صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 55

موضوع: راهنمایی برای پر کردن فرم DEMANDE POUR UN VISA DE LONG SÉJOUR

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA

پیش فرض پاسخ : راهنمایی برای پر کردن فرم DEMANDE POUR UN VISA DE LONG SÉJOUR

سلام دوستان
    امکانش هست راهنمایی بفرمایید واسه سوال 26 چی باید نوشت؟

26. Date d'entrée prévue sur le territoire de la France, ou dans l'espace Schengen en cas de transit

نقل قول نوشته اصلی توسط ASHKANFARA نمایش پست ها
    سلام دوستان
    امکانش هست راهنمایی بفرمایید واسه سوال 26 چی باید نوشت؟

26. Date d'entrée prévue sur le territoire de la France, ou dans l'espace Schengen en cas de transit
    تاریخی که باید در فرانسه باشید. تاریخ بلیطتون رو بزنید.

Junior Member

بچه ها این فرم ترجمه فرم انگلیسی درخواست ویزای طولانی مدت دانشجویی هست

Long_Stay_Visa_Application_Form

من از روی همین ترجمه فرم خودم رو پر کردم

با سرچ گوگل این لینک رو پیدا کردم و اگر کار نمی کنه بهم اطلاع بدید تا جایی آپلودش کنم و بعد لینک بگذارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zivet نمایش پست ها
    بچه ها این فرم ترجمه فرم انگلیسی درخواست ویزای طولانی مدت دانشجویی هست

Long_Stay_Visa_Application_Form

من از روی همین ترجمه فرم خودم رو پر کردم

با سرچ گوگل این لینک رو پیدا کردم و اگر کار نمی کنه بهم اطلاع بدید تا جایی آپلودش کنم و بعد لینک بگذارم
    سلام.
    خیلی ممنون، دانلود شد.
    این فرم رو دستی باید پر کنیم یا اینکه اطلاعات اش باید تایپ بشه؟
    میدونین اگه کسی از طرف یه سازمان حمایت مالی بشه، بخش 29 قسمت اول رو چی باید پر کنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam5864 نمایش پست ها
    سلام.
    خیلی ممنون، دانلود شد.
    این فرم رو دستی باید پر کنیم یا اینکه اطلاعات اش باید تایپ بشه؟
    میدونین اگه کسی از طرف یه سازمان حمایت مالی بشه، بخش 29 قسمت اول رو چی باید پر کنه؟
    خواهش می کنم
    شما فرم خالی فرانسوی که در سایت سفارت هست رو دانلود و پر کنید و از این فرم انگلیسی برای راهنمایی استفاده کنید. دستی پرش کنین و به زبان انگلیسی و لزومی هم نداره که حروف رو کپیتال بنویسید.
    من بورس هستم برای شماره 29، قسمت اولش رو پر نکردم و قسمت دوم yes رو تیک زدم و زیرش اسم ارگان بورس کننده رو نوشتم

Junior Member

خواهش می کنم
    شما فرم خالی فرانسوی که در سایت سفارت هست رو دانلود و پر کنید و از این فرم انگلیسی برای راهنمایی استفاده کنید. دستی پرش کنین و به زبان انگلیسی و لزومی هم نداره که حروف رو کپیتال بنویسید.
    من بورس هستم برای شماره 29، قسمت اولش رو پر نکردم و قسمت دوم yes رو تیک زدم و زیرش اسم ارگان بورس کننده رو نوشتم
    خیلی ممنون،
    واسه شماره 24 باید اسم و آدرس استادی که ازش دعوت نامه داریم رو بنویسیم؟ حتی اگه هیچ پولی نمیده؟!
    شما میدونین که کسی که داره برای فرصت مطالعاتی اقدام میکنه گزینه 23 رو باید Etudes بزنه یا Etablissement prive / Visiteur؟

Junior Member

خیلی ممنون،
    واسه شماره 24 باید اسم و آدرس استادی که ازش دعوت نامه داریم رو بنویسیم؟ حتی اگه هیچ پولی نمیده؟!
    شما میدونین که کسی که داره برای فرصت مطالعاتی اقدام میکنه گزینه 23 رو باید Etudes بزنه یا Etablissement prive / Visiteur؟
    خواهش می کنم. بله برای شماره 24 من آدرس دانشگاهم در فرانسه و اسم و شماره تلفن و ایمیل کانتک پرسنم در اونجا رو دادم. این شخص تو جریان پول دادن به من دخالتی نداره
    نه متأسفانه درباره فرصت مطالعاتی اطلاعی ندارم.. احیانا در جریان نیستید که باید برای چطور ویزایی اقدام کنید؟

Junior Member

خواهش می کنم. بله برای شماره 24 من آدرس دانشگاهم در فرانسه و اسم و شماره تلفن و ایمیل کانتک پرسنم در اونجا رو دادم. این شخص تو جریان پول دادن به من دخالتی نداره
    نه متأسفانه درباره فرصت مطالعاتی اطلاعی ندارم.. احیانا در جریان نیستید که باید برای چطور ویزایی اقدام کنید؟
    خیلی ممنون
    برای ویزای بلند مدت علمی (scientific) باید اقدام کنم.

Junior Member

خیلی ممنون
    برای ویزای بلند مدت علمی (scientific) باید اقدام کنم.
    متأسفانه مطمئن نیستم.. بهتون پی ام دادم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoo_reve نمایش پست ها
    تاریخی که باید در فرانسه باشید. تاریخ بلیطتون رو بزنید.
    اخه من هنوز بلیط نگرفتم و برای رزرو هم گفتن باید ویزا داشته باشی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)