نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: گرفتن ویزای j1، بدون سابقه مسافرت خارج

Junior Member

پیش فرض گرفتن ویزای j1، بدون سابقه مسافرت خارج

سلام.
    من یک research position گرفتم و در حال طی مراحل قانونی هستم که در نهایت برای ویزای j1 اقدام خواهم کرد.
    از طرفی من تازه پاسپورت گرفتم و هیچ جایی نرفتم.
    آیا این ممکنه مشکل ساز بشه؟
    آیا اونقدر اهمیت داره که بخوام کلی هزینه کنم واسه مثلا رفتم به اروپا و داشتن ویزای شینگن؟
    ممکنه اگر تجربه ای دارید یا کسی رو میشناسید که بدون هیچ مسافرت قبلی، به آمریکا رفته باشه، اینجا معرفی کنید؟

متشکرم
    بیژن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن ویزای j1، بدون سابقه مسافرت خارج

به نظرم نیازی به ای کار نیست. اگر وابستگی به محل اقامت فعلی را با دلیل و مدرکی از شما قبول کنند، هیچ مشکلی نخواهد بود.
    موفق باشید.

Junior Member

سلام

من فورم ds2019 حدود 2ماه پیش برام اومد و یک بار هم برای گرفتن ویزای j1 در ارمنستان اقدام کردم که متاسفانه reject شدم.
    برای مصاحبه قبلی به من گقتن که بگم میخوام رزیدنتی بخونم و بعدش به ایران برگردم که همینو گقتم و اقیسر هم به همین دلیل ردم کردوالان مجدد وقت گرفتم نمیدونم در مورد رزیدنتی اگر ازم پرسید چی بگم؟ بگم فقط یک سال میخوام research کنم برگردم؟ نمیگن چرا سری قبلی گقتی می خوای رزیدنتی بخونی الان نظرت عوض شده؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member

سلام
    تا اونجایی که من می دونم می گن چیزی جز ریسرچ نگین و قتی برای J1 اقدام می کنین. الان مجدد اقدام کردین ؟ من هم در مرحله گرفتن Ds 2019 هستم از UCLA خیلی طول کشیده.

Junior Member

سلام بیژن عزیز
    منم شرایط شما رو داشتم دقیقا و اان یک هفته هست که در امریکا هستم. به نظرم اهمیتی نداره و نیازی به هزینه کرن نیست.
    موفق باشید.

Junior Member

پیش فرض ویزای j1

سلام، من ٤ماه پيش با ويزاي j1 رفتم امريكا اما بعد از ٣ هفته بايد براي انجام يك پروژه به اروپا مي رفتم، متاسفانه به دانشگاه اطلاع ندادم و بعد از يكماه كه خواستم دوباره به امريكا بر گردم ، دانشگاه به من اطلاع داد كه ويزاي من فسخ شده . به نظر شما ايا شانسي براي گرفتن ويزاي مجدد دارم؟؟ چون در ويزاي قبلي شرط دوسال خروج از كشور بعد از اتمام دوره ذكر شده بود. من نميدونم با توجه به اينكه من با ويزاي j1 وارد امريكا شدم اين ٢ سال از الان شروع شده و حساب می کنن يا حساب نمي شه؟؟ لطفا اگر اطلاع داريد كمكم كنيد.

Junior Member

سلام دوستان عزیز یه سوال داشتم منتها نمیدونستم کجا مطرح کنم دیگه اینجا سوالمو مطرح میکنم . من الان از آمریکا دعوتنامه دارم ولی یکی از دوستام گفت که به ایرانی ها ویزا نمیدن حتی اگه دعوتنامه داشته باشی آیا درسته یا نه ؟ میتونم از سفارت آمریکا ویزا بگیرم ؟
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنین

Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophiae Doctor

نه اصلا اینطور نیست. بسته به شرایط خیلی ها ویزا میگیرن. توی تاپیک های دیگه ی همین بخش می تونید اطلاعات لازم رو پیدا کنید: http://www.applyabroad.org/forum/for...8C%DA%A9%D8%A7

سلام دوستان من و همسرم و فرزندم که حدود دو سالشه برای ویزای J1 و J2 از سفارت ترکمنستان اقدام کردیم که متاسفانه ریجکت شدیم. جالبه از نظر شغلی من و همسرم در ایران موقعیت بسیار خوبی داریم که متاسفانه آفیسر سفارت به این موضوع توجه نکرد از نظر شرایط مالی هم ایران وضع خوبی داریم و سند ملکی و .... هم همراه داشتیم. هرچند بخش زیادی از هزینه سفر رو وزارت علوم ایران پرداخت می کنه. الان داریم از سفارت آنکارا وقت می گیریم. اگر تجربه ای در این زمینه دارید لطفاً راهنمایی کنید که اینبار ریجکت نشیم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)