نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: مهندسی ژنتیک

Junior Member Christacular27 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    British Studies | University of Tehran

Question مهندسی ژنتیک

سلام،

اینجا کسی از دانشگاه های امریکا برای کارشناسی مهندسی ژنتیک پذیرش گرفته؟

ارشد من و پیش دانشگاهی خواهرم با هم تموم می شه، دارم سعی می کنم همزمان بتونیم برای پاییز 2014 پذیرش بگیریم؛ منتها دقیقا نمی دونم کسی که دانشگاه نرفته اینجا، به جز امتحان زبانش به چه چیزی می تونه اکتفا کنه. حدس می زنم بتونه IELTS بین شش تا هفت بگیره اگر روی تکنیک ها کار کنه. فکتور دیگه ای هست که روش تمرکز کنه؟

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مهندسی ژنتیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Christacular27 نمایش پست ها
    سلام،

اینجا کسی از دانشگاه های امریکا برای کارشناسی مهندسی ژنتیک پذیرش گرفته؟

ارشد من و پیش دانشگاهی خواهرم با هم تموم می شه، دارم سعی می کنم همزمان بتونیم برای پاییز 2014 پذیرش بگیریم؛ منتها دقیقا نمی دونم کسی که دانشگاه نرفته اینجا، به جز امتحان زبانش به چه چیزی می تونه اکتفا کنه. حدس می زنم بتونه IELTS بین شش تا هفت بگیره اگر روی تکنیک ها کار کنه. فکتور دیگه ای هست که روش تمرکز کنه؟
    سلام
    حتما در جریان هستید که پذیرش واسه کارشناسی با فاند اونم آمریکا تقریبا محاله! مگر خودتون هزینه رو بدهید
    نکته مهم دیگه اینه که ما رشته ای به نام "مهندسی ژنتیک " نداریم. "مهندسی ژنتیک" یک روش آزمایشگاهی است. فک کنم شما منظورتون لیسانس ژنتیک یا زیست شناسی مولکولی هست.
    بهرحال اگه خواهرتون به علم ژنتیک علاقه دارند. بهتر است لیسانس ژنتیک،یا زیست سلولی مولکولی یا بیو مدیسین رو با معدل خیلی قوی تموم کنند همه این رشته ها اصولشون یکی هستندو بعدا ارشد و دکتری رو وارد ژنتیک شوند. دقت کنید که ژنتیک در ارشد و دکتری زیر شاخه انسانی، پزشکی ، مولک.لی، حیوانی ، گیاهی و. داره.
    سوالی بود پیام خصوصی بزنید در خدمتم ممکنه این تاپیک رو گم کنم ونتونم جوابتون بدم!
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Junior Member Christacular27 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    British Studies | University of Tehran

پیش فرض پاسخ : مهندسی ژنتیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Royal2009 نمایش پست ها
    سلام
    حتما در جریان هستید که پذیرش واسه کارشناسی با فاند اونم آمریکا تقریبا محاله! مگر خودتون هزینه رو بدهید
    نکته مهم دیگه اینه که ما رشته ای به نام "مهندسی ژنتیک " نداریم. "مهندسی ژنتیک" یک روش آزمایشگاهی است. فک کنم شما منظورتون لیسانس ژنتیک یا زیست شناسی مولکولی هست.
    بهرحال اگه خواهرتون به علم ژنتیک علاقه دارند. بهتر است لیسانس ژنتیک،یا زیست سلولی مولکولی یا بیو مدیسین رو با معدل خیلی قوی تموم کنند همه این رشته ها اصولشون یکی هستندو بعدا ارشد و دکتری رو وارد ژنتیک شوند. دقت کنید که ژنتیک در ارشد و دکتری زیر شاخه انسانی، پزشکی ، مولک.لی، حیوانی ، گیاهی و. داره.
    سوالی بود پیام خصوصی بزنید در خدمتم ممکنه این تاپیک رو گم کنم ونتونم جوابتون بدم!
    مرسی بابت جوابتون؛ بله اینو که زیاد شنیدم که «نمی شه» ولی خب ترجیح دادم خودم تحقیق کنم قبل از هر چیزی.

راستش من خودم در مورد رشته های پزشکی اطلاعات ندارم. یعنی شما می گید لیسانسشو اینجا بگیره؟ خب این که اصلا آبجکتیو ما نیست.

برای خود پزشکی هم که به دفعات شنیدیم که محاله؛ یعنی این هیچ راهی رو پیش پای ما نمی ذاره؟ -_-

چون من هم نمی تونم برای دکترام 4 سال دیگه هم صبر کنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)