صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 55

موضوع: راهنمایی برای پر کردن فرم DEMANDE POUR UN VISA DE LONG SÉJOUR

پیش فرض پاسخ : راهنمایی برای پر کردن فرم DEMANDE POUR UN VISA DE LONG SÉJOUR

نقل قول نوشته اصلی توسط benicho نمایش پست ها
    شماره 16 رو چی پر کردید من متوجهش نمیشم
    باید چی بنویسم؟
    ایران...میگه که پاسپورتتون رو از کدوم کشور گرفتین..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ir0098 نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان عزیز،
    من اطلاعاتی رو که در رابطه با این فرم داشتم، در قالب یک فایل PDF با راهنمایی فارسی آماده کردم. امیدوارم به دردتون بخوره.
    من خودم در پست های قبلی چند تا سوال داشتم و میخواستم با گرفتن فیدبک از دوستان با تجربه، راهنمای جامع تری (منظورم بهترین جواب های ممکن) آماده کنم؛ ولی کسی همکاری نکرد.
    امیدوارم به دردتون بخوره، مخصوصا اونایی که مثل من اصلا با زبان فرانسوی آشنا نیستند!!!!

ببخشید، میشه ایمیل کنین،از اینجا نمیشه دانلود کرد،چیزی اصلا برای دانلود وجود نداره... بسیار متشکرم

آقا این نمونه پر شده ی فرمها رو لطفآ لینکشو اصلاح کنید. نمیشه دانلود کرد!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    Bioelectric

سلام به همگی،
    ظاهرا بعضی از دوستان احتیاج به راهنمای فارسی که قبلا آماده شده بود دارند، مجددا آپلود شد:

http://s000.tinyupload.com/index.php...61825744619155

* با توجه به پست یکی از دوستان، ظاهرا فرم قبلی با فرمتی متفاوت ارائه شده، ولی محتوا و سوالات تقریبا یکسان بوده. بنابراین از دوستان تقاضا میشه تا شخصا تمامی فرم ها رو از وب سایت سفارت دانلود کرده و با کمک از این فایل پی دی اف و پست های سایر دوستان اونها رو تکمیل کنند.ب

با آرزوی موفقیت همه
    حکمت وزیدن باد رقصاندن شاخه ها نیست، امتحان ریشه هاست. (نمیدونم از کیه، ایشالا که آدم خوبیه یا شاید بوده)

سلام دوستان کسی نمومه فرم OFII رو که پر کرده داره بزاره اینجا؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_t نمایش پست ها
    سلام
    فقط باید اون قسمتی رو که نوشته
    RUBRIQUES A REMPLIR LORS DE LA DEMANDE DE VISA
    پر کنید

و به این ترتیب:

Nom de Naissance: Last name Prenom: First name

Nom D’Espouse: Spouse’s name (leave blank unless married

Ne(s): Birthdate (enter in this format: Day/Month/Year, for example July 1, 1985 should be written 01/07/1985

A: City/state of birth

Pays: Country of birth

Situation Familiale: Check one. Celibataire (single) ; Marie (married); veuf (widowed); Divorce (divorced); Separe (separated

Filation: Filiation/Lineage

Pere Nom: Father’s last name Prenom: Father’s first name

Mere Nom de naissance: Mother’s maiden name Prenom: Mother’s first name

Nationalite: Nationality

Passeport: Numero: passport number Delivre le : Date of issue (enter in this format: Day/Month/Year

A: Place of Issue of Passport

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_t نمایش پست ها
    فرم OFII فقط قسمت مشخصات فردی رو پر کنید و بقیه رو خالی بگذارید. چون بقیش مربوط به بعد از دریافت ویزا و ورود به فرانسه هست.

با سلام
    قسمت بالای فرم تمبر خواسته!!از کجا باید تهیه کنم؟ و قسمت EMPLACEMENT DU TALON رو چی بنویسم؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahrokh_jshd نمایش پست ها
    با سلام
    قسمت بالای فرم تمبر خواسته!!از کجا باید تهیه کنم؟ و قسمت EMPLACEMENT DU TALON رو چی بنویسم؟؟؟

دو تا کامنت بالاتر مراحل تکمیلش و زدن بقیش و باید صبر کنی تا ویزات بیاد یعنی اون تمبرو و اون قسمت Emplacement و فعلن کاری نداشته باش

Junior Member

سلام دوستان،
    من چند تا سوال داشتم:
    1- مورد 21 و 22 مربوط به موقعیت فعلی ما در ایران هست؟ یعنی اگه اینجا دانشجو هستیم باید اسم دانشگاهمون در ایران رو بنویسیم؟
    2- مورد 24 رو در صورتی که از اون طرف کمک هزینه ای نمی گیریم هم باید بازم پر کنیم؟
    3- برای مورد 29 افرادی که نامه حمایت مالی وزارت علوم یا هر سازمان دیگه ای رو برای ویزا استفاده می کنن باید بگن که مثلا بورس وزارت علوم هستند؟

خیلی ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)