صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 26 , از مجموع 26

موضوع: فیزیک پزشکی (Medical Physics)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فیزیک پزشکی (Medical Physics)

سلام. من کارشناسی ارشد فیزیک پزشکی دارم. مقاله هم دارم. حالا سوالم اینه که حتما باید برای رشته خودم اپلای کنم یا می تونم هر رشته دیگه ای هم برای PhD اپلای کنم؟

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش در PhD رشته فیزیک پزشکی

سلام دوست عزیز. متن شما رو در رابطه با فیزیک پزشکی خوندم. میخواستم اگر امکان داره در رابطه با گرایشهای این رشته در امریکا و اینکه نام گرایشهای این رشته در دانشگاهای این کشور چیه یه توضیحی بفرمایید. من کارشناسی ارشد فیزیک اتمی و مولکولی هستم و قصد ادامه تحصیل در امریکا در این شته رو دارم.
    اما وقتی در مورد این رشته سرچ میکنم خیلی گیج میشم چون عناوین این رشته و دپارتمان ها و نام گرایشهای اون خیلی متفاوت از همه.
    در ضمن اگه اطلاعاتی در مورد رشته biophysicsو رشته biomedical engineering دارید خیلی ممنون میشم بهم بگید و اینکه این دو رشته چه فرقی با فیزیک پزشکی دارند.

با سلام خدمت دوستان گرامی
    می خواستم بدونم تا حالا کسی رو دیدید که برای رشته فیزیک پزشکی تونسته باشه برای آمریکا اپلای کنه و بره؟
    ممنون

Junior Member

سلام
    دوستان فیزیک پزشکی gre سابجکت هم میخواد؟

من دانشجوی سال آخری کارشناسی مهندسی پزشکی گرایش بیوالکتریک دانشگاه صنعتی اصفهانم با معدل 17.63 می خواستم برای ارشد فیزیک پزشکی اقدام کنم. برای تحصیل در خارج کشور در فیزیک پزشکی بهتر و ممکن تر و جایگاه داره یا در مهندسی پزشکی. چند تا از دوستام برای مهندسی پزشکی اپلای شدن کانادا ولی من زیاد با دروس مهندسی پزشکی ارتباط نگرفتم خیلی برقی ست فیلد پزشکی خیلی کمه داره در حد صفر ولی چون فیزیک پزشکی جز دانشکده پزشکی هست فکر می کنم بهتر باشه. می خواستم راهنمایی کنید فیزیک پزشکی یا مهندسی پزشکی؟ کدوم کشور؟ در ایران وضعیت مهندسی پزشکی خرابه و فیزیک پزشکی بدنیست. البته من برنامه ریزی کردم که ارشد فیزیک پزشکی دانشگاه تهران و برای phd اپلای کنم. لطفا راهنمایی کنید. ممنون
    ویرایش توسط dlmortazavi : March 24th, 2018 در ساعت 01:44 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biomedical engineering_biomechanic

سلام دوستان کسی تونسته فیزیک پزشکی از دانشگاه های المان پذیرش بگیره

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)