت سفارت فرم جدید گذاشته.
    امروز رفته بودم سفارت برای تایید مدرک تحصیلی و بچه هایی که اومده بودن برای مصاحبه فرمهای قدیمی رو پر کرده بودن. من هم واقعا گیج شدم کدوم فرم رو پر کنم!
    اگه می شه راهنمایی کنید و فرم جدید رو هم بذارید رو سایت.
    ممنون.

بچه ها من این فرم رو پر کردم ویزام رو هم گرفتم..واسه همین فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه چون از سایت سفارت هم دانلودش کرده بودم.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoo_reve نمایش پست ها
    بچه ها من این فرم رو پر کردم ویزام رو هم گرفتم..واسه همین فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه چون از سایت سفارت هم دانلودش کرده بودم.
    شماره 16 رو چی پر کردید من متوجهش نمیشم
    باید چی بنویسم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)