صفحه 11 از 423 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 4224

موضوع: ویزای شنگن آلمان (توریستی، بازدید از بستگان، تجاری، نمایشگاه، کنفرانس، معالجه پزشکی و

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزا برای شرکت در کنفرانس

منم مثل elhamho12 واسه سامرسکول دارم میرم، تراول کاست و اکومودیشن با دانشگاهه.
    چقدر باید توی حسابم باشه، زیاد ندارم، حداکثر 5 تومن.
    اصل نامه پذیرش رو باید ببرم یا کپی هم قبوله؟ یکی جواب منو بده خواهشا
    IMPOSSIBLE says I'M POSSIBLE

پیش فرض پاسخ : سوالات مصاحبه سفارت آلمان برای ویزای توریستی

سلام. منم واسه یه summer school می خواستم برم. اما ریجکت شدم. سر مصاحبه بهم فرم امنیتی داد پر کنم. نکته دیگه این بود که اون 60 یورو یی که بعد از مصاحبه ویزا می گیرن، از من نگرفتن. یعنی تو اون برگه پیک آپ دیت ویزا به جای 60 یورو ، صفر یورو زده بود. کسی تجربه مشابه داشته؟ علتش چی بوده؟

ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamf نمایش پست ها
    سلام

1- آیا از اقوامتون کسی اونجا هست؟
    2- برای چی میرویند؟
    3- بیمه هستین؟

البته من برای یه summer school رفتم.

پیش فرض پاسخ : تمام سوالات در مورد ویزای توریستی آلمان

سلام. من برای ویزای توریستی وقت سفارت گرفتم. ولی به دلایلی الان منصرف شدم. آیا لازمه قبلش ایمیل بدم و بگم که منصرف شدم؟ آیا باید وقتم رو کنسل کنم؟

سلام دوستان. من یک بلیط رفت و برگشت به آلمان شهر مونیخ دارم ولی مسافرتم کنسل شد چون ویزا ندارم. پرواز پگاسوس هست. تاریخ رفت 22 آگوست. تاریخ برگشت 4 سپتامبر. این پرواز هم رفت هم برگشت یک توقف در استانبول فرودگاه سبیها دارد. آیا من که ویزای آلمان روی پاسپورتم ندارم میتونم از این بلیط برای مسافرت به استانبول استفاده کنم یا نه؟ موقعی که میخام سوار هواپیما بشم پاسپوتم و چک میکنن که اگه ویزای آلمان نداره نمیزارن من سوار شم؟؟؟ اگه بخام این بلیط و به نام کسی دیگه بزنم چجوری میتونم مسافر آلمان توی این فروم پیدا کنم؟

سلام دوستان. من یک بلیط رفت و برگشت ازتهران به آلمان شهر مونیخ دارم ولی مسافرتم کنسل شد چون ویزا ندارم. پرواز پگاسوس هست. تاریخ رفت 22 آگوست. تاریخ برگشت 4 سپتامبر. این پرواز هم رفت هم برگشت یک توقف در استانبول فرودگاه سبیها دارد. به دلیل اینکه مسافرتم به آلمان کنسل شده این بلیط رو میتونم با قیمت مناسب به نام کسی که مسافر آلمان هست بزنم. اگه کسی میخاد پیام بده.

سلام
    ميخوام از شرايطم بگم تا دوستاني كه تجربه دارن يه نظري بدن.(واسه ويزاي توريستي)
    32 ساله متاهل.الان دوسالي ميشه كه سالي يه سفر ميرم ولي كشورايي بودن كه دردسر ويزا نداشتن.
    شغل آزاد.گردش حساب ندارم ولي مانده حساب دارم ك خوب باشه.سفره 7روزه ميخوام برم.
    يه عمه و دخترعمه دارم اونجا كه رابطه ي خوبي اصلا ندارم باهاشون.(كاردو پنيريم باهم)
    يه دعوتنامه از دوستم دارم كه ساپورت ميكنه منو.
    سند خونه بنامم هست.چيز بيشتري هم ندارم.
    ميخوام ببينم ميتونم يه سفر داشته باشم تا هرسال بتونم يه شينگن بگيرم.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط s_1983 نمایش پست ها
    سلام
    32 ساله متاهل.الان دوسالي ميشه كه سالي يه سفر ميرم ولي كشورايي بودن كه دردسر ويزا نداشتن.
    يه عمه و دخترعمه دارم اونجا كه رابطه ي خوبي اصلا ندارم باهاشون.(كاردو پنيريم باهم)
    ممنون
    این سوال منم هست!
    ظاهرا این انجمن فقط مخصوص پرسیدن سواله هیچکس جواب نمیده
    یه سوال دیگه هم اینکه ایتالیل بلیط و رزرواسیون هتلم میخواد سفارت آلمان چرا نمیخواد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    pharmacology dusseldorf

نقل قول نوشته اصلی توسط s_1983 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون
    ن با همین شرایط شما غیر از متاهلی 5 بار تا حالا در 3 سال رفتم المان ولی هیچ چیز قطعی نیست ولی شانس ویزای شما یالای 90% است

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    pharmacology dusseldorf

نقل قول نوشته اصلی توسط dm800pvr نمایش پست ها
    این سوال منم هست!
    ظاهرا این انجمن فقط مخصوص پرسیدن سواله هیچکس جواب نمیده
    یه سوال دیگه هم اینکه ایتالیل بلیط و رزرواسیون هتلم میخواد سفارت آلمان چرا نمیخواد؟
    جواب اون دوست مون رو دادم جواب شما هم اخه مرد حسابی این سواله میپرسید حالا سفارت یکبار کوتاه اومده شما گیر دادی خوب کلا المان بلیط و رزرواسیون نمیخاد برعکس ایتالیا و فنلاند و هلند که خودم رفتم بگو افرین چیکار داری چرا نمیخاد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    pharmacology dusseldorf

نقل قول نوشته اصلی توسط atefe1983 نمایش پست ها
    سلام...من یک سوال دارم اگه جواب بدید ممنون می شم1- برای ویزای شنگن (از طریق سفارت آلمان) آیا باید مدارکی که در چک لیست ویزا اومده -- رو ترجمه کنیم و ببریم سفارت روزی که نوبت داریم؟ یا فقط نسخه فارسیش کافیه؟2- آیا باید بیمه مسافرتی رو همون روز ببریم؟ یا روزی که ویزا دادن؟3- میشه یه بیمه ارزون معرفی کنید..سوال اولم خیلی مهمه...ممنونضمنا دوست عزیز به آقای مالکی فقط می تونید انگلیسی یا آلمانی ایمیل یزنید....
    دوستم ویزای توریستی نیاز به ترجمه مدارک نداره در مورد بیمه بله جزو مدارک هست همون روز با دو برگ ترجمه باید ببرید واسه سفارت نباشه همون اول راتون نمیدن برین داخل صف انتظار بیمه پارسیان داخل کوچه پایینتر از سفارت انتهای کوچه خیلی ارزون و مناسب هست 1 ماهه حدود 97 هزار تومان هست

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)